Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ty nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. My tu wiedzy jesteśmy glodne i oglądania  :haha:

 

Z tym oglądaniem to ciężka sprawa, od jakiegoś czasu nie tykam cyfry.

Wszystko robię na analogach a ot dopiero obejrzę jak wywołam w domku.

Tu wszyscy tylko na cyfrach i smartfonach

Witam Was

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, geronimo napisał:

Z tym oglądaniem to ciężka sprawa, od jakiegoś czasu nie tykam cyfry.

Wszystko robię na analogach a ot dopiero obejrzę jak wywołam w domku.

Tu wszyscy tylko na cyfrach i smartfonach

Witam Was

Jak nie mam patelni teflonowej to i garnku usmażę ...aż się boje odzewu ale co mi tam odważna jestem i tak przyziemna  dzień dobry 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, geronimo napisał:

Z tym oglądaniem to ciężka sprawa, od jakiegoś czasu nie tykam cyfry.

Wszystko robię na analogach a ot dopiero obejrzę jak wywołam w domku.

Tu wszyscy tylko na cyfrach i smartfonach

Witam Was

Bo nikt z nas nie jest zawodowcem tak jak Ty @geronimo 

Chyba że się mylę, bo ja jestem tylko amatorką i jak nie mam sprzętu przy sobie to pykam smartfonem  

Bry bry Śpiochu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Jedzie ,jedzie  z górki na pazurki i co tam że hamulce wysiadły jak w objęcia niewiast wpadnie a Mikołajowa w męskie:oklaski: Miłego dnia i dzień dobry niech nam się darzy

wizyta-mikolaja-wizyta-milolaja-w-domu-swiety-mikolaj-wynajecie-mikolaja-strach-przed-mikolajem-BIG-71444.jpg

Tak okrakiem biedne te niewiasty :haha:

Miłego @Funny

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Funny napisał:

O zguba ,nawoływałam Cię wczoraj jak sałatka wyszła ?

IMG-20190425-WA0002~2.jpg

Zerknęłam na forum o 2 w nocy jak wróciliśmy do domu ale pisać nie miałam już siły :haha:

Sałatkę wczoraj robiłam a potem na imprezę jechałam z tą sałatka. W tym roku mi się poszczęściło bo to była impreza okolicznościowa na którą zwykle kobiety wstępu nie mają i odbywała się zawsze w jakiej restauracji albo lokalu. W tym roku też tak miało być, ale z powodu obowiązujących przepisów wyszły z tego nici. Tradycji musiało się stać za dość i spotkanie odbyło się w mniej oficjalnym miejscu,z tego też powodu mąż zgodził się w drodze wyjątku  zabrać mnie ze sobą :oklaski:

Było pyszne jedzonko i domowe ciasta. 

Bardzo fajne towarzystwo i miło spędzony czas :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry kochani :d

Santa Claus Dabbing GIF by Hallmark eCards

@Funny@Funny  pięknie napisałaś, Niech nam się darzy ":oklaski::hura:

Fajnego, sympatycznego dnia Wszystkim życzę :d i zapraszam na wspólną Good Morning Hello GIF by echilibrultau

santa claus christmas GIF

Co ten Mikołaj bierze  

No miłego i tobie życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zerknęłam na forum o 2 w nocy jak wróciliśmy do domu ale pisać nie miałam już siły :haha:

Sałatkę wczoraj robiłam a potem na imprezę jechałam z tą sałatka. W tym roku mi się poszczęściło bo to była impreza okolicznościowa na którą zwykle kobiety wstępu nie mają i odbywała się zawsze w jakiej restauracji albo lokalu. W tym roku też tak miało być, ale z powodu obowiązujących przepisów wyszły z tego nici. Tradycji musiało się stać za dość i spotkanie odbyło się w mniej oficjalnym miejscu,z tego też powodu mąż zgodził się w drodze wyjątku  zabrać mnie ze sobą :oklaski:

Było pyszne jedzonko i domowe ciasta. 

Bardzo fajne towarzystwo i miło spędzony czas :oklaski:

Oooo i oto chodzi żeby miło spędzać czas, razem a nie osobno

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko w mikołajkową niedzielę :cmok: wszystkich na forum :d. Kawusia :kawa: dawno wypita, ale kto nam zabroni jeszcze jedną filiżankę :kawa: wypić :oklaski:, proszę się częstować :dobrze:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

7178706_ce9da.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynałam wątpić w istnienie Świętego Mikołaja :$ a tu proszę spotkała mnie miła niespodzianka. Saldo mojego rachunku walutowego podskoczyło o 60 euro :oklaski:

Najdziwniejsze jest to, że nie wiem od kogo dostałam taki prezent W historii rachunku nie ma żadnej wzmianki. 

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja :d

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko w mikołajkową niedzielę :cmok: wszystkich na forum :d. Kawusia :kawa: dawno wypita, ale kto nam zabroni jeszcze jedną filiżankę :kawa: wypić :oklaski:, proszę się częstować :dobrze:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

7178706_ce9da.gif

Cześć :cmok:dawaj pyska 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Funny napisał:

@Niezapominajka 67 sprawdziłam u siebie ...nie mam ☺️sprawdzę potem czy mi z mojego do Ciebie nie poszło

Już jedna koleżanka mi powiedziała, że nam na nią nie liczyć i jej o to nie podejrzewać bo to na pewno nie ona zrobiła :haha:

Teraz nie wiem komu mam podziękować O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

Bo to ładne połączenie ja raczej jak na fotce ,.....sałatkę robię tak przy okazji

IMG_20201206_111738515~2.jpg

Piękne połączenie kolorystyczne. Zawsze kupuje zestawy 3 kolorowe i czerwona też do tego pasuje. Do sałatki. 

Jeżeli chodzi o ubiór to jakoś nie wyobrażam sobie połączenia żółtego z zielonym i czerwonym. 

Może kiedyś spróbuję

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...