Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry...Choć mogłam powiedzieć to już o 2 w nocy,i to kolejny dzień z rzędu.Cierpię na chroniczną bezsenność,i o ile ,będąc w domu,w końcu wypracowałam jakiś tam system spania,żeby móc funkcjonować,to tutaj wszystko szlag trafił.Nocne wybudzenia podopiecznej,żeby ją obrócić na drugi bok,za przeproszeniem rozj...y mi system w drobny mak.Nie kładę się w dzień,nie piję kawy,Pocieszam się tylko że jeszcze 54 dni i do domu...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry...Choć mogłam powiedzieć to już o 2 w nocy,i to kolejny dzień z rzędu.Cierpię na chroniczną bezsenność,i o ile ,będąc w domu,w końcu wypracowałam jakiś tam system spania,żeby móc funkcjonować,to tutaj wszystko szlag trafił.Nocne wybudzenia podopiecznej,żeby ją obrócić na drugi bok,za przeproszeniem rozj...y mi system w drobny mak.Nie kładę się w dzień,nie piję kawy,Pocieszam się tylko że jeszcze 54 dni i do domu...

Hejka Pati ☺ 

Współczuję Ci, wiem co to bezsenne noce, a tym bardziej że jeszcze trzeba włożyć jakiś wysiłek, noc wtedy dla mnie nie istnieje a o śnie mogę zapomnieć. Miałam kiedyś taki przypadek i powiedziałam NIGDY WIĘCEJ  za żadne pieniądze. 

Powinni zastosować tam materac odleżynowy , wtedy nie musiałabyś wstawać w nocy  

Jesso 54 dni to prawie jeszcze 2 miesiące   dbając o siebie ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry...Choć mogłam powiedzieć to już o 2 w nocy,i to kolejny dzień z rzędu.Cierpię na chroniczną bezsenność,i o ile ,będąc w domu,w końcu wypracowałam jakiś tam system spania,żeby móc funkcjonować,to tutaj wszystko szlag trafił.Nocne wybudzenia podopiecznej,żeby ją obrócić na drugi bok,za przeproszeniem rozj...y mi system w drobny mak.Nie kładę się w dzień,nie piję kawy,Pocieszam się tylko że jeszcze 54 dni i do domu...

Też Ci współczuję zwłaszcza że jeszcze 54 noce .....zastanów się czy dasz radę bo z tego co pamiętam sama zdecydowalaś się na przedłużenie prawda ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna ☺ 

Już mamy wtoreczek, ,,, jak ten czas szybko leci  

Taki ślaczek zrobiłam z kawusi, częstować się proszę i rozkoszować smakiem ☺

Miłego dnia życzę

IMG-20201117-WA0000.thumb.jpg.5f31f812d7b769443eb7527694bd48cd.jpg

A dziękuję i wzajemnie ☺️ wąsy mi się z tej pianki pod nosem zrobiły ,żebym tylko nie kichnęła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny Przyjdzie nic że padnę i to odeśpię.Podopieczna jest naprawdę przemiłą osobą.Wczoraj to nawet przepraszała że mnie budzi.I tak robi to naprawdę wtedy kiedy to konieczne.Do wstania o 2 w nocy w sumie się przyzwyczaiłam,gorzej jeśli wybudzi mnie jeszcze raz o 5 rano....Chyba dzisiaj wieczorem oleję ten cały lockdown i pójdę na spacer...

Jestem przyzwyczajona do mojej bezsenności(od dziecka się z nią "męczę")ale czasami po prostu łapię kryzys...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Przyjdzie nic że padnę i to odeśpię.Podopieczna jest naprawdę przemiłą osobą.Wczoraj to nawet przepraszała że mnie budzi.I tak robi to naprawdę wtedy kiedy to konieczne.Do wstania o 2 w nocy w sumie się przyzwyczaiłam,gorzej jeśli wybudzi mnie jeszcze raz o 5 rano....Chyba dzisiaj wieczorem oleję ten cały lockdown i pójdę na spacer...

