Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Niezapominajka 67

Jadę w czwartek pod kod 60388, nie chce oficjalnie pisać więcej na publicznym forum, jak będzie bardzo źle, to jakoś wytrzymam 6 tygodni:cmok:

Wszystko jasne jak nasz Kwiatuszek napisał, priv otworem stoi ja Ci b.chetnie naskrobie i nawet podzielę się z Tobą Nutellą ,którą właśnie obrabiam konkretnie aż mnie zemdli pewnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Bardzo mądre słowa znam je a swoją drogą bardzo dobry sposób na trampkową dekorację kawa została podebraniadzieki

Kawy u mnie dostatek więc bierz do woli ☺ 

.... Czasem dużo trzeba się nabiegać' ale ważne że uda się pozistawić ślad w sercu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawą :kawa: dzielę :serce:.  Za kilka dni trzeba do pracy ruszać, trochę się boję nowego wyzwania:$, głowa do góry i do przodu, jak to mawiają :d

Wszystkiego najlepszego wam życzę :cmok:

dzien-dobry_014.jpg

Piękna kawusia☺ będę się nanią paaaczeć i paaaczeć ☺

Dasz radę bo jak nie Ty to kto  

A jak będzie źle do zawsze możesz przejechać na inną Stellę, Pamiętaj nic ponad nasze siły

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć kochani :d

Miłej i spokojnej niedzieli oraz zdrowia wszystkim życzę :dWinnie The Pooh Animation GIF by Disneypobawiłabym bym się tak na śniegu :oklaski:

Dawaj trochę do mnie tego białego puchu, orzełka bym porobiła  

Miłego popoludnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

To jedna z moich dewiz życiowych :d

Staram się żeby zostawić po sobie dobre wspomnienia bo nie chciałabym, żeby kiedyś tam myśląc o mnie cisnęło się na usta tylko jedno O.o

Ale co ma się cisnąć  

Toć Ty Anioł nie kobieta jezdeś, oczywiście druga po mnie ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Wenusia i coś do kawusi też mam , częstujcie się, proszę

20210102_161017.jpg

Jessso ale mi smaka narobiłaś kochana Ty wiesz co lubię  

Oczywiście z góry dziękuję za przepis ❤ wypróbuję na innej Stelli bo tu PDP cukrzyk zaawansowany

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Funny napisał:

A ja Twoich pięknych blond i se tak będziemy zazdrościc

Ją mam proste jak drut niczego się nie imają loczki lubię i czasem se machnę takie lokiKoki, ale rude wymiatają, kiedyś nosiłam mahoń chyba że 4 lata, ale wtedy byłam piękna i młoda, teraz zostało tylko piękna

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se popisałam :hura:

Nadrobiłam zaległości Nowego Roku, a do Starego już nie wracam, bo co było a nie jest nie pisze się w rejestr :oklaski:

Już teraz Wam życzę spokojnych snów, oddaje się moim ulubionym nutkom    Dobranoc

Aaaa @Funny i @Niezapominajka 67 przyniosłam Wam bałwanka z braku laku i taki dobry jezd

IMG-20201222-WA0003.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Ją mam proste jak drut niczego się nie imają loczki lubię i czasem se machnę takie lokiKoki, ale rude wymiatają, kiedyś nosiłam mahoń chyba że 4 lata, ale wtedy byłam piękna i młoda, teraz zostało tylko piękna

Ale rudy do każdego wieku pasuje ale nie do każdej urody bo ja w blond to jak upior w kuchni a w czarnych to jak dwa upiory czyli granicą mi się nieco ciasna robi 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...