Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Cisza to jest to, oaza spokoju, może na dłuższą metę to nie ale jakiś urlopik ☺ 

Uwielbiam obserwować naturę i utrwalić ją na fotkach, spacery w szumie drzew przy ćwiergolących ptaszorkach

Tak tak spacer ok ale nie za długo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funny napisał:

No i super trochę może tańsze w Dm albo w Rossmanie a ja mam jeszcze coś fajnego ,ten olejek bosssski ło matuchno, do ciała a to serum w Dm przecena z ok 10 na 6 coś tam - 40 ml z naturalnych produktów  wczoraj wysmarowałam się tym serum na noc  ,rewelka

IMG_20210318_121836538~2.jpg

Wszędzie się wysmarowałaś?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Myślę że powinny być w DMce i pewnie tańsze, ale js to nie mam  

Tylko 5.99€

 

Godzinę temu, Funny napisał:

dzięki,jutro sobie pójdę po taki, bo moje włosy mimo że krótkie, to jak druty sztywne są :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Wenusia@Janeczka1963  witam dziewczyny i chłopaków. Wszystkich tutaj małych i dużych :tak2::oklaski:przypomniało mi się, że ja się stąd nie wylogowałam i tak wisiałam tutaj dzień i noc:szydera:

witam Cię :cmok:

ja się też nie wylogowuję, bo po co 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

Tak, do połowy kwietnia :tak2:Frankfurt am Main

Tak coś jak ja. Hanover się klania:cześć3:. Dobrze że jestem w wiosce przy Hanover to chodź nie ciągnie mnie po sklepach. Zresztą teraz to nawet nie ma po jakich. Więc przez tą bidę sklepową zaczęłam kupować w internecie i?:grzmotnąć::przekleństwa: na zdjęciach śliczne a co do czego to szajs. Zwracać nie będę. Bo się nie opłaca. Ale nauczkę mam.. Jeszcze teraz doszła. Jedna sukienka. Już nawet nie interesuje mnie jak wygląda w rzeczywistości.. Następny szrot :szydera: a mam tyle szmat i jeszcze babie mało i jeszcze dokupić.. Nikomu nie powiedziałam. Że takie mam *wulgaryzm* pomysły :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

@Wenusia@Janeczka1963  witam dziewczyny i chłopaków. Wszystkich tutaj małych i dużych :tak2::oklaski:przypomniało mi się, że ja się stąd nie wylogowałam i tak wisiałam tutaj dzień i noc:szydera:

Hejka @Blondi:oklaski: co ma wisieć nie utonie :haha: ja się też nie wylogowywuje :hura:

Fajnie ze zaglądasz do nas :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak coś jak ja. Hanover się klania:cześć3:. Dobrze że jestem w wiosce przy Hanover to chodź nie ciągnie mnie po sklepach. Zresztą teraz to nawet nie ma po jakich. Więc przez tą bidę sklepową zaczęłam kupować w internecie i?:grzmotnąć::przekleństwa: na zdjęciach śliczne a co do czego to szajs. Zwracać nie będę. Bo się nie opłaca. Ale nauczkę mam.. Jeszcze teraz doszła. Jedna sukienka. Już nawet nie interesuje mnie jak wygląda w rzeczywistości.. Następny szrot :szydera: a mam tyle szmat i jeszcze babie mało i jeszcze dokupić.. Nikomu nie powiedziałam. Że takie mam *wulgaryzm* pomysły :haha:

Nie kupuje klamotów, bo mam ich tyle, szrank się nie domyka, do pracy że sobą nie mogę zabrać wszystkich, bo musiałabym 4 kofry wozić, kupuje tylko to co mi się naprawdę podoba, ale poprzedniej przymiarce, ni w ciemno:tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Miałaś słoninkę czy tłuszcz odkladac:szydera: potem jak znalazł na patelnię :hura:już mi się głupawka otworzyła :hura:

Jedno i drugie się odkłada :haha:

Aż strach się bać jak trza będzie nad jakieś Jeziorko latem wyskoczyć :$:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Nie kupuje klamotów, bo mam ich tyle, szrank się nie domyka, do pracy że sobą nie mogę zabrać wszystkich, bo musiałabym 4 kofry wozić, kupuje tylko to co mi się naprawdę podoba, ale poprzedniej przymiarce, ni w ciemno:tak2:

Tez stawiam na jakość a nie na ilość

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam chętnie.. Chodź ja nie lubię kręconych kudeł a wszyscy by mnie w lokach widzieli:szydera: a ja prostownica i po lokach. Moje wnuczki jak mnie nieraz widzą we włosach od razu po umyciu to patrzą się na mnie jak na stwora muchomora.. Co ja mam na glowie:ood razu muszę swoją facjatę na normalne drogi wyprostowac:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...