Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czuję frustrację...Do mojej PDP,która okazała sie fajną osobą,i do której zdecydowanie chciałam wrócić,przyjechała moja zmienniczka.Firma tak namieszała że się niestety nie spotkałyśmy,ale zrobiłam notatki...Choć z braku kontaktu zaczynam się zastanawiać czy te notatki nie przepadły zanim zmienniczka dotarła na adres...Dzisiaj dzwoni do mnie mój ulubiony koordynator i mówi mi że PDP najprawdopodobniej zerwie umowę z firmą...Moją zmienniczkę odprawiła po tygodniu.W sumie nie wiem co pisać dalej bo ani ja ,ani firma nie możemy się dowiedzieć o co dokładnie poszło,bo PDP okazuję się być mistrzynią zdawkowych odpowiedzi co najmniej jak brytyjska królowa.Ja sama dodatkowo zaczęłam wątpić w ich pochwały jacy to z mojej pracy zadowoleni byli...

Na obecną chwilę szukamy dla mnie nowej szteli,bo z tej chyba już nic nie będzie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To teraz deszcz do Ciebie przedmucha my :d

No i co jeszcze eee?  

Toć ja ciepłolubna jestem, a ekstremalne warunki tylko i wyłącznie lubię w górach, jak żywioł targa moje włosy są z nosa zamiast glutków wystają sople

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Witam.Czuję frustrację...Do mojej PDP,która okazała sie fajną osobą,i do której zdecydowanie chciałam wrócić,przyjechała moja zmienniczka.Firma tak namieszała że się niestety nie spotkałyśmy,ale zrobiłam notatki...Choć z braku kontaktu zaczynam się zastanawiać czy te notatki nie przepadły zanim zmienniczka dotarła na adres...Dzisiaj dzwoni do mnie mój ulubiony koordynator i mówi mi że PDP najprawdopodobniej zerwie umowę z firmą...Moją zmienniczkę odprawiła po tygodniu.W sumie nie wiem co pisać dalej bo ani ja ,ani firma nie możemy się dowiedzieć o co dokładnie poszło,bo PDP okazuję się być mistrzynią zdawkowych odpowiedzi co najmniej jak brytyjska królowa.Ja sama dodatkowo zaczęłam wątpić w ich pochwały jacy to z mojej pracy zadowoleni byli...

Na obecną chwilę szukamy dla mnie nowej szteli,bo z tej chyba już nic nie będzie.

Pati... Nie ma co tu gdybać... Sama wiesz jaka jest Twoja PDP i jej mamusia  

To że tam wytrzymałaś ma do ciebie  szacun :cześć2:

... Ale wiedz że nie każda nawet bardzo silna charakterem Opiekunka tam by nie została , bo to wszystko co opisywałaś wcześniej woła o pomstę do Nieba  

Nadmienię tylko jednen incydent ale bardzo rażący mnie i podejrzewam i innych, BRAK SWOBODY- DECYZYJNOSCI- SZACUNKU. 

Nie wiem za jaką kasę tam pracowałaś i nie chcę wiedzieć. 

Ale szanujmy się My jako Opiekunki.... 

Może nie pracuję za długo w tej profesji (3.5 l) , ale znam swoje obowiązki, jestem pracowita, empatyczna (czasem nad wyrost i własne życzenie), czasem uległa czyt. idę na kompromis, ale nie pozwoliłabym na to by nie pozwolono mi "oddychać pełną piersią " 

Może ktoś musi, może nie ma wyjścia, może może może... jest wiele przyczyn dla których  tu pracujemy i znosimy upokorzenie ( na szczęście mnie to nie spotkało) ... ( ojć skłamałbym , był jeden taki co chciał nas powystrzelać Polaczków" , zjechałam po tygodniu @Niezapominajka 67 coś wie o tym ) 

... ale jeśli sytuacja jest beznadziejna, zawsze możemy zmienić zlecenie... 

Także jeśli zmienniczka w ciągu tych kilku dni, przeżyła tam to co ty  to nie dziwię się, że zjechała czy odmówiła pracy. 

Tak jak już powiedziałam jednemu to odpowiada, drugiemu nie, 

Jeden musi drugi nie 

I kółko się zamyka. 

A teraz odpoczywaj póki w domku jesteś❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...