Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Piątek, piąteczek, piątunio :hura:, jeszcze dwa tygodnie i spadam, gdzie to jeszcze nie wiem, gdzie oczy poniosą :d. Albo inne adresse :haha:

@Ramón Serano Lopez II witam cię, a może lunatykujesz w nocy i sam narobiłeś tego bigosu :szydera:. Albo ani chybi, myszy macie w domu i sobie imprezę urządziły :tak2:.

Miłego dnia wam życzę :cmok:

images (11).jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy piątek .Jeszcze z łoża pisze, 5 min i start .Postawie kawę bo chyba czas na mnie,czy tu jakiś plan jest?Kto kiedy ,komu ,jaką, za ile? Za chwilę taką zwyczajną bez ciśnienia, ale nie fusiastą, no chyba że ktoś życzenie ma a potem do doniczki te fusy ☺️nic się nie zmarnuje .Miłego dnia

dziendobry2w-14-gap.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. Piątek, piąteczek, piątunio :hura:, jeszcze dwa tygodnie i spadam, gdzie to jeszcze nie wiem, gdzie oczy poniosą :d. Albo inne adresse :haha:

@Ramón Serano Lopez II witam cię, a może lunatykujesz w nocy i sam narobiłeś tego bigosu :szydera:. Albo ani chybi, myszy macie w domu i sobie imprezę urządziły :tak2:.

Miłego dnia wam życzę :cmok:

images (11).jpg

Lunatyk jak nic witaj

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Staropolskie, piątkowe:
dzień dobry Państwu.
Jak noc minęła gładko, to już ranek jak po grudzie.
Z bolącą piętą, utykając udałem się do kuchni.
Ja dżyt klikacza na śpiocha a zasobniki puste, kubek brudny, najlepsze, cudem tu zdobyte w "Trinkgucie", ulubione, szwabskie piwo wychlane, i
bimber za prawie 100€ butelczyna, co to mieliśmy wypić na "poznawczej lekcji" z Waldkiem, też,  szuflada fusów voll, z musli wyjedzone to, co najbardziej lubię, opakowanie po forellce roztrajdane z resztką kiszonych na marmurowym, ledwie wczoraj dopieszczonym blacie. Pety i karty.
Syf, jak po weselu u szwagra... . Curro Jiménezz!!!(Kurrochimeness!!!). Ooo... dopust boży... .
Wyrażam zainteresowanie w temacie: " Kto do cholery ciężkiej tu, nocą urzęduje i zostawia chlew???".
Nadmieniam, że zastawię żywołapki, wnyki, żelazka oraz podłączę drewniane gałki szuflad lodówki pod prąd!!!@ Pójdę po pełnej bandzie. Zrobię filmowe brownie a do piwa nasikam!!! I oczywiście zostawię to na widoku
Zum Wohll!!!
I czarcią zapadkę też!!! A jak!!!
A poza tym mamy imieniny Agaty. A wszystkie Agaty, to sztywne kobity!

Serdecznie Ci współczuję że tyle roboty sobie narobiłeś cześć

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Funny napisał:

A niech ucho odpadnie

lepiej, nie, bo nie będzie za co Trzymać :d

 

54 minut temu, Funny napisał:

Lunatyk jak nic witaj

skoro nic o tym nie wie, to musi lunatyk, a już Ci :trele:

Ja poproszę kawusię :kawa: taką fusiastą, dla mnie kawa :kawa: z expresu, to nie namiastka kawy :kawa:, a fusy lądują w ogródku, z góry dziękuję :cmok:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

lepiej, nie, bo nie będzie za co Trzymać :d

 

skoro nic o tym nie wie, to musi lunatyk, a już Ci :trele:

Ja poproszę kawusię :kawa: taką fusiastą, dla mnie kawa :kawa: z expresu, to nie namiastka kawy :kawa:, a fusy lądują w ogródku, z góry dziękuję :cmok:

 

Wiela tych łyżeczek ?kurde ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

lepiej, nie, bo nie będzie za co Trzymać :d

 

skoro nic o tym nie wie, to musi lunatyk, a już Ci :trele:

