Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już swoje lata i pojąć nie potrafię ,że ciągle i ciągle od nowa do zeżygania ....jakby nie można było zwyczajnie ...po ludzku... Co człowiekiem kieruje?.... a może ktoś steruje, nakłania, krótko mówiąc manipuluje? Słaby to człowiek, który sługą czyimś jest ,bez własnego zdania jakby tylko połową swoją żył ,ćwiartką może ... albo który szansy nie daje drugiemu myśląc, że druga szansa tylko dla wybranych jest ....Zakończę tę myśl, chociaż dużo bym miała do powiedzenia w tym temacie wbrew pozorom .Dobranoc wszystkim bez wyjątku

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dzień dobry Państwu
Musli dla mnie już było, teraz klik i spokojnym aromatycznym strumyczkiem, płynie kawusia do kubeczka. Bezszelestnie się oddalę do pracy a jeśli ktoś ma ochotę zacząć miło dzionek, to proszę przycisnąć to klik. Do poczytania

Cześć @Ramón Serano Lopez IIII od Wenusi podebrałam ,ale se kliknę bo lubię klikać .Przylecę na drugą .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :cmok:, o ile porannych ptaszków tu dziś, a ja zaspałam :$. No nic kawą się częstuję, od @Wenusia i do stolika dosiadam :d. Pogoda do bani, już któryś z rzędu dzień i noc leje, zalane ogromne obszary miasta. Jednym słowem tragedia :słabo:. Miłego wam życzę, mimo paskudnej pogody:cmok:

20200614_102709.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dzień dobry Państwu
Musli dla mnie już było, teraz klik i spokojnym aromatycznym strumyczkiem, płynie kawusia do kubeczka. Bezszelestnie się oddalę do pracy a jeśli ktoś ma ochotę zacząć miło dzionek, to proszę przycisnąć to klik. Do poczytania

To ja z pianką poproszę - to chyba inny przycisk Germany Deutschland GIF by Dritan Alsela Coffee

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kochani

Życzę pięknego dnia i smacznej kawusi

 

IMG-20200826-WA0000.jpg

Cześć. Miłego również. Coś czuję, że będzie zabawa, będzie się działo :oklaski:. Wykorzystaj te ostatnie dni urlopu efektywnie :haha::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć. Miłego również. Coś czuję, że będzie zabawa, będzie się działo :oklaski:. Wykorzystaj te ostatnie dni urlopu efektywnie :haha::cmok:

Cześć a ja myślę, że będzie się fajnie  działo i będzie miło oraz sympatycznie ,tylko trzeba tego chcieć ,trzeba się o to postarać .W końcu jestesmy dorośli, klasę też mamy .Czyż nie?  :tak2:Głęboko w to wierzę .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :cmok:, o ile porannych ptaszków tu dziś, a ja zaspałam :$. No nic kawą się częstuję, od @Wenusia i do stolika dosiadam :d. Pogoda do bani, już któryś z rzędu dzień i noc leje, zalane ogromne obszary miasta. Jednym słowem tragedia :słabo:. Miłego wam życzę, mimo paskudnej pogody:cmok:

20200614_102709.jpg

Lilia wodna .....jeeeee Noce i dnie .... Dziuba chcesz?maszcześć 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Funny napisał:

Cześć a ja myślę, że będzie się fajnie  działo i będzie miło oraz sympatycznie ,tylko trzeba tego chcieć ,trzeba się o to postarać .W końcu jestesmy dorośli, klasę też mamy .Czyż nie?  :tak2:Głęboko w to wierzę .

Powiadają, że wiara czyni cuda. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...