Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja już mam wolne :oklaski:

Dziadek grzecznie poszedł spać :oklaski:

Ciekawe co będzie w nocy  bo chodzi do toalety sam ale potem trafić do swojego łóżka ma problem O.o

Synowa przyszła na chwilę do nas zajrzeć. Mówię jej, że my już po kolacji, a ona pyta czy z przyjęciem tabletek nie było problemu? Ja jej odpowiadam, że żadnego problemu nie było a ona zdziwiona. Czyli chyba jakoś sobie radzę? :d

Po co połykasz za dziadka tabsy ? Też nie chcesz trafić do łóżka idąc z klo? :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zapraszam jeszcze raz wszystkich do pogaduszek przy kawie (niekoniecznie trzeba pić o tej porze), merytorycznej dyskusji oraz wymiany poglądów na różne tematy :)

No przecież podałam fajny temat, ale jakośc chyba Wam nie przypadł do gustu, albo czyanie ze zrozumieniem to problem jest. Wrócić mi do moich postów. Mam nadzieję, że będziemy dziś do późnej nocy dobrze się bawić:pianino:

Dziś dowiedziałam się od POP, że nie mam głowy. Patrzę w lustro.... i  jest:oklaski:na swoim miejscu. Powodem tego stwierdzenia był fakt, że chleb był za grubo pokrojony, ma być 4 mm. Ma być cieniej od grubości noża :mur:

Jutro też spojrzę w lustro na bank, czy głowa będzie na miejscu. Mam już stracha:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zapraszam jeszcze raz wszystkich do pogaduszek przy kawie (niekoniecznie trzeba pić o tej porze), merytorycznej dyskusji oraz wymiany poglądów na różne tematy :)

No to o czym pogadamy? :książka::zdrówko::wino: oglądam jakiś horror i kukam na laptop:szydera:i chyba się boje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Boję się też o @Niezapominajka 67 . Co to będzie jak zacznie sikać na stojąco i jeszcze w dodatku pod  drzewem np. podczas podróży do domu? 

Już się tak nie bój, wszystko będzie dobrze bo pewnie zapomnę tabletek przyjąć :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

No przecież podałam fajny temat, ale jakośc chyba Wam nie przypadł do gustu, albo czyanie ze zrozumieniem to problem jest. Wrócić mi do moich postów. Mam nadzieję, że będziemy dziś do późnej nocy dobrze się bawić:pianino:

Dziś dowiedziałam się od POP, że nie mam głowy. Patrzę w lustro.... i  jest:oklaski:na swoim miejscu. Powodem tego stwierdzenia był fakt, że chleb był za grubo pokrojony, ma być 4 mm. Ma być cieniej od grubości noża :mur:

Jutro też spojrzę w lustro na bank, czy głowa będzie na miejscu. Mam już stracha:smutek:

O to babcia postawila sprawę na ostrzu noża O.o

Musisz częściej sprawdzać czy głowę masz na miejscu :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

O to babcia postawila sprawę na ostrzu noża O.o

Musisz częściej sprawdzać czy głowę masz na miejscu :haha:

Tak , tak... , a ma ktoś pomysł w jaki sposób sprawdzić czy temperatura lecącej wody z kranu jest właściwa?  Podłożyłam palec i to jest ganz schlechts O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Tak , tak... , a ma ktoś pomysł w jaki sposób sprawdzić czy temperatura lecącej wody z kranu jest właściwa?  Podłożyłam palec i to jest ganz schlechts O.o

A głowy to Ty nie masz :szydera::zwyciezca:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

A głowy to Ty nie masz :szydera::zwyciezca:

Tak , bo bakterie z mojej ręki ją zabiją:$:p. Kiedy natomiast ją smaruję kremem gołą ręką, to jest już ok. ;)

Z drugiej strony faktycznie , skąd ona może wiedzieć  gdzie ja ten palec wcześniej  trzymałam:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Tak , bo bakterie z mojej ręki ją zabiją:$:p. Kiedy natomiast ją smaruję kremem gołą ręką, to jest już ok. ;)

Z drugiej strony faktycznie , skąd ona może wiedzieć  gdzie ja ten palec wcześniej  trzymałam:szydera:

Głowę miałaś włożyć pod ten kran, żeby sprawdzić czy woda odpowiednia jest :szydera:

Wiesz co zaczynam się bać O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...