Ja poproszę kawusię :kawa: taką fusiastą, dla mnie kawa :kawa: z expresu, to nie namiastka kawy :kawa:, a fusy lądują w ogródku, z góry dziękuję :cmok:

 

Oj tam oj tam zaraz namiastka - rozwodniony elixir to już nie elixir ... expresso to taki shot @Janeczka1963. Kiedyś Rez piłem „dobrą Polską” ze szklanki w koszyczku ale się zmieniło. A propos fusów - Jak byłem w Rodental moj pdp pił właśnie taką fusiastą, i na moje nieszczęście pewnego razu siedząc sobie w ogrodzie pod czereśnią,  z kawusia z  budżetowego ekspresu ( marny był bo tylko 5 bar ) a tu mi z piętra balkonowej stróżka fusów koło głowy przeleciała ... taki miał zwyczaj moj pdp. Jak  fusy - to do ogródka, a ze leniwy bardzo i z pamięcią na poziomie niemowlaka ... cóż : ryzyko zawodowe

milego południa 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Oj tam oj tam zaraz namiastka - rozwodniony elixir to już nie elixir ... expresso to taki shot @Janeczka1963. Kiedyś Rez piłem „dobrą Polską” ze szklanki w koszyczku ale się zmieniło. A propos fusów - Jak byłem w Rodental moj pdp pił właśnie taką fusiastą, i na moje nieszczęście pewnego razu siedząc sobie w ogrodzie pod czereśnią,  z kawusia z  budżetowego ekspresu ( marny był bo tylko 5 bar ) a tu mi z piętra balkonowej stróżka fusów koło głowy przeleciała ... taki miał zwyczaj moj pdp. Jak  fusy - to do ogródka, a ze leniwy bardzo i z pamięcią na poziomie niemowlaka ... cóż : ryzyko zawodowe

milego południa 

Jak rośliny rosną dobrze to może i włosy teżpoza tym pilling kawowy bezcenny

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@geronimo dawaj tu jakieś zdjatka w odpowiednim temacie bo słuchy mnie doszły, że aparat otrzerpales z kurzu :d

 

Z tego co pamietam to @geronimo pstryka teraz w analogu, może na jaką wystawę ???
Warto obejrzeć dobre rzemiosło ... Jak władze otworzą w PL kulturę i sztukę ...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

:zdrówko:Staropolskie, piątkowe:
dzień dobry Państwu.
Jak noc minęła gładko, to już ranek jak po grudzie.
Z bolącą piętą, utykając udałem się do kuchni.
Ja dżyt klikacza na śpiocha a zasobniki puste, kubek brudny, najlepsze, cudem tu zdobyte w "Trinkgucie", ulubione, szwabskie piwo wychlane, i
bimber za prawie 100€ butelczyna, co to mieliśmy wypić na "poznawczej lekcji" z Waldkiem, też,  szuflada fusów voll, z musli wyjedzone to, co najbardziej lubię, opakowanie po forellce roztrajdane z resztką kiszonych na marmurowym, ledwie wczoraj dopieszczonym blacie. Pety i karty.
Syf, jak po weselu u szwagra... . Curro Jiménezz!!!(Kurrochimeness!!!). Ooo... dopust boży... .
Wyrażam zainteresowanie w temacie: " Kto do cholery ciężkiej tu, nocą urzęduje i zostawia chlew???".
Nadmieniam, że zastawię żywołapki, wnyki, żelazka oraz podłączę drewniane gałki szuflad lodówki pod prąd!!!@ Pójdę po pełnej bandzie. Zrobię filmowe brownie a do piwa nasikam!!! I oczywiście zostawię to na widoku
Zum Wohll!!!
I czarcią zapadkę też!!! A jak!!!
A poza tym mamy imieniny Agaty. A wszystkie Agaty, to sztywne kobity!

Zapowiadałem.... ze będzie impreza, muzyka była, tance widziałem ze tez ... to co się dziwisz - rozmach musiał być Tylko adresu nie podałeś i mnie tez ominęło ... żeby to mi było przedostatni raz :zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...