Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozegralam z pdp. dwie partyjki gry planszowej. Był remis :oklaski:Kolejny dzień można już odfajkować Jeszcze tylko kolacja, siusiu, paciorek i spać :haha:

Już  tydzień tutaj jestem, nawet się nie obejrzałam jak to szybko zleciało :-)

Wczoraj była pierwsza wiosenna burza z piorunami, a dzisiaj piękny słoneczny dzień. Prawdą widać jest powiedzenie, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Tęczy mi tylko do szczęścia brak, ale mam nadzieję, że i tego pięknego widoku się wkrótce doczekam. 

Szczęśliwa jestem bardzo i układam zlecenie pod kolejnych opiekunów. W niedzielę mam wolny dzień, a w czasie mojej przerwy babcia radzi sobie sama podczas korzystania z toalety. Po szpitalu dałam jej trochę forów, ale nie mogło to trwać dużej. Sprawę rozwiązały spodnie na gumce,ktore nie  opadają na podłogę, tylko zatrzymują się na tym poziomie, że podopieczna  daje sobie sama radę je podciągnąć :oklaski:

Wydaje mi się, że w kinie to ja już wieki nie byłam.Wszystko, przez tego wirus, ostatnio  co się chcieliśmy wybrać z mężem  na jakiś film, to  kina  pozamykali O.o

Jeżeli chodzi o Greya to byłam z 

koleżanką  na, Nowej  twarzy Greya ", wyszłam  z seansu z mieszanymi odczuciami. Częściowo film mi się podobał. Gorąco polecić obejrzenie tego filmu  nie mam odwagi. 

Miłego wieczoru życzę wszystkim :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, waldiroom napisał:

Wiesz, że wole baśniowy świat... a z Tym Greyem to było coś jednak nie tak ( Greya dręczą demony oraz nieposkromiona potrzeba sprawowania kontroli ) Urokliwa Anastasia ... hmmm, juz wiem dlaczego ta czerwień mnie tak ekscytuje :d. W baśni wszystko jest możliwe, w realu już niestety nie wszystko...Bardziej mi leży Alicja Tima Burtona :dobrze:

Poza tym - z mojej strony jest to ukłon w kierunku młodości... kobiecej urody.... talentu... ciężkiej pracy,  aktorów w ogóle. Taka sceniczna fascynacja :dobrze:.

Tak na serio to film niskich lotów a i gra aktorska pozostawia wiele do życzenia ale pierwsza część  dobrze rozreklamowana i zarobiła krocie a i sami główni bohaterowie zadowoleni bardzo z przelewu na konto .Taki sobie erotyczno szkoleniowy szybki kurs dla zainteresowanych i spragnionych 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Funny napisał:

Taki sobie erotyczno szkoleniowy szybki kurs dla zainteresowanych i spragnionych 

Lepiej to ująć nie mogłaś @Funny

@Niezapominajka 67 Jak widzę podobne zdanie posiada już wiem zatem dlaczego II czesci nie oglądałem

aktorzy fajni - młodzi seksowni ... i tyle  

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tutaj bo -i filmowo -i muzycznie jestem zauroczony : zagrała kiedyś w fajnym (dla mnie - fanstasy) filmie 

Igrzyska Śmierci (głodowe) - ale tym filmie po prostu mega „Czerwona Jaskółka”

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, waldiroom napisał:

Wrzucę tutaj bo -i filmowo -i muzycznie jestem zauroczony : zagrała kiedyś w fajnym (dla mnie - fanstasy) filmie 

Igrzyska Śmierci (głodowe) - ale tym filmie po prostu mega „Czerwona Jaskółka”

 

Czerwień Cię prześladuje mega i owszem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Wrzucę tutaj bo -i filmowo -i muzycznie jestem zauroczony : zagrała kiedyś w fajnym (dla mnie - fanstasy) filmie 

Igrzyska Śmierci (głodowe) - ale tym filmie po prostu mega „Czerwona Jaskółka”

 

Świetne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Funny napisał:

Czerwień Cię prześladuje mega i owszem

Nie, nie ! To Wasza ( kobiet )  wina, może bardziej zasługa:)

"Czerwień. Kusząca, intrygująca, seksowna i zawsze określona. Kolor, który jak za dotknięciem magicznej różdżki wpływa na nasze nastroje, a w modzie obecny jest w każdym sezonie, co trzeba przyznać, jest godne owacji na stojąco biorąc pod uwagę szybkość zmieniających się trendów..." :):):)

 

ps. całość publikacji tu - https://www.polishexpress.co.uk/lady-in-red-czyli-kobiety-kochaja-czerwien  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Rozegralam z pdp. dwie partyjki gry planszowej. Był remis :oklaski:Kolejny dzień można już odfajkować Jeszcze tylko kolacja, siusiu, paciorek i spać :haha:

Już  tydzień tutaj jestem, nawet się nie obejrzałam jak to szybko zleciało :-)

Wczoraj była pierwsza wiosenna burza z piorunami, a dzisiaj piękny słoneczny dzień. Prawdą widać jest powiedzenie, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Tęczy mi tylko do szczęścia brak, ale mam nadzieję, że i tego pięknego widoku się wkrótce doczekam. 

Szczęśliwa jestem bardzo i układam zlecenie pod kolejnych opiekunów. W niedzielę mam wolny dzień, a w czasie mojej przerwy babcia radzi sobie sama podczas korzystania z toalety. Po szpitalu dałam jej trochę forów, ale nie mogło to trwać dużej. Sprawę rozwiązały spodnie na gumce,ktore nie  opadają na podłogę, tylko zatrzymują się na tym poziomie, że podopieczna  daje sobie sama radę je podciągnąć :oklaski:

Wydaje mi się, że w kinie to ja już wieki nie byłam.Wszystko, przez tego wirus, ostatnio  co się chcieliśmy wybrać z mężem  na jakiś film, to  kina  pozamykali O.o

Jeżeli chodzi o Greya to byłam z 

koleżanką  na, Nowej  twarzy Greya ", wyszłam  z seansu z mieszanymi odczuciami. Częściowo film mi się podobał. Gorąco polecić obejrzenie tego filmu  nie mam odwagi. 

Miłego wieczoru życzę wszystkim :-)

Nie gram, nie lubię, no chyba że na kasę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...