Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Niezapominajko 

jestes w pracy :kąpiel: czy milutko spedzasz czas z rodz ....

wlasnie poszukuje dobrej oferty od marca w Monachium 

Stuttgart ,zeby blizej cos Austrii bylo.

tylko na niemieckich warunkach ,moze cos slyszalas 

bede wdzieczna za pomoc ,,,pozdr milo Sabina

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sebka napisał:

Witam Niezapominajko 

jestes w pracy :kąpiel: czy milutko spedzasz czas z rodz ....

wlasnie poszukuje dobrej oferty od marca w Monachium 

Stuttgart ,zeby blizej cos Austrii bylo.

tylko na niemieckich warunkach ,moze cos slyszalas 

bede wdzieczna za pomoc ,,,pozdr milo Sabina

Witaj @sebka:witam:

Nie mam takiej mocy jak złota rybka, ale napisze do Ciebie wiadomość prywatna. Potrzebuję więcej informacji, a potem popytam kolezanek. Możesz też umieścić tutaj na forum ogłoszenie, że szukasz pracy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

+ Szmineczka czerwona na usteczkach ,na muzycznym

 Czerwona Szmineczka z  utworem, Na szklance szminki ślad "mnie się  kojarzy:d

Nie jestem pewna czy to ten tytuł. 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

Jest naprawiony, hura ,pognałam dziś 8 km wiatr we włosach, muchy na zębach i lody u Włochów, nawet w kolejce stałam Tak grzało, że lica mam czerwone jak góralka po tańcu z bacą .Buona serata

frogs-1701053_960_720~2.jpg

Piękne zestawienie kolorystyczne stroju :oklaski:

Czerwony +zielony +żółty. 

Zestaw papryczkowy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele Kawy nikt nie pije. Bo to pewnie dzień na odpoczynek. Wszyscy pochowali się ... nawet te ranne ptaszki ( @Wenusia  @Funny ) co to obiad nawet  o 8-ej rano potrafi wstawić . @Funny to nie wiem bo na tej Bawarii to się chyba z gospody zamawia w niedziele  

Nie wiem jak @Blondi nie znam jeszcze - czy kawe pije czy tylko herbatę ?

Sam sobie tą kawe zrobię - a z automatu, bo już umiem @Ramón Serano Lopez II kazał guziczek nacisnąć i będzie
I sam sobie pozmywać potrafię - nawet chińskie obrazki znam i zmywarkę odpalę do tej jednej filiżanki i jednego talerzyka po szarlotce kupionej w Baker Gortz bo@beatrix+ mocno zajęta. @Janeczka1963 ogarnia chatę w PL - ma wybaczone, @Niezapominajka 67 Często z nami siada choć desant zrobiła do PL

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, waldiroom napisał:

W niedziele Kawy nikt nie pije. Bo to pewnie dzień na odpoczynek. Wszyscy pochowali się ... nawet te ranne ptaszki ( @Wenusia  @Funny ) co to obiad nawet  o 8-ej rano potrafi wstawić . @Funny to nie wiem bo na tej Bawarii to się chyba z gospody zamawia w niedziele  

Nie wiem jak @Blondi nie znam jeszcze - czy kawe pije czy tylko herbatę ?

Sam sobie tą kawe zrobię - a z automatu, bo już umiem @Ramón Serano Lopez II kazał guziczek nacisnąć i będzie
I sam sobie pozmywać potrafię - nawet chińskie obrazki znam i zmywarkę odpalę do tej jednej filiżanki i jednego talerzyka po szarlotce kupionej w Baker Gortz bo@beatrix+ mocno zajęta. @Janeczka1963 ogarnia chatę w PL - ma wybaczone, @Niezapominajka 67 Często z nami siada choć desant zrobiła do PL

No to się dziś powtarzałeś, następny odcinek wiadomości z rana poleciał i cześć Ci

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam farbę wczoraj i dziś córka córki pdp.fryzierka walnie mi blond a co..  zaszaleje ...,lepiej niech to zrobi Profi bo mnie może czerwień wyjść tak modna tu ostatnio na forum.Bedzie jazda haha .Czasem mi palemka odbija i ciekawość zżera jak będzie ,jak wyjdzie Miłej niedzieli , sklonko i ciepło  rower zostanie wykorzystany na maksa (to przecież rodzaj męski )kawę podano sprząta ktoś inny

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...