Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Kleopatra napisał:

A co się dzieje?  jakieś cuda, dziwy, to ja nie w temacie

Opiekunowie chyba boją się jeździć prywatnie, a rodziny też wola teraz zatrudniać legalnie i dlatego wymagania rodzin w stosunku do opiekunów stają się delikatnie mówiąc nieco wygórowane. Też byłam parę razy prywatnie, więc wiem, że prywatnie to na niektóre rzeczy przymyka się oko. 

Ty kiedy jedziesz do pracy ? Jakies plany już masz? 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Noo ja tyż

Ale Pati da sobie radę, tyle czasu dała to i teraz da

Nigdy w to nie wątpiłam jak lekkie pierdyknięcie a wszystko na to wskazuje to wstanie  i pójdzie nasza Pati do sklepu za prowiantem ,ja bym poszła bo w busie szybko zgłodnieć idzie jak wytrzesie fest ☺️

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Piotrek0015 napisał:

 

Haha, nie, nie. Naprawdę wolałbym przez firme, a nie tak w ciemno jechać i być jak truśka  

Zważywszy na wieczorowa porę mój mózg może już nie działać tak sprawnie i  nie kapuje czy prywatnie w końcu chcesz czy z firmy?Strasznie się pogubiłam aż se ziółka  zaparzyłam na mętlik w głowie  .Tak czy siak proponuje śledzić ogłoszenia ,wiem że dla facetów jest ich znacznie mniej i nowicjusz jesteś ,ale nie każdy woła o referencje a jak język znasz to już sukces bo firmy na to stawiają.

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

Nigdy w to nie wątpiłam jak lekkie pierdyknięcie a wszystko na to wskazuje to wstanie  i pójdzie nasza Pati do sklepu za prowiantem ,ja bym poszła bo w busie szybko zgłodnieć idzie jak wytrzesie fest ☺️

Noo chyba że jedzie wieczorem to będzie spać, ale na rano jakaś bułeczka i kawusia z termosu to miodzio w takich warunkach ☺  wskazane też owoce typu bananki, mandarynki i jajka na twardo serio te to nawet bez bułki można jeść

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Zważywszy na wieczorowa porę mój mózg może już nie działać tak sprawnie i  nie kapuje czy prywatnie w końcu chcesz czy z firmy?Strasznie się pogubiłam aż se ziółka  zaparzyłam na mętlik w głowie  .Tak czy siak proponuje śledzić ogłoszenia ,wiem że dla facetów jest ich znacznie mniej i nowicjusz jesteś ,ale nie każdy woła o referencje a jak język znasz to już sukces bo firmy na to stawiają.

Pij pij będziesz łatwiejsza

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Opiekunowie chyba boją się jeździć prywatnie, a rodziny też wola teraz zatrudniać legalnie i dlatego wymagania rodzin w stosunku do opiekunów stają się delikatnie mówiąc nieco wygórowane. Też byłam parę razy prywatnie, więc wiem, że prywatnie to na niektóre rzeczy przymyka się oko. 

Ty kiedy jedziesz do pracy ? Jakies plany już masz? 

 

Szukam czegoś , ale najpierw szczepionka, później praca:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funny napisał:

Zważywszy na wieczorowa porę mój mózg może już nie działać tak sprawnie i  nie kapuje czy prywatnie w końcu chcesz czy z firmy?Strasznie się pogubiłam aż se ziółka  zaparzyłam na mętlik w głowie  .Tak czy siak proponuje śledzić ogłoszenia ,wiem że dla facetów jest ich znacznie mniej i nowicjusz jesteś ,ale nie każdy woła o referencje a jak język znasz to już sukces bo firmy na to stawiają.

Haha Prywatnie! Nie mogę przez firmę. Jestem dobrej myśli, jakoś pierwsze zlecenie znalazłem, pojechałem, byli zadowoleni, ale babcia zmarła i czar prysł. Inaczej trzymałbym się rękami i nogiami, bo widzę, że ciężko o pracę. Będę śledził ogłoszenia i coś się znajdzie

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wenusia napisał:

Noo chyba że jedzie wieczorem to będzie spać, ale na rano jakaś bułeczka i kawusia z termosu to miodzio w takich warunkach ☺  wskazane też owoce typu bananki, mandarynki i jajka na twardo serio te to nawet bez bułki można jeść

Te jajca to chyba nie w busie?O.oa juz chciałam z Tobą wracać :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kleopatra napisał:

Szukam czegoś , ale najpierw szczepionka, później praca:d

He  he nie boisz się szczepionki? 

Ja taka skołowana jestem w kwestii tych szczepień, że nie wiem szczepić się czy nie szczepić

Ogólnie to można powiedzieć , że co człowiek, to inne zdanie na ten temat

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Te jajca to chyba nie w busie?O.oa juz chciałam z Tobą wracać :szydera:

No co   jajka Ci przeszkadzają  

Ja tego nie jem, przynajmniej nie w busie  

Ale zdarza się że jedzą i nic z tego sobie nie robią a szczególnie latem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

He  he nie boisz się szczepionki? 

Ja taka skołowana jestem w kwestii tych szczepień, że nie wiem szczepić się czy nie szczepić

Ogólnie to można powiedzieć , że co człowiek, to inne zdanie na ten temat

My  @Niezapominajka 67 mamy jeszcze czas  

Póki nie muszę to się będę broniła rencyma i nogima

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Fakt,nie jestem tu od 2 dni,ale dopiero w lutym im tak odwaliło...mniejsza o to zresztą.Powiedziałam że wychodzę i poszłam na zakupy.Od tego momentu mam wielką obrazę majestatu i zero komunikacji.Uwaga jak jutro bedę jadła obiad w swoim pokoju bo będzie się bała siedzieć razem ze mną przy stole ;) Ale jakoś mi to wisi,jeszcze tylko jutro.A jak nie będzie się chciała pożegnać przed wyjazdem to jej problem...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny Po kombinacji z owocków i jajek kierowca nie nadążyłby z szukaniem parkingów z kibelkami,więc wolę bułki i wodę do picia.Wiem,macie ubaw ze mnie bo wyszło żem du...a wołowa ale spoko.PDP zastosowała taktykę focha giganta którą z uwielbieniem stosowała moja mamusia,więc czuję się z lekka jak by w/w wstała z grobu....Jeszcze tylko dzisiaj pewnie czeka mnie podobna przeprawa z mamusią samej PDP ,ale jeśli aż tak bardzo nagięłam"zasady"to zawsze mogą wymienić mnie na inny model...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Po kombinacji z owocków i jajek kierowca nie nadążyłby z szukaniem parkingów z kibelkami,więc wolę bułki i wodę do picia.Wiem,macie ubaw ze mnie bo wyszło żem du...a wołowa ale spoko.PDP zastosowała taktykę focha giganta którą z uwielbieniem stosowała moja mamusia,więc czuję się z lekka jak by w/w wstała z grobu....Jeszcze tylko dzisiaj pewnie czeka mnie podobna przeprawa z mamusią samej PDP ,ale jeśli aż tak bardzo nagięłam"zasady"to zawsze mogą wymienić mnie na inny model...

Po co mają wymieniać, przecież już jesteś jedną nogą w domu  

Wytrzymasz i nie przejmuj się tym

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...