Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry - wiosennie tu dzisiaj Servus

trafilem na YT film z nieżyjącym już niestety Piotrem Machalicą, krótkometrażowy : jest ich więcej na YT i bardzo ciekawy był to pomysł (4 lata temu zaczęła się seria ). Wrzucam link bo może nie tylko ja w takiej niewiedzy byłem 

 

No nareszcie żeś czegoś nie wiedział kamień spadł mi z serca cześć

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Sąsiad powiedział mi że jak jeszcze raz go zaleje to przyjdzie i :lanie: .....puściłam wodę ....czekam ....(zasłyszane...)

 

 

 

 

 

 

 

Śni Ci się jakieś sado-maso, A ze tak spytam skromnie sąsiad w słusznym czy jurnym wieku??? 
pytam bo nie wiem czy będzie mocno klepał czy jak zwykle „obiecanki cacanki a jak już do czegoś to...desant”

...może rower Ci naprawi przy okazji

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Kleopatra napisał:

Oj nie bij juz:donos: Wcale nie taka potwora jestem.:trele: całkiem całkiem nawet:haha:

No musi-musi ... on „małż” wyposzczony, Ty „Ona , całkiem wypoczęta „ po terrorze w domowych zakamarkach ... będzie się działo : tylko nie zamęcz  się za bardzo odgruzowywaniem domu. Miłego urlopu

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

No nareszcie żeś czegoś nie wiedział kamień spadł mi z serca cześć

No wiesz co... Ja wiele nie wiem... ale jak nie wiem ile nie wiem, to skad mam wiedzieć ile wiem ...? 
wrzucilbym tu jakiś cytat mędrców o myśleniu i wątpieniu... ale wszyscy je znają

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

No wiesz co... Ja wiele nie wiem... ale jak nie wiem ile nie wiem, to skad mam wiedzieć ile wiem ...? 
wrzucilbym tu jakiś cytat mędrców o myśleniu i wątpieniu... ale wszyscy je znają

Cześć  i czołem.      Nieprawda, nie wszyscy :

ja wiem, że nic  nie wiem.

Pisz na tablicy co wiesz.....?‍?

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry:d wysłana i wypoczęta więc  czas się wziąć za odgruzowywanie domu. Dom cały kuchnia nie spalona więc mogę pochwalić mojego małża

Ty lepiej  sprawdź  ile w międzyczasie twojemu mężowi odrosło rąk i nóg .

Mój Aligator chwali się,  że ogarnia włości  po majstrach. Och.... jak miło taki tekst usłyszeć,  choć  efektów tej pracy nikt nie widzi. Przyjdzie czas, sprawdzimy,  ocenimy, nagrodzimy. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Sąsiad powiedział mi że jak jeszcze raz go zaleje to przyjdzie i :lanie: .....puściłam wodę ....czekam ....(zasłyszane...)

 

 

 

 

 

 

 

Zakręć te kurki. Sąsiad  nie przyjdzie. Jest u mnie

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Zakręć te kurki. Sąsiad  nie przyjdzie. Jest u mnie

Co robi ?czy to samo co u @Janeczka1963? jurny bo @waldiroompytał ,nie wiem czemu pytał i nie obiecuje tylko lejeale śladów ni ma  ,wyszkolony @Niezapominajka 67mówiła

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Heidi witam ptaszynko  moja  ulubiona  :oklaski:

Daj mi proszę chociaż jedno piórko wyrwać z Twojego grzbieta :d

Chciałabym wreszcie takie wysokie loty mieć jak Ty :d

Cześć i czołem :cmok:

@Niezapominajka 67  Ty się tak nie ciesz z mojej obecności  , bo zaraz mnie  tu ktoś mocno ostudzi i znowu żałobę  przywdzieję?‍♀️

Jak wytańczysz się na disco  polo , to złap się mocno  mojej kiecki i dawaj lot wysoko w chmury. Odpowiednią  kartę  już rozdałam. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, waldiroom napisał:

No wiesz co... Ja wiele nie wiem... ale jak nie wiem ile nie wiem, to skad mam wiedzieć ile wiem ...? 
wrzucilbym tu jakiś cytat mędrców o myśleniu i wątpieniu... ale wszyscy je znają

No co ,no co jakaś bojowa dziś jestem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67  Ty się tak nie ciesz z mojej obecności  , bo zaraz mnie  tu ktoś mocno ostudzi i znowu żałobę  przywdzieję?‍♀️

Jak wytańczysz się na disco  polo , to złap się mocno  mojej kiecki i dawaj lot wysoko w chmury. Odpowiednią  kartę  już rozdałam. 

Jakiś as mi się dostał? :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, waldiroom napisał:

Śni Ci się jakieś sado-maso, A ze tak spytam skromnie sąsiad w słusznym czy jurnym wieku??? 
pytam bo nie wiem czy będzie mocno klepał czy jak zwykle „obiecanki cacanki a jak już do czegoś to...desant”

...może rower Ci naprawi przy okazji

Ja nie wiem czy on dwie roboty w jednym dniu wykona wszak szukanie odpowiedniego  patyka czesto dużo czasu zajmuje

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Funny napisał:

Co robi ?czy to samo co u @Janeczka1963? jurny bo @waldiroompytał ,nie wiem czemu pytał i nie obiecuje tylko lejeale śladów ni ma  ,wyszkolony @Niezapominajka 67mówiła

Ja mówiłam, że wyszkolony

Skąd ja bym miała to wiedzieć

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Heidi napisał:

Cześć  i czołem.      Nieprawda, nie wszyscy :

ja wiem, że nic  nie wiem.

Pisz na tablicy co wiesz.....?‍?

 

Napisze... jakże może i narysuje ... 

hallo @Heidi ... brakowało nam Ciebie tutaj , teraz racze się słońcem przy szerokim Renie, ale jak wrócę będzie impreza

image.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Ja nie wiem czy on dwie roboty w jednym dniu wykona wszak szukanie odpowiedniego  patyka czesto dużo czasu zajmuje

Jak warsztat ma odpowiedni to i  trzy roboty da radę wykonać w jednym dniu :oklaski::haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Jakiś as mi się dostał? :d

Jaki  As?  Tj. Sam Joker.

Joker jest drzazgą w naszych sumieniach i powodem do radości,  ale też refleksji. To karta, która wytwarza dużo emocji w każdym człowieku. Jedni chcą ją  posiadać dla osiągnięcia celu, inni się jej boją . Ta  karta może  tworzyć historię sukcesu, historię dobrobytu,  historię  przemocy, historię szaleństwa, też historię udręczenia. Wszystko  zależy  od  tego w jaki sposób  trzyma się tę kartę i w jaki sposób się  ją  użyje i kiedy . 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Jaki  As?  Tj. Sam Joker.

Joker jest drzazgą w naszych sumieniach i powodem do radości,  ale też refleksji. To karta, która wytwarza dużo emocji w każdym człowieku. Jedni chcą ją  posiadać dla osiągnięcia celu, inni się jej boją . Ta  karta może  tworzyć historię sukcesu, historię dobrobytu,  historię  przemocy, historię szaleństwa, też historię udręczenia. Wszystko  zależy  od  tego w jaki sposób  trzyma się tę kartę i w jaki sposób się  ją  użyje i kiedy . 

:oklaski:pozwoliłam sobie na owacje na stojąco :cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...