Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie widziałam i nie słyszałam. 

Teraz będę się zastanawiala czy w tych z damska obsada trzeba mieć karnet na conajmniej pięć wejść w tygodniu

Trzeba mieć gruby portfel przede wszystkim, a to gwarantuje indywidualne podejście do tematu ... 

Nie traktuj tego tak matematycznie : to nadal sprawa bardzo indywidualna. 
specjalistka po prostu się wypowiedziała na temat w którym posiada wiedzę  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, waldiroom napisał:

Trzeba mieć gruby portfel przede wszystkim, a to gwarantuje indywidualne podejście do tematu ... 

Nie traktuj tego tak matematycznie : to nadal sprawa bardzo indywidualna. 
specjalistka po prostu się wypowiedziała na temat w którym posiada wiedzę  

Pytanie było trochę żartobliwe i podchwytliwe. Nie jestem mężczyzna, ale pewna wiedzie w tym temacie mam (chyba) Też uważam, że jest to sprawa indywidualna i, nie można wszystkich do jednego worka pakować ". Specjalistka  oparła się pewnie na jakiś danych sondażowych, ankietowych itp. Jakaś średnia została jednak wyciągnięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, waldiroom napisał:

 

@Wenusia tak szybko uciekała... 

... Niestety ostatnio moja egzystencja wstawania i kładzenia poprzewracała  się do góry  nogami  

Ale jakoś sobie radzę podsypiając między pauzami  

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pytanie było trochę żartobliwe i podchwytliwe. Nie jestem mężczyzna, ale pewna wiedzie w tym temacie mam (chyba) Też uważam, że jest to sprawa indywidualna i, nie można wszystkich do jednego worka pakować ". Specjalistka  oparła się pewnie na jakiś danych sondażowych, ankietowych itp. Jakaś średnia została jednak wyciągnięta :)

I to niezła średnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

... Niestety ostatnio egzystencja wstawania i kładzenia poprzewracała się do góry  nogami  

Ale jakoś sobie radzę podsypiając między pauzami  

wiesz,  my tu takie fajne  tematy poruszamy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wenusia napisał:

... Niestety ostatnio moja egzystencja wstawania i kładzenia poprzewracała  się do góry  nogami  

Ale jakoś sobie radzę podsypiając między pauzami  

Ja już sobie tak ustawiłam, że mam prawie 10 godzin przerwy nocnej. Jeszcze trochę popracuje i do 11  godzin mi przysługujących dociągnę :oklaski:

Z pauza też był niewielki problem, ale już jest wszystko wyjaśnione i wyprostowane. 

Jestem tu pierwsza opiekunka i mam nadzieję, że nie ostatnia, więc staram się tak wszystko poukładać, żeby kolejnym pracowalo się dobrze :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja już sobie tak ustawiłam, że mam prawie 10 godzin przerwy nocnej. Jeszcze trochę popracuje i do 11  godzin mi przysługujących dociągnę :oklaski:

Z pauza też był niewielki problem, ale już jest wszystko wyjaśnione i wyprostowane. 

Jestem tu pierwsza opiekunka i mam nadzieję, że nie ostatnia, więc staram się tak wszystko poukładać, żeby kolejnym pracowalo się dobrze :d

Dlatego lubię "po Tobie" pracować

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agnieszkaa88 napisał:

Witam. Czy może  ktoś  z Was podpowie mi rzetelną firmę ..Jestem tutaj nowa , mój staż pracy o 6 lat ,język komunikatywny.

Super, że tu trafiłaś. Ja skromnie mogę polecić jedną firmę. Reszta to już zależy od Ciebie. Może ktoś z tu obecnych  potrzebuje zmienniczki???

Ja będę potrzebowała, ale dopiero na 9 kwietnia. 

Teraz proszę się rozgościć :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...