Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kochana o zakupach to ja tylko pomarzyć mogę. Napisałam, że z mężem jadę, a to się jedno z drugim wyklucza

Ojć... Niech idzie na spacer a ty na zakupy, umiecie się na godzinie przy fontannie i tyle

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Dobra... Ja też wychodzę ale po Świerże bułeczki , ciasta i pączków nie kupuję ponieważ wczoraj upiekłam ciasto w brytwance od mięsa bo tu w "garach" Diaboooł mówi dobranoc  

Zupka brokulowa już ogarnięta a co.. Przeca od wstania do 9 miałam tyyyyle czasu  

Do później ?

?️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć. Dzien dobry :d

Już spakowały widzę jesteś i zabezpieczony na wszystkie możliwe ale czasami nieprzewidywalne zdarzenia :oklaski:

Termosik z :kawa: zawsze warto ze sobą w podróż  zabierać, szczególnie w tak długa podróż :dobrze:

O kawę poproszę, z tego nowego ekspresu :d

...Zabezpieczony na wszystkie możliwe...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Funny napisał:

Po równo

Kobieta wykreowała oczekiwanie / a mężczyzna je spełnił trafiając w punkt jako akt miłości.  Do czasu odkrycia kopalni diamentów pierścionek krążył tylko w tzw. wyższych sferach (był po prostu drogi).  Później to już marketing.

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

Kobieta wykreowała oczekiwanie / a mężczyzna je spełnił trafiając w punkt jako akt miłości.  Do czasu odkrycia kopalni diamentów pierścionek krążył tylko w tzw. wyższych sferach (był po prostu drogi).  Później to już marketing.

Mój mąż wydał,( podobno) na pierścionek zaręczynowy  dla mnie cała swoją wypłatę.(przez 30 lat mi to wypomina, że jeszcze nie byłam jego żona, a już go drogo kosztowałam ) Teraz podobno, trzeba wydać conajmniej 3 wypłaty, żeby pierścionek zaręczynowy był odpowiedni O.o

Faktem jest, że kobiety lubią biżuterię :dobrze:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mój mąż wydał,( podobno) na pierścionek zaręczynowy  dla mnie cała swoją wypłatę.(przez 30 lat mi to wypomina, że jeszcze nie byłam jego żona, a już go drogo kosztowałam ) Teraz podobno, trzeba wydać conajmniej 3 wypłaty, żeby pierścionek zaręczynowy był odpowiedni O.o

Faktem jest, że kobiety lubią biżuterię :dobrze:

Lokował produkt niech nie marudzi

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... te poranki... Wstałem wcześnie - jak na moje chęci i możliwości - ale obowiązki odciągały od porannej kawy tutaj... A tu takie zaległości. Nieco późno ale odpowiem co tam dziewczyny zapytowywać raczyły (sugerowały)

4 godziny temu, Wenusia napisał:

Miłego dnia "Szpaczku" o namietnych czerwonych ustach

Miłego a jakże :):) a czy namietne ? Nie mnie jest oceniać :dobrze:

 

22 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jest to jakieś  zabezpieczenie, gwarancji nie będziemy mieli nigdy. 

Spotkałem się z poglądem, że małżeństwo powinno być swego rodzaju kontraktem terminowym ( autor mówił o 7 latach...a w zasadzie autorka) z możliwością aneksowania na kolejne terminy. Jak umowa abonencka z siecią komórkową. 

I tak przed podpisaniem umowy strony zabiegają o siebie chca umowę doprowadzic do skutku...  Przed ołtarzem już tylko frazesy bez konkretów : miłość, wierność i że Cie nie opuszcze - lub dopuszcze :oklaski: hehe.....w trakcie wraunki ulegają pogorszeniu, pod koniec umowy albo przedlużamy bo jest dobrze albo nie.   Gdyż warunki umowy uległy zmianie lub było wiele reklamacji.

Skłaniam sie do ukłonu:cześć2:@geronimo, który wyjawił podobne ... wprowadzone w życie przekonanie.

Tu dodam, że opisywany wcześniej pierścionek zaręczynowy, przez ten przedumowny marketing,  stał się swego rodzaju łapówką przedmałżeńską, a nie obietnicą udanego związku ( im piękniejszy tym koleżanki bardziej sikają z zazdrości, a producenci biżuterii zacierają ręce)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Wyszło fajnie:oklaski:nowe doznanie a że wstydliwą niewiastą jestem to proszę uwierz na słowo cześć

Nie wiem dlaczego ale - Faceci lecą częściej  na blondynki, nie wiem jak to jest z doznaniami...., ale obietnica jest:oklaski:

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, waldiroom napisał:

To nie taaaak ;) jak "chcem,chciałbym,wolałbym" tą czerwień na Waszych ustach widzieć, a nie na swoich

Mnie generalnie wcale ten kolor nie leży i nie używam , ale może koleżankom pasuje żyj nadzieją może łoboczysz kiedyś ,gdzieś ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Mnie generalnie wcale ten kolor nie leży i nie używam , ale może koleżankom pasuje żyj nadzieją może łoboczysz kiedyś ,gdzieś ....

Tyż nie lubię być wymiziana na czerwono ani przez siebie a tym bardziej przez faceta

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...