Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Funny napisał:

:hura:to prawie jak oświadczyny ,nareszcie :oklaski:I mamy forumowa parę-i obydwoje z nikami na W☺️ .Kup kwiaty + czekoladki  i pędz na skrzydłach Brawo

Ahahaaa się zapędziłaś Rudzielcu  

Wiesz że to był zacytowany post do Ciebie  przeze mnie a potem przez @waldiroom a

  , więc nie szalej mi tu kofffana 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Muszę Wam coś pokazać i polecić ,dziś kupione, Lidl, pychota ,wchłonęłam jednego i basta . Zmykam pod kołdrę ,mam do nadrobienia zaległości filmowe . Dobranoc

IMG_20210226_201742615~3.jpg

Nie mam tu Lidla, ale znam smak  

... aaaa potem dooopka rośnie zajeździsz tego rumaka na pauzach  

Dobranoc Rudzielcu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Ahahaaa się zapędziłaś Rudzielcu  

Wiesz że to był zacytowany post do Ciebie  przeze mnie a potem przez @waldiroom a

  , więc nie szalej mi tu kofffana 

 

Nie....no co Ty ...pomyłka a winnego brak uciekł tak to z facetami bywa jak już mają czekoladki i kwiotki kupić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

:hura:to prawie jak oświadczyny ,nareszcie :oklaski:I mamy forumowa parę-i obydwoje z nikami na W☺️ .Kup kwiaty + czekoladki  i pędz na skrzydłach Brawo

Powoli powoli.... ja króliczka jeszcze nie dogoniłem....  czy goniłem ?  Czy uciekał....? A może się schował w dołku ? To są wciąż pytania bez odpowiedzi.

Oczy kusząco spoglądały  :) słowa nie powiem, nie było mnie wówczas... Kto inny pięknie  je ocenił :cześć2: Ale inne też oczy ( Twoje) ponoć - mrugałaś jednym gdzieś... do kogoś... - były ale tylko dla wybranych, co zdążyli :p, mnie nie było.

Hej....:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Powoli powoli.... ja króliczka jeszcze nie dogoniłem....  czy goniłem ?  Czy uciekał....? A może się schował w dołku ? To są wciąż pytania bez odpowiedzi.

Oczy kusząco spoglądały  :) słowa nie powiem, nie było mnie wówczas... Kto inny pięknie  je ocenił :cześć2: Ale inne też oczy ( Twoje) ponoć - mrugałaś jednym gdzieś... do kogoś... - były ale tylko dla wybranych, co zdążyli :p, mnie nie było.

Hej....:oklaski:

A co ja poradzę żeś spóźnialski ,trudno... było minęło ,jedne kukało na Maroko a drugie na Kaukaz .Dwoje ludzie oceniło starczy :oklaski:Nastepnym razem pietę wstawię ,ale chyba nie moją już .A topik z fotkami dalej pusty czekamy @waldiroom.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

Nie....no co Ty ...pomyłka a winnego brak uciekł tak to z facetami bywa jak już mają czekoladki i kwiotki kupić

Na czekoladki się chętnie załapię jak poczęstujesz oczywiście  

A kwiatki możesz sobie wziąć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

W terenie owszem mokro i chłodno w drodze powrotnej miałem, ale spotkałem wczoraj ( jeszcze słoneczko tu świeciło) kilka spragnionych ludzkiej ręki albo czegoś smacznego na niej

580BA0D3-3D89-4BBB-B765-2DB4AB666AB2.jpeg

Widzę widzę Łosiołka a nawet dwa :oklaski: 

Aleś skrzętnie ukrył tego posta, żem ja go ominęła niemożliwe słodkie zdjęcie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, waldiroom napisał:

Powoli powoli.... ja króliczka jeszcze nie dogoniłem....  czy goniłem ?  Czy uciekał....? A może się schował w dołku ? To są wciąż pytania bez odpowiedzi.

Oczy kusząco spoglądały  :) słowa nie powiem, nie było mnie wówczas... Kto inny pięknie  je ocenił :cześć2: Ale inne też oczy ( Twoje) ponoć - mrugałaś jednym gdzieś... do kogoś... - były ale tylko dla wybranych, co zdążyli :p, mnie nie było.

