Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Funny napisał:

Hmmmm szybko się uczysz szybciej niż ja dziękuję a jak to trzeba szukać ?

Bardzo intuicyjne oprogramowanie. Jest wyszukiwarka u góry. Wrzucić słowo kluczowe i zaznaczyć tylko tematy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Funny napisał:

Ta lupa?

Tak , ta lupka. Klikasz na pole, zacznie migać kursor. Otworzy się okienko z polami wyboru do odznaczenia. Zaptaszkowujesz potrzebną opcję, bądź odptaszkowujesz i szuka. 

Jeżeli będziesz jeszcze tego potrzebowac, mogę potem zrobić zrzut ekranu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, marchewa napisał:

Tak , ta lupka. Klikasz na pole, zacznie migać kursor. Otworzy się okienko z polami wyboru do odznaczenia. Zaptaszkowujesz potrzebną opcję, bądź odptaszkowujesz i szuka. 

Jeżeli będziesz jeszcze tego potrzebowac, mogę potem zrobić zrzut ekranu. 

Wkurzyłam się konkretnie nic mi nie wychodzi szukam Humoru i nie idzie ze smartka nadaje, ale to chyba nie powód .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

Wkurzyłam się konkretnie nic mi nie wychodzi szukam Humoru i nie idzie ze smartka nadaje, ale to chyba nie powód .

Mobilna  wersja działa  bez zarzutu. Wyszukuje jak trzeba . Próbuj bez obaw, przecież nie wybuchnie xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Patrycja781 napisał:

"Przy sobocie,po robocie majty suszą się a płocie"Wszem i wobec oznajmiam że jutro przyjeżdząją rodzice PDP i mam wolne od gotowania :D Bo w niedzielę zawsze gotuje Pani Mama :D

 

Super  

To taki dzień wolny czy tylko od gotowania? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Od gotowania...Zresztą tu jest sporo luzu,PDP lubi spędzać czas sama,obiad jest dopiero koło godz.14-15 więc i pauza mi sie trochę poprzestawiała..

Lubię takie "Zosie samosie" 

Dużo luzu jest wtedy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Tak trochę leniwie się tu wszystko odbywa(no chyba że PDP musi do toalety)Dziewczyna lubi długo pospać,przedwczoraj wstała dopiero po godz.11 także z rana miałam sporo luzu.Po obiedzie robię sobie pauzę do 17,później kawa i znów luz,bo ona szydelkuje i siedzi sama a ja siedze przed laptopem albo czytam...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wenusia napisał:

Za górami za lasami  

Mógby się w końcu wyłonić. Mam zdjęcia łabądków ,krajobrazów niżinnych i górzystych , kolorowych i różnistych i dawno mi nikt nie gadał, że matryca jest brudna :szydera:

Żart, ale potrzebny jest w zdjęciowym wątku.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marchewa napisał:

Mógby się w końcu wyłonić. Mam zdjęcia łabądków ,krajobrazów niżinnych i górzystych , kolorowych i różnistych i dawno mi nikt nie gadał, że matryca jest brudna :szydera:

Żart, ale potrzebny jest w zdjęciowym wątku.

Jeśli się do jutra nie pokaże nasz specjalista od efektów @geronimo to wywołam go z czeluści ups miało być z ciemni'

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Tak trochę leniwie się tu wszystko odbywa(no chyba że PDP musi do toalety)Dziewczyna lubi długo pospać,przedwczoraj wstała dopiero po godz.11 także z rana miałam sporo luzu.Po obiedzie robię sobie pauzę do 17,później kawa i znów luz,bo ona szydelkuje i siedzi sama a ja siedze przed laptopem albo czytam...

Nie no to fajnie masz

To jakaś młoda Pdp? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

Dobra dobra misiaki, na mnie już pora  

Życzę spokojnych snów ☺ 

Aaaa buty wyczyszczone? Mam nadzieję że tak

Dobranoc

 

FB_IMG_1607196624439~2.jpg

Moje tak, ale dziś mi się Świadkowie Jehowi, czy inni werbownicy do kuchni pchali. Tak centralnie, ze wszystkim co im tam się przykleiło . Dobranoc. Spij słodziutko :ciacho:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Jeśli się do jutra nie pokaże nasz specjalista od efektów @geronimo to wywołam go z czeluści ups miało być z ciemni'

To niszowo, aż strach przeszkadzać. Podziwiam , bo teraz epoka digitalu- cyferki , programy a i z tym nie każdy sobie dobrze radzi. 

Mimo to mam nadzieję, że się pojawi.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marchewa napisał:

Moje tak, ale dziś mi się Świadkowie Jehowi, czy inni werbownicy do kuchni pchali. Tak centralnie, ze wszystkim co im tam się przykleiło . Dobranoc. Spij słodziutko :ciacho:

No i kusi,  kusi aż ślinotoku dostałam

Ojjj ojj uważaj na tych werbowników :szydera: ja do kuchni nikogo nie wpuszczam, to mój świat jezd :tak2:

I wzajemnie Ty też spiulkaj tylko nie z jehowymi' :nie_mówię:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marchewa napisał:

To niszowo, aż strach przeszkadzać. Podziwiam , bo teraz epoka digitalu- cyferki , programy a i z tym nie każdy sobie dobrze radzi. 

Mimo to mam nadzieję, że się pojawi.

Tak to trochę skomplikowane jest ja jestem amatorką w tych sprawach, wiem gdzie jest przycisk na body' do robienia zdjęć:haha: ale dla @geronimo to chleb powszedni

Zmykam bo mi oczęta parują tzn okurary  

Bra noc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...