Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziesiej moja pdp powiedziała, że jestem dla niej, piękna niespodzianka ":smutek:łzy stanęły mi w oczkach, ze wzruszenia. 

Zięciowi chyba też spasowałam, bo przypadkiem usłyszałam jak w rozmowie telefonicznej  powiedział komuś, że G...... ma piękna opiekunkę :$:trele:

Trochę dziwny tu zwyczaj, bo rodzina, córki też mówią do mojej pdp po imieniu. 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dziesiej moja pdp powiedziała, że jestem dla niej, piękna niespodzianka ":smutek:łzy stanęły mi w oczkach, ze wzruszenia. 

Zięciowi chyba też spasowałam, bo przypadkiem usłyszałam jak w rozmowie telefonicznej  powiedział komuś, że G...... ma piękna opiekunkę :$:trele:

Trochę dziwny tu zwyczaj, bo rodzina, córki też mówią do mojej pdp po imieniu. 

 

 

Często tak jest z tymi imionami

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Frankfurt wieczorem

20210305_180514.jpg

Ładnie tam masz. U mnie typowe blokowisko. Zamknięte osiedle, samochodem nie wjedziesz, na parkingu podziemnym trzeba zostawić. Lotnisko we Frankfurcie musi być bliziutko, bo samoloty mi nad głową latają i to bardzo nisko. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 Lotnisko jest blisko, masz rację, ale ja mam do niego bliżej, teraz nie lata dużo samolotów, kiedyś opalałam się w ogródku i liczyłam co jaki czas leci jeden, przed ograniczeniem ruchu lotniczego średnio co 50 sekund przelatywał nad głową samolot,a lecą do lotniska na wysokości 3 tys m. :512_airplane_small:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 razy w tygodniu wolne, od godziny 11 do wieczora. Wyszłam na swoje, bo 2 razy w tygodniu nie muszę gotować obiadu :oklaski:

Pdp mnie dzisiaj zapytała czy jutro wrócę wieczorem, żeby jej pomóc do łóżka się położyć. Powiedziałam, że wrócę :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

I ja Was witam ,słonko ale zimno i śnieżek fotę zostawiam ,palcem pisałam osobistym ,gdzie go teraz wsadzić by go rozgrzać ?pod paszkę pdp.może

IMG_20210306_100200592_HDR~2.jpg

Nein... on już swoje doświadczył : jeszcze Ci zawału dostanie  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, waldiroom napisał:

Nein... on już swoje doświadczył : jeszcze Ci zawału dostanie  

To żart i masz rację że swoje doświadczył z racji wieku chociażby ,tak jak każdy z naszych podopiecznych czy Twój czy mój czy innych ,plus naturalnie wszystkie choroby wieku starczego .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie było żadnych gier, poszłyśmy na spacer. Dałam pdp do wyboru, albo gramy, albo idziemy na spacer. Wybrała spacer. Opiekunka nie może się przepracować :haha:. Kolejny piękny dzień w pracy dobiega końca :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak tu cichutko, to ja  szeptem życzę wszystkim miłego sobotniego wieczoru i zmykam do swojego apartamentu  :d

Wszyscy się pochowali czyżbym z tą czerwienią przeholował  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak tu cichutko, to ja  szeptem życzę wszystkim miłego sobotniego wieczoru i zmykam do swojego apartamentu  :d

Skoro tak tu cichutko to ja tez zmykam na seans filmowy - coś sobie wyszukać trzeba na sobotni wieczór dobrej nocy 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że wieczór będzie przyjemny ale nie przypuszczałam   że aż tak :oklaski:

Pdp zaproponowala mi po kieliszeczka adwocata. Nie mogłam odmówić

Oni ten adwocat chyba na polskim spirytusie ukręcili, bo jak tylko usta zamoczylam, to gorąco mi się zrobilo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko szanowne grono forumowe :cmok:. Niedzielny słoneczny poranek zawitał do mnie. Kawusią :kawa::kawa::kawa: dzisiaj ja częstuję, a co nie można tylko brać, czasem trzeba też coś postawić na stole :d. Miłego spokojnego dzionka wam życzę :cmok:

Happy Good Morning GIF by Benedetta Parodi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...