Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, waldiroom napisał:

Ach... te poranki... Wstałem wcześnie - jak na moje chęci i możliwości - ale obowiązki odciągały od porannej kawy tutaj... A tu takie zaległości. Nieco późno ale odpowiem co tam dziewczyny zapytowywać raczyły (sugerowały)

Miłego a jakże :):) a czy namietne ? Nie mnie jest oceniać :dobrze:

 

Spotkałem się z poglądem, że małżeństwo powinno być swego rodzaju kontraktem terminowym ( autor mówił o 7 latach...a w zasadzie autorka) z możliwością aneksowania na kolejne terminy. Jak umowa abonencka z siecią komórkową. 

I tak przed podpisaniem umowy strony zabiegają o siebie chca umowę doprowadzic do skutku...  Przed ołtarzem już tylko frazesy bez konkretów : miłość, wierność i że Cie nie opuszcze - lub dopuszcze :oklaski: hehe.....w trakcie wraunki ulegają pogorszeniu, pod koniec umowy albo przedlużamy bo jest dobrze albo nie.   Gdyż warunki umowy uległy zmianie lub było wiele reklamacji.

Skłaniam sie do ukłonu:cześć2:@geronimo, który wyjawił podobne ... wprowadzone w życie przekonanie.

Tu dodam, że opisywany wcześniej pierścionek zaręczynowy, przez ten przedumowny marketing,  stał się swego rodzaju łapówką przedmałżeńską, a nie obietnicą udanego związku ( im piękniejszy tym koleżanki bardziej sikają z zazdrości, a producenci biżuterii zacierają ręce)

Nie bądź taki skromny

aaaa miłego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldiroom napisał:

Nie wiem dlaczego ale - Faceci lecą częściej  na blondynki, nie wiem jak to jest z doznaniami...., ale obietnica jest:oklaski:

Też nie wiem jak to jest z tymi doznaniami ,od wczoraj nią jestem i nie obiecywałam sobie że zostanę nią na długi czas właściwie ci to za zwrot popularny zresztą ...lecieć na ...Jesssso...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Funny napisał:

Ja nic takiego nie zrobiłam Hiszpan rozdmuchał i uciekł rabać drzewo że tez jeszcze wióry do nas nie doleciały

Oby nie, jeszcze akupunktury nie miałam i chyba nie chcę mieć z wiórowych zadziorów

49 minut temu, Funny napisał:

Znając facetów zanim kobieta przyjdzie on zdąży się w tej fontannie ze 3 × wykąpać

A niech popływa, ochlonie trochę, że @Niezapominajka 67 100 go telefonu nie odbiera

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Tyż nie lubię być wymiziana na czerwono ani przez siebie a tym bardziej przez faceta

Zabłysne małą orientacją (może to jakaś wiedza??) ... a niech tam. Linie papilarne - niepowtarzalne, kształt małżowiny ucha - ponoć niepowtarzalny, czerwień wargowa - również bardzo indywidualna i ponoć niepowtarzalna. Więc chłopcy i dziewczęta natura sama się broni .

  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Też nie wiem jak to jest z tymi doznaniami ,od wczoraj nią jestem i nie obiecywałam sobie że zostanę nią na długi czas właściwie ci to za zwrot popularny zresztą ...lecieć na ...Jesssso...

no leci spod tej fontanny przecież :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Zabłysne małą orientacją (może to jakaś wiedza??) ... a niech tam. Linie papilarne - niepowtarzalne, kształt małżowiny ucha - ponoć niepowtarzalny, czerwień wargowa - również bardzo indywidualna i ponoć niepowtarzalna. Więc chłopcy i dziewczęta natura sama się broni .

  

W punkt

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Ach... te poranki... Wstałem wcześnie - jak na moje chęci i możliwości - ale obowiązki odciągały od porannej kawy tutaj... A tu takie zaległości. Nieco późno ale odpowiem co tam dziewczyny zapytowywać raczyły (sugerowały)

Miłego a jakże :):) a czy namietne ? Nie mnie jest oceniać :dobrze:

 

Spotkałem się z poglądem, że małżeństwo powinno być swego rodzaju kontraktem terminowym ( autor mówił o 7 latach...a w zasadzie autorka) z możliwością aneksowania na kolejne terminy. Jak umowa abonencka z siecią komórkową. 

I tak przed podpisaniem umowy strony zabiegają o siebie chca umowę doprowadzic do skutku...  Przed ołtarzem już tylko frazesy bez konkretów : miłość, wierność i że Cie nie opuszcze - lub dopuszcze :oklaski: hehe.....w trakcie wraunki ulegają pogorszeniu, pod koniec umowy albo przedlużamy bo jest dobrze albo nie.   Gdyż warunki umowy uległy zmianie lub było wiele reklamacji.

Skłaniam sie do ukłonu:cześć2:@geronimo, który wyjawił podobne ... wprowadzone w życie przekonanie.

Tu dodam, że opisywany wcześniej pierścionek zaręczynowy, przez ten przedumowny marketing,  stał się swego rodzaju łapówką przedmałżeńską, a nie obietnicą udanego związku ( im piękniejszy tym koleżanki bardziej sikają z zazdrości, a producenci biżuterii zacierają ręce)

 

5 minut temu, Wenusia napisał:

Oby nie, jeszcze akupunktury nie miałam i chyba nie chcę mieć z wiórowych zadziorów

A niech popływa, ochlonie trochę, że @Niezapominajka 67 100 go telefonu nie odbiera

Skąd wiedziałaś, że nie odbieram?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funny napisał:

Czyli jest Ona piękna kobietą ,ciekawą osobą ...zapewne Ty też ,tylko z wrodzonej skromności nie chcesz nic o sobie napisać ,może zatem @Wenusia uchyli nam rąbka tajemnicy

Ja uchylę rabka tajemnicy. Jesteśmy z @Wenusia jak ogień i woda. Może wydawać się, że bardzo podobne, a jednak zupełnie różne. To jest niezbity dowód, że nie tylko podobieństwa się przyciągają :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja uchylę rabka tajemnicy. Jesteśmy z @Wenusia jak ogień i woda. Może wydawać się, że bardzo podobne, a jednak zupełnie różne. To jest niezbity dowód, że nie tylko podobieństwa się przyciągają :oklaski:

Ciekawam, kto jest ogniem a kto wodą  

...Można nazwać to zjawiskiem " Uzupełnienia" się wzajemnie ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

No chociaż chwilę dla siebie będziesz miała a Ty rozumiem że poszłaś do kosmetycznego czy na lody?

Po bułki razem nie chodzimy, na szczęście. Ja już wszystkie salony piękności i odnowy bilogicznej zaliczyłam. Czekałam na tel od pani L. 

Dogadałyśmy się w sprawie wyjazdu. Po obiadku jedziemy do banku, a jutro na test :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Funny napisał:

Przyleci po pracy ledwo żywy i będzie się domagał .... masażu

Oj tak, wiedz że to pewne

55 minut temu, Funny napisał:

Małżonkowie razem bo oni jednością są

A to teraz można tak? Podobno spółkować niedługo zabronią

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...