Jestem przyzwyczajona do mojej bezsenności(od dziecka się z nią "męczę")ale czasami po prostu łapię kryzys...

@Patrycja781ja tu już jutro minie 12 tydz .pogoda do bani, zero słońca które tak kocham bo to moja energia i doskonale samopoczucie  ,siedzę 2 tyg w domu, nigdzie nie mogę wyjść do czwartku ,nie wiem co dalej i chociaż to super miejsce to jadę na oparach ,uwierz mi ....zaczynam się dusić ...Ta cała sytuacja też przygnębiająca nawet na kawę czy lody nie można wyskoczyć ....ale mam nerwy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

A dziękuję i wzajemnie ☺️ wąsy mi się z tej pianki pod nosem zrobiły ,żebym tylko nie kichnęła

Lubię te 'wąsy' a piankę paluchiem wybieram, bo z łyżeczki tak nie smakuje  

Oj lepiej nie kichaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Funny napisał:

@Patrycja781ja tu już jutro minie 12 tydz .pogoda do bani, zero słońca które tak kocham bo to moja energia i doskonale samopoczucie  ,siedzę 2 tyg w domu, nigdzie nie mogę wyjść do czwartku ,nie wiem co dalej i chociaż to super miejsce to jadę na oparach ,uwierz mi ....zaczynam się dusić ...Ta cała sytuacja też przygnębiająca nawet na kawę czy lody nie można wyskoczyć ....ale mam nerwy

Dokładnie, nic nie byłoby tak męczące gdyby teraźniejsza sytuacja była inna.... Mi też brakuje tej swobody ruchu, obrośniemy wszyscy w tłuszcz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Przyjdzie nic że padnę i to odeśpię.Podopieczna jest naprawdę przemiłą osobą.Wczoraj to nawet przepraszała że mnie budzi.I tak robi to naprawdę wtedy kiedy to konieczne.Do wstania o 2 w nocy w sumie się przyzwyczaiłam,gorzej jeśli wybudzi mnie jeszcze raz o 5 rano....Chyba dzisiaj wieczorem oleję ten cały lockdown i pójdę na spacer...

Jestem przyzwyczajona do mojej bezsenności(od dziecka się z nią "męczę")ale czasami po prostu łapię kryzys...

Pati a w czym Ci przeszkadza lockdown? Przecież na spacer możesz iść, tam gdzie mniej ludzi jest, na pewno jest tam jakiś park chyba że PDP boi się że coś złapiesz w parku czy lesie hymm  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

Dokładnie, nic nie byłoby tak męczące gdyby teraźniejsza sytuacja była inna.... Mi też brakuje tej swobody ruchu, obrośniemy wszyscy w tłuszcz

Jasne że przytyłam 2 kg albo 3 może a jak mam to zrzucić nawet przysiadów nie zrobię porządnie bo zaraz kaszlę Sypie śnieg   ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Funny napisał:

Jasne że przytyłam 2 kg albo 3 może a jak mam to zrzucić nawet przysiadów nie zrobię porządnie bo zaraz kaszlę Sypie śnieg   ..

Mi też trochi przybyło do lata trza to zgubić jakoś tylko jak, jak nie chce się dooopki ruszyć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

Straszna tu posucha kawy ni ma ,ciasta nie ma nawet krzesła pozabierali normalnie lockdown na forum no to mata

pol_pl_Coffee-Popoludniowa-kawa-30x30-cm-G94586-34367_1.jpg

Ile można się pytam, no ile?  

Czas żeby kto inny stawiał kafffę bo zbankrutuje

Oooo jaka pychotka i mniamniusia a potem dooopka rośnie  

Dziękuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia To też dzisiaj wieczorem wybędę sobie na godzinkę.Na szczęście udało mi się przysnąć pomiędzy 9 a 11 i muszę przyznać że był to sen bardziej"treściwy"niż ten nocny...

Bo go potrzebujesz  

Nie można się tak katować, jeśli masz pauzę idziesz spać lub spacerować o ile czujesz się na siłach, ale sen jest dobry na wszystko  

Tak trzymaj Pati

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...