Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dzień dobry Słoneczkom
Usiadłem wreszcie! Kawunia tutaj!!!
Pracowity piątunio i końca nie widać.
Z Waszego jem i piję na dwie ręce
Jeszcze papierologia dopłat paliwowych, rozliczenie pit-37, taxb., itp.
Krzywa temperaturowa się wypłaszcza i będzi oscylowała ok. 5°C przez dwie doby. Pośpiech, bo po 16.oo przyjdą opady deszczu.
Póki co słoneczko nieśmiało gilgocze.
Urobiony po same☆☆☆ ale chwilunię na pozdrowionka znalazłem❤
Tulę czule i galopuję dalej.
Do poczytania
 

Oo proszę znalazł się galopujący w piąteczek ,tulący towarzystwo ok wybaczone to grube spóźnienie .Miłego, jeszcze nie deszczowego dnia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dzień dobry Słoneczkom
Usiadłem wreszcie! Kawunia tutaj!!!
Pracowity piątunio i końca nie widać.
Z Waszego jem i piję na dwie ręce
Jeszcze papierologia dopłat paliwowych, rozliczenie pit-37, taxb., itp.
Krzywa temperaturowa się wypłaszcza i będzi oscylowała ok. 5°C przez dwie doby. Pośpiech, bo po 16.oo przyjdą opady deszczu.
Póki co słoneczko nieśmiało gilgocze.
Urobiony po same☆☆☆ ale chwilunię na pozdrowionka znalazłem❤
Tulę czule i galopuję dalej.
Do poczytania
 

Hejka  

Bierz i pij, czym chata bogata, miłego popołudnia i spiesz się powoli

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waldiroom napisał:

Mam kawe w termosie - witam się muzyczką która pięknie w uszach gra- miłego dnia ( mam dzień wolne i jadę do... w siną dal

 

Jeśli jutro będzie ładna pogoda to też wybieram się w siną dal , wprawdzie zamiast słonia wezmę rower:haha:ale to niewielka różnica:haha:Wezme i pojadę :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleopatra napisał:

Jeśli jutro będzie ładna pogoda to też wybieram się w siną dal , wprawdzie zamiast słonia wezmę rower:haha:ale to niewielka różnica:haha:Wezme i pojadę :d

rower i słuchawki
Witaj Cleo

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wenusia napisał:

Gdzie się podziałaś Rudzielcu hę

Wyłaź z tych krzaczorów, bo Ci na nosie wyrosną te "figowe" od podglądania

Teraz se siadłam na doopie dopiero przyjechałam z pauzy serio nie podglądałam ☺️Słońce grzało na ławce siadłam lubię patrzeć na konie, są piękne ,taki jeden czarny diabeł mi się podoba  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Funny napisał:

Dziś to się chyba nie opłaca tych wiadomości pisać bo się mało co dzieje w terenie nieprawdaż @Wenusia???a może Ty spróbujesz? Masz pisane przecież to nie jest powiedziane, że to tylko ja mam skrobać 

No a kto? Ja? Nieee  

W terenie nie używam interneta" bo to kradziej czasu jezd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Teraz se siadłam na doopie dopiero przyjechałam z pauzy serio nie podglądałam ☺️Słońce grzało na ławce siadłam lubię patrzeć na konie, są piękne ,taki jeden czarny diabeł mi się podoba  

To pewnie Łagier" jest  

A tak na serio ja też kocham koniki u mnie chłodnawo trochę bo wietrzykiem powiewała, też byłam na spacerku  , ale koni tu nie widziałam, wiem ze są ale musiałabym do innej wsi iść za to mam taką foteczkę z poprzedniego turnusu Ooo   

FB_IMG_1614361618543.jpg

FB_IMG_1614361601285.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

To pewnie Łagier" jest  

A tak na serio ja też kocham koniki u mnie chłodnawo trochę bo wietrzykiem powiewała, też byłam na spacerku  , ale koni tu nie widziałam, wiem ze są ale musiałabym do innej wsi iść za to mam taką foteczkę z poprzedniego turnusu Ooo   

FB_IMG_1614361618543.jpg

FB_IMG_1614361601285.jpg

Oj ładna białogłowa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dziś to się chyba nie opłaca tych wiadomości pisać bo się mało co dzieje w terenie nieprawdaż @Wenusia???a może Ty spróbujesz? Masz pisane przecież to nie jest powiedziane, że to tylko ja mam skrobać 

W terenie owszem mokro i chłodno w drodze powrotnej miałem, ale spotkałem wczoraj ( jeszcze słoneczko tu świeciło) kilka spragnionych ludzkiej ręki albo czegoś smacznego na niej

580BA0D3-3D89-4BBB-B765-2DB4AB666AB2.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wenusia napisał:

To pewnie Łagier" jest  

A tak na serio ja też kocham koniki u mnie chłodnawo trochę bo wietrzykiem powiewała, też byłam na spacerku  , ale koni tu nie widziałam, wiem ze są ale musiałabym do innej wsi iść za to mam taką foteczkę z poprzedniego turnusu Ooo   

FB_IMG_1614361618543.jpg

FB_IMG_1614361601285.jpg

Fantastyczne ☺️❤️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...