Hej....:oklaski:

Tak to jest z tymi Rudzielcami  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, waldiroom napisał:

Dobry wybór, polecam true wirreles

Sorki że się "wtrancam"

Masz, miałeś czy zamierzasz kupić? 

Zabieram się za to od lata ale stosownych do mej małżowiny usznej nie mogę znaleźć, ponieważ malutkie mam dziurki... serio  

Wiem ze są różnej wielkości wkładki... ale czy nie wypadają  przy "sporcie", jeśli masz wyprobowane poleć proszę model... konkretny tudzież sportowy może? Będę wdzięczna jak zawsze  ☺

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Sorki że się "wtrancam"

Masz, miałeś czy zamierzasz kupić? 

Zabieram się za to od lata ale stosownych do mej małżowiny usznej nie mogę znaleźć, ponieważ malutkie mam dziurki... serio  

Wiem ze są różnej wielkości wkładki... ale czy nie wypadają  przy "sporcie", jeśli masz wyprobowane poleć proszę model... konkretny tudzież sportowy może? Będę wdzięczna jak zawsze  ☺

Nie wtrancasz się absolutnie, miałem, mam i zamierzam zmienić... tak to już ze mną jest, że szukam w tej materii ideału ( jeśli istnieje w tej półce cenowej na jaką mnie stać) dla siebie. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna i cenie sobie jakość. 

Słuchawki - bardzo indywidualna sprawa, musisz się określić do czego je potrzebujesz - muzycznie : do jakiego rodzaju muzyki? oraz ile chcesz wydać na słuchawki. Mogę wówczas cos poradzić.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Będzie ♠️♦️♣️♥️nocka przy takiej muzie:

:pianino:

Do poniedziałku pół anioły a pół demony;)

Jak grać zamierzasz  to ostrożnie ,czy mamy trzymać kciuki ?Całą noc?Dobranoc Dobra muzai wszystko co z nią związane... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Widzę widzę Łosiołka a nawet dwa :oklaski: 

Aleś skrzętnie ukrył tego posta, żem ja go ominęła niemożliwe słodkie zdjęcie

Ja... ja niczego nie ukrywałem : tak mi się tylko przypomniało... koniki widziałem ale nie tak ładnie wyeksponowane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Będzie ♠️♦️♣️♥️nocka przy takiej muzie:

:pianino:

Do poniedziałku pół anioły a pół demony;)

Aż do poniedziałku???  

Wysłuchałam do końca, ciekawa muza  

No to bywaj i szybko wracaj :cześć:

9 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

20210226_213015.jpg.22deded571e0496f1a47a4aa5f726691.jpg

Ooo widzę że mój avatarek wszendobylski jest

Trochę prawdy zawiera ten cytat bom diabołek" w anielskiej skórze jest

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

Aż do poniedziałku???  

Wysłuchałam do końca, ciekawa muza  

No to bywaj i szybko wracaj :cześć:

Ooo widzę że mój avatarek wszendobylski jest

Trochę prawdy zawiera ten cytat bom diabołek" w anielskiej skórze jest

No właśnie do poniedziałku ...a już wiem weekend nastał i odpoczynek od forum mu się zamarzył

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Nie wtrancasz się absolutnie, miałem, mam i zamierzam zmienić... tak to już ze mną jest, że szukam w tej materii ideału ( jeśli istnieje w tej półce cenowej na jaką mnie stać) dla siebie. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna i cenie sobie jakość. 

Słuchawki - bardzo indywidualna sprawa, musisz się określić do czego je potrzebujesz - muzycznie : do jakiego rodzaju muzyki? oraz ile chcesz wydać na słuchawki. Mogę wówczas cos poradzić.

Hejka Szpaczku ☺ 

Muzyka  

Klasyczna, Opera, instrumentalna (skrzypce, pianino...) 

Rozmowa ?

Sport    

Kwota do 150 € 

Zamawianie..Internet

(wiarygodny) 

Będę wdzięczna ☺

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Dzień dobry milusińscy Padało nocą ...Pospała bym jeszcze ,ale niestety trzeba wstać bo Pflege po 8 -ej przydrepcze .Tak to jest jak się późno chodzi spaćMiłego dnia i zostawiam ☺️

Hejka @Funny  

U mnie też mokrawo dzisiaj i chyba na nic więcej się nie zapowiada, ale dobrze za to mi się spało ☺☺☺

Kawkę zabieram i dziękuję

Milego dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...