Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Po kombinacji z owocków i jajek kierowca nie nadążyłby z szukaniem parkingów z kibelkami,więc wolę bułki i wodę do picia.Wiem,macie ubaw ze mnie bo wyszło żem du...a wołowa ale spoko.PDP zastosowała taktykę focha giganta którą z uwielbieniem stosowała moja mamusia,więc czuję się z lekka jak by w/w wstała z grobu....Jeszcze tylko dzisiaj pewnie czeka mnie podobna przeprawa z mamusią samej PDP ,ale jeśli aż tak bardzo nagięłam"zasady"to zawsze mogą wymienić mnie na inny model...

Pati żadną du.ą wołową nie jesteś .Zdarza się najlepszemu, człowiek na błędach się uczy ,następnym razem będziesz się sama śmiała z tego incydentu .Jedz już do domku ,odpocznij bo Ci się po 3 miechach należy .A co do kombinacji żywieniowej kiedyś mogłam wszystko mieszać i było ok teraz z uwagą dobieram bo latka lecą i już tak szybko nie biegam by zdążyć

@Patrycja781szerokosci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Fakt,nie jestem tu od 2 dni,ale dopiero w lutym im tak odwaliło...mniejsza o to zresztą.Powiedziałam że wychodzę i poszłam na zakupy.Od tego momentu mam wielką obrazę majestatu i zero komunikacji.Uwaga jak jutro bedę jadła obiad w swoim pokoju bo będzie się bała siedzieć razem ze mną przy stole ;) Ale jakoś mi to wisi,jeszcze tylko jutro.A jak nie będzie się chciała pożegnać przed wyjazdem to jej problem...

I bardzo dobrze zrobiłaś z drugiej strony mogłaś mamusie Pdp poprosić by kupiła Ci bułki i jakąś omaste do tego... ale ważne że głodna nie będziesz w drodze ☺ 

Oj a co to za problem jeść u siebie? 

Mi nawet czasem to pasuje, chyba że są inne wytyczne to wtedy jadam z pdp bo na przykład trzeba ich karmić a mój obiad stygnie

Nie przejmuj się tym, już prawie jesteś w domku ☺

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wenusia napisał:

Hejka @Funny  miłego dnia a gdzie kawa ???  

Coś idziesz na łatwiznę  ostatnio

Nie przecze dziś poszłam bo widziałam ,że jesteś i za kawusie się zabierasz .☺️U mnie zimno ale bez mgły ,słonko nieśmiałe ...hmmm nie wiem czy na rower się zdecyduje czy na film pod kocykiem .Radosnego i Tobie(szczególnie za fajne podejście jak po górkę jest ...)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Funny napisał:

Nie przecze dziś poszłam bo widziałam ,że jesteś i za kawusie się zabierasz .☺️U mnie zimno ale bez mgły ,słonko nieśmiałe ...hmmm nie wiem czy na rower się zdecyduje czy na film pod kocykiem .Radosnego i Tobie(szczególnie za fajne podejście jak po górkę jest ...)

Lubię tą nutkę, warto się wsłuchać w słowa  

To tak do porannej kawy 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wenusia napisał:

Byłam, widziałam i nawet w ucho wpadło , stare ale "jare"

☀️ Wyszło ,ostre ....może jednak spacer ...Już miesiąc pracy za mną dziś mija ...luzik ...jeszcze kolejny przede mną może z małym hakiem ....czas zapiernicza jak rwąca  Zambezi River.Nie ma co się oglądać do tyłu ,płyniemy ☺️

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funny napisał:

☀️ Wyszło ,ostre ....może jednak spacer ...Już miesiąc pracy za mną dziś mija ...luzik ...jeszcze kolejny przede mną może z małym hakiem ....czas zapiernicza jak rwąca  Zambezi River.Nie ma co się oglądać do tyłu ,płyniemy ☺️

Też muszę się przewietrzyć  

Choć mglisto i zimnawo to jednak na krótki się też wybiorę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

He  he nie boisz się szczepionki? 

Ja taka skołowana jestem w kwestii tych szczepień, że nie wiem szczepić się czy nie szczepić

Ogólnie to można powiedzieć , że co człowiek, to inne zdanie na ten temat

Nie boje się.Uwazam że tak trzeba i juz.  Szczepimy się od lat , ale każdy ma swoje zdanie. Nikogo nie agituje ani nie mówię że nie wolno bo......Dla mnie i mojej rodziny to priorytet. Mój małż jest po dwóch dawkach i nie miał żadnych odczynów niepożądanych. Dla mnie liczy się zdanie ludzi trochę mądrzejszych ode mnie:haha: którzy potrafią wytłumaczyć mechanizm działania. A to że ktoś powie że że nie bo nie:haha: bo to szkodzi mojemu zdrowiu, jest zupełnie bez znaczenia.Niestety muszę czekać do 25 marca, bo pierwsze zapisy mnie ominęły. Trudno.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

@Funny @WenusiaNie przejmuję się.Transport już potwierdził rezewację na jutro.Tylko atmosfera w domu PDP jakaś taka skwaszona...Autorki zamieszania-4 bułki,pozdrawiają

Atmosfera jest i będzie za każdą zmianą opiekunki, to norma ... i nie tłumacz sobie tego inaczej

Nie przejmuj się ważne że transport masz  

Bułeczki na pewno będą dobre ☺ 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

No to ja teraz idę sobie na spacerek, słoneczko przebiło się przez mgłę, więc niech mnie prowadzi w siną dal :oklaski: 

Do później milusińscy

Godzinę temu miałaś iść

Miłego spacerkowania :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Kleopatra napisał:

Nie boje się.Uwazam że tak trzeba i juz.  Szczepimy się od lat , ale każdy ma swoje zdanie. Nikogo nie agituje ani nie mówię że nie wolno bo......Dla mnie i mojej rodziny to priorytet. Mój małż jest po dwóch dawkach i nie miał żadnych odczynów niepożądanych. Dla mnie liczy się zdanie ludzi trochę mądrzejszych ode mnie:haha: którzy potrafią wytłumaczyć mechanizm działania. A to że ktoś powie że że nie bo nie:haha: bo to szkodzi mojemu zdrowiu, jest zupełnie bez znaczenia.Niestety muszę czekać do 25 marca, bo pierwsze zapisy mnie ominęły. Trudno.

Może się jednak zaszczepię

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny @WenusiaNie przejmuję się.Transport już potwierdził rezewację na jutro.Tylko atmosfera w domu PDP jakaś taka skwaszona...Autorki zamieszania-4 bułki,pozdrawiają

Ja rozumiem że gdyby o szyneczkę do tych bułek 4 chodziło,  ale o same buły...:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Wreszcie na należna  mi przerwę zeszłam. Ostatnio coś pracowita się zrobiłam O.o

Dzisiaj w 20 minut pdp wykąpałam, a pflege potrzebowała na aż godziny wczoraj :haha:

Czego się nie robi, żeby mieć więcej wolnego :dobrze:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...