Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Janeczka1963 napisał:

a,to tak jak moja pdp, chciała pizzę na kolację, a że zjadła tylko połowę, reszta wylądowała w piekarniku, na drugi dzień była niezdatna do konsumpcji :haha:

Kupiłam z 4 serami ,szłam do domu już taka głodna i ze ślinką na brodzie a tu taki strzał  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Walentynki są przereklamowane-to raz.A dwa-moja PDP przeziębiona.Przesunęła przyjęcie cotygodniowego zastrzyku o jeden dzień ,więc dziś jest jeżdżącą(na wózku)eksplozją bólu.Jak by mogła to zapewne poprzegryzała by z bólu przewody elektryczne od liftu w trakcie podnoszenia.A że nie nie sięga,to gryzie sweter który ma na sobie(tam sięga)Teraz,po zjedzeniu obiadu,zrobiłam jej termofor i położyłam do łóżka.Ja też idę się zdrzemnąć...do później.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry - czas na kawę ???

wszystkim zakochanym - najlepsze życzenia, oby to miłe szaleństwo/ ta dziwna i niezrozumiała choroba  nigdy ich nie opuściła ❤️❤️❤️❤️

A komu jeszcze ta przypadłość nie doskwiera - polecam serdecznie

Ładny utwor.....Rubik tak zdolny facet a tak malo sie o nim mówi,ale tak juz jest ze slawnymi ludzmi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry :) Walentynki są przereklamowane-to raz.A dwa-moja PDP przeziębiona.Przesunęła przyjęcie cotygodniowego zastrzyku o jeden dzień ,więc dziś jest jeżdżącą(na wózku)eksplozją bólu.Jak by mogła to zapewne poprzegryzała by z bólu przewody elektryczne od liftu w trakcie podnoszenia.A że nie nie sięga,to gryzie sweter który ma na sobie(tam sięga)Teraz,po zjedzeniu obiadu,zrobiłam jej termofor i położyłam do łóżka.Ja też idę się zdrzemnąć...do później.

Cześć Ty już niebawem do domku wracasz no nie ?patrz jak to zleciało Chciałam się dziś zdrzemnąć a tu dzwonek do drzwi i syn pdp. ale nie był długo i to się chwali w większości przegadaliśmy o moim źle funkcjonującym jednośladzie Będzie ,będzie niebawem i będę ,będę jako ta żaba 

frogs-1701053_960_720~2.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Funny napisał:

Cześć Ty już niebawem do domku wracasz no nie ?patrz jak to zleciało Chciałam się dziś zdrzemnąć a tu dzwonek do drzwi i syn pdp. ale nie był długo i to się chwali w większości przegadaliśmy o moim źle funkcjonującym jednośladzie Będzie ,będzie niebawem i będę ,będę jako ta żaba 

frogs-1701053_960_720~2.jpg

Fajna żaba

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry :) Walentynki są przereklamowane-to raz.A dwa-moja PDP przeziębiona.Przesunęła przyjęcie cotygodniowego zastrzyku o jeden dzień ,więc dziś jest jeżdżącą(na wózku)eksplozją bólu.Jak by mogła to zapewne poprzegryzała by z bólu przewody elektryczne od liftu w trakcie podnoszenia.A że nie nie sięga,to gryzie sweter który ma na sobie(tam sięga)Teraz,po zjedzeniu obiadu,zrobiłam jej termofor i położyłam do łóżka.Ja też idę się zdrzemnąć...do później.

Wiesz co @Patrycja781 przyznam Ci się szczerze, ze kiedyś tez tak myślałem / mówiłem po co nam święta z zachodu jak mamy swoje - np. Noc Kupały.... z czasem jednak doszedłem do wniosku, ze tyle w koło zawiści, intryg, nietolerancji, żalu, rozpaczy, czy tez  mowy  nienawiści, że szczęście, radość, przyjaźń czy miłość niedługo zostanie zapomniana. 
Zmieniłem  wiec zdanie i uznałem, ze każdy dzień, który mówi - przypomina - o właśnie tych dobrych uczuciach należy szczególnie pamiętać i kultywować - by nie znikły te dni w naszym świecie na zawsze. 
Życzę Ci byś tez znalazła swoje piękne dni do świętowania - niekoniecznie 14 lutego....
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. 

No i z 4 dni zrobiło mi się 18, zostaję dwa tygodnie dłużej na steli :d, a już sobie chciałam zaśpiewać, ten ostatni poniedziałek :szydera:. No,nic, przeżyję,to tylko 14 dni, za to Leon się pewnie cieszy, ze będzie go ktoś głaskał :oklaski:. @waldiroomkawą :kawa:się częstuję, dzięki:cmok:.Uhmm, dobra:love:. Buziaki dla wszystkich na początek nowego tygodnia :cmok:.

images (4).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Chyba czas się przywitać  

I na kawę przyszłam, życząc pięknego dnia z malowniczej krainy ( fotki później) 

A teraz w skrócie... 

Jechałam 20 godzin, myślę że to w miarę szybko i sprawnie, choć na granicy czyt. Kołbaskowo zaś niespodzianka w formie kontroli... a nie mówiłam że mam szczęście?

Trwało to ok 20 min. Sprawdzali dowody, testy, i czy wszyscy zameldowali się on-line, jeśli nie to na miejscu wypelnialismy . 

Przetrzepali kierowcę, wszystkie schowki i bagażnik... może kogoś szukali albo czegoś hymm a tych było sporo

Do granicy  jechało nas pięcioro z a od granicy tylko czworo Tym razem nie mogłam narzekać na przerwy, choć po aviomarinie nawet dobrze mu się spało ( to jest patent jak ktoś ma problemy ze snem w podróży)

Dojechałam szczęśliwie, nawet spokojne miejsce i rodzina szczodra  

To tyle 

aaa jeszcze fotki że spacerku, no to miłego tygodnia życzę❤

IMG_20210214_140140.jpg

IMG_20210214_140232.jpg

IMG_20210214_141441.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry

Chyba czas się przywitać  

I na kawę przyszłam, życząc pięknego dnia z malowniczej krainy ( fotki później) 

A teraz w skrócie... 

Jechałam 20 godzin, myślę że to w miarę szybko i sprawnie, choć na granicy czyt. Kołbaskowo zaś niespodzianka w formie kontroli... a nie mówiłam że mam szczęście?

Trwało to ok 20 min. Sprawdzali dowody, testy, i czy wszyscy zameldowali się on-line, jeśli nie to na miejscu wypelnialismy . 

Przetrzepali kierowcę, wszystkie schowki i bagażnik... może kogoś szukali albo czegoś hymm a tych było sporo

Do granicy  jechało nas pięcioro z a od granicy tylko czworo Tym razem nie mogłam narzekać na przerwy, choć po aviomarinie nawet dobrze mu się spało ( to jest patent jak ktoś ma problemy ze snem w podróży)

Dojechałam szczęśliwie, nawet spokojne miejsce i rodzina szczodra  

To tyle 

aaa jeszcze fotki że spacerku, no to miłego tygodnia życzę❤

IMG_20210214_140140.jpg

IMG_20210214_140232.jpg

IMG_20210214_141441.jpg

No to przebojowo na granicy miałaś Witaj przy stoliku, na kawie w DE

Niezła  pogoda i fajne widoki ... i jakiś statystów na jednej z fotek masz ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...