Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Funny napisał:

Pojechałam...posiedziałam na zwykłej ławce z kubkiem zwykłej kawy z Lidla ...słuchaweczki i to co lubię słuchać ,czyli tak naprawdę wszystko niezwykłe w swojej zwykłości❤️  ...czerwona jak burak na polu ,doładowana pozytywnie a te myśli niesforne jak nutki na pięciolinii  skaczące ....i refkekcsja ...ŻYCIE JEST PIĘKNE ...marnowanie go na bzdety grzech śmiertelny  i nie ma że czyściec .A mata i jeszcze focie 

IMG_20210301_143503524_copy_1228x1637.jpg

IMG_20210301_144944337_copy_1228x1637.jpg

No ładnie ładnie i nawet kaczuszkom się dostało  

I nawet ich nie pogoniłaś  

Moje pierwsze opalanie też przeobraża się w czerwień  

Oj życie... życie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

A poniższe wyłuszczy np. obcykana botaniczka w leśnym runie20210301_180227.jpg.89b4fece45c5f27a48b488a86450d305.jpg

 

Sama natura ,bo nie sądzę żeby ktoś w 1248 stracił przypadkiem i dzięki  najwyższemu w tym momencie, że w dół ciągnie  bo drobinką to ,,tego"nazwać nie można

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

20210301_173829.thumb.jpg.6fb53c230c7187792b81a19aa0b1f1cb.jpg

 

To nie pozory, to prawda, napisał dendrolog wyjaśniając:
rósł sobie dąb, podkrzesano gałąź, zabliźniło się, blizna porosła hubą a w niej, jakieś stworzonko sobie domek wydłubało.
Artysta plastyk zobaczy np. człowieka więzionego przez drzewo.
Wiedza, rozum i umiejętność postrzegania tego, co oczy widziały.
Takie ci dary losu.

 

Super,gdybym na to o zmierzchu wpadła przypadkiem ciary by były  

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Wystarczy wtedy, byś przez jedną chwilę zamknęła oczy, objęła dłońmi twardą, porowatą korę dębu, następnie paluniami lewej rączki, powodziła po ciepłej, zamszowej powierzchni blizny a jednocześnie opuszkami prawej, muskała zimny, wilgotny i atłasowo przyjemny owocnik grzyba
Uwierz, że bodźce z dłoni namalowałyby w Twoim mózgu wszystko, tylko nie to, co uprzednio oddał wzrok

*czytając Ciebie, ostrożny byłbym z dziurką i "wścibskim" paluszkiem, bo norka może mieć kąśliwego lokatora ☝️

Ślepy widzi inaczej....

 Czy Ty lubisz słowo wścibski ,wścibska ? Tak pytam mimochodem z czystej ciekawości Do 3 × sztuka ...notes mam 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Nie bardziej niż pozostałe. To prawda 3 razy użyte, to nadużyte. Biorąc pod uwagę spryt, z jakim pozbywa croissanta wyśmienitej zawartości, nazwę go zatem kreatywnie łakomym :dobrze::szydera::hura::szydera:

Szerokopojętą wścobskość chowam do lamusa

O kreatywne łakomstwo to mi się podoba ,przecież nie muszę wścibskimi oczami zaglądać do dziurki skoro wiem, że tam jest to czego szukam i że zaraz to będzie moje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

@Funny

Kuknąłem i "wścibski" napisałem w cudzysłowie :hura::trele::hura:

Mam nadzieję;), że już nikt tutaj nie będzie używał, czy z "  ", czy bz:szydera::pianino:

*a parę urody i rozumu, okraszoną potrójnym, notesikowym rozsierdzeniem,

u w i e l b i a m! ❤

 

3 w jednym, to się opłaca niech nam żyje z takim verbungiem Lidl

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Jutro pomiędzy jedną a drugą godziną, zadzwonię:telefon:"""". Zębami :szydera::szydera:

*tnie mi sesemesy☝️

Ale żeś se wybrał godzinę na :telefon:tymi zębami mnie  czasem Video Konferenz tnie, ale żeby sesemesy nawet?u mnie nawet szybko idą i nic nie zgrzyta ani nie piszczy

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Pięknego słońca na niebie ciąg dalszy ,..Jak tak dalej pójdzie to ja tu ,,popłynę" przez te lody :haha:Dzis spróbuje szerokim łukiem minąć te rozpustne miejsce zgubny nałóg w zalążku zdławić Miłego dnia ,mało roboty i dobrego humoru stawiam może ktoś przydrepcze zagubiony, zaspany w potrzebie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Funny napisał:

Sama natura ,bo nie sądzę żeby ktoś w 1248 stracił przypadkiem i dzięki  najwyższemu w tym momencie, że w dół ciągnie  bo drobinką to ,,tego"nazwać nie można

A może to fallus cyklopa  

Mimo wszystko mamy - po ziemi chodzących - wielu artystów

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Funny napisał:

Dzień dobry Pięknego słońca na niebie ciąg dalszy ,..Jak tak dalej pójdzie to ja tu ,,popłynę" przez te lody :haha:Dzis spróbuje szerokim łukiem minąć te rozpustne miejsce zgubny nałóg w zalążku zdławić Miłego dnia ,mało roboty i dobrego humoru stawiam może ktoś przydrepcze zagubiony, zaspany w potrzebie

Witam witam to ja do kawy  się przysiadam, póki co jest jeszcze swierzo pachnąca

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Ja już ogarnięta, pdp też. Nawet fryzurę jej dzisiaj ułożyłam, na wampa ":zwyciezca:

Zastanawiam się co jest lepsze , czy dobre, wejście", czy wspaniałe wyjście . Zdecydowanie  wyjście - ewakuacyjne :szydera:

Miłego dnia :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Zadzwonię jak będę przy lodziarni.

Stawiasz kolejkę ? To zwołam resztę @Wenusia @Niezapominajka 67 @Kleopatra  @Janeczka1963 niebawem będzie 

Ponoć u Włochów są świetne lody :oklaski: @Funny przeżyjesz jeszcze jedną kolejkę rozpusty ? 
 

 

ps jeśli nie udźwigniesz @Ramón Serano Lopez II wydatku to się dorzucę / już po 1-szym ... coś mi tam na konto powinni wrzucić

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...