Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Funny Wołali na niego strażak.Gość jakoś po 50-ce ,z wąsem.Palił papierochy w trakcie jazdy,w d...e miał uwagi pasażerów.Częśćz nich już w czasie postojów na siusiu(baaaardzo sporadycznych)dzwoniła z reklamacjami i skargami do firmy...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Wołali na niego strażak.Gość jakoś po 50-ce ,z wąsem.Palił papierochy w trakcie jazdy,w d...e miał uwagi pasażerów.Częśćz nich już w czasie postojów na siusiu(baaaardzo sporadycznych)dzwoniła z reklamacjami i skargami do firmy...

Mnie też ostatnio pościły nerwy i zwróciłam kierowcy uwagę, że ciągle rozmawia przez telefon i nie są to jakieś pilne czy służbowe rozmowy. Usłyszałam tylko, że ruchu na drodze nie ma.i, że on jeździ już 10 lat z telefonem przy uchu i jeszcze nie miał żadnego wypadku :kopara:

Do firmy mogę sobie to zgłaszać a proszę bardzo. Pan kierowca nic sobie z tego nie robi :płacz:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Wołali na niego strażak.Gość jakoś po 50-ce ,z wąsem.Palił papierochy w trakcie jazdy,w d...e miał uwagi pasażerów.Częśćz nich już w czasie postojów na siusiu(baaaardzo sporadycznych)dzwoniła z reklamacjami i skargami do firmy...

Oj nie @Patrycja781 ten to nie palił .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@waldiroom Niby dzisiaj wieczorem powinien być wynik.Jak chciałam zrobić test u mnie w przychodni to czas oczekiwania na wynik "przynajmniej 3 dni"I gdzie tu ważność wyniku"nie starszy niż 48 godzin?"

 

TO jest dobra informacja... moja znajoma miesiąc temu tez miała test - zrobiła, ale powiadomili ją że na wynik ma czekac do 14 dni ( stąd pytałem Ciebie) to jakas masakra... czekała na wynik bo musiała jechac do opieki Nadrenia Westfalia...  W sumie nie wiem po jakim czasie miała ten wynik, ale to jakas paranoja z tą koronką...

Nie mylić z koronką przy BH... bo ta akurat jest atrakcyjna :tak2: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko, jak chcę szybko coś napisać to mi cuda na kiju wychodzą:szydera:

No to co milusińscy .. Życzę dobrej nocki, kołdetek po szyję, łapek i nóżek w uścisku, ewentualnie coś na zagłuszenie łaknienia :wino: no i fruu do łóżeczka, aaa bym zapomniała, siusiu paciorek i spać :tak2::haha:

 

IMG-20200623-WA0005.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Oj nie @Patrycja781 ten to nie palił .

Jechałam z takim co palił w busie, wszystkim smaka robił, ale spokojny gość, kiedy chcieliśmy to się zatrzymywał i w miarę spokojnie jechał. Zapomniałam jaka to firma

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

TO jest dobra informacja... moja znajoma miesiąc temu tez miała test - zrobiła, ale powiadomili ją że na wynik ma czekac do 14 dni ( stąd pytałem Ciebie) to jakas masakra... czekała na wynik bo musiała jechac do opieki Nadrenia Westfalia...  W sumie nie wiem po jakim czasie miała ten wynik, ale to jakas paranoja z tą koronką...

Nie mylić z koronką przy BH... bo ta akurat jest atrakcyjna :tak2: 

Te koronki są najfajniejsze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wenusia napisał:

No to dzień dobry na nieRdzielę kochani :cmok:

Gromnice przygotowane? 

U mnie jakąś sztuczną dali na stół, co sama się zapala ale dopiero ok godz 15 :kopara::donos:

Z tego co zaobserwowałam we wcześniejszych domach to zazwyczaj zapalało się świecę codziennie rano , jak u Was z tym jest hę? 

Powinny być 4 na 4 niedziele i każdą po kolei zapalało się, ale może się mylę?

Kawę :kawa: stawiam bo Szpaczek' śpi smacznie  nie będę go budzić 

No to spokojnego dnia życzę

 

IMG-20201128-WA0003.jpg

No tu hejże ha ... dwie sieczuszki takie maleńkie ... ale som wiec adwentowac się rozpoczęło  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

No tu hejże ha ... dwie sieczuszki takie maleńkie ... ale som wiec adwentowac się rozpoczęło  

No ale co ty zrobisz Szpaczku tudzież @waldiroom-ie z takimyyy wyperdkamy hę? :haha:

Że tak powiem... Z czym do ludzia' :szydera::trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

A niech mu te migdały między zęby wlezą

Anim nie połykał ... skosztował , anim nie zasmakował tej rozkoszy ... już się mam męczyć wykałaczkà czy jakimś sznureckiem No czyście  dziewczyny całkiem ... łobuzy jedne tu nie wystarczy zachęta - trzeba konsumpcji nieco

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Hym, tzn. Jesteś skoczkiem? :dobrze:

Hmmmm ni nie ... ale siedziałem trochę na jednym ... pdp zmarł... siedziałem prawie rok na drugim aż z naszej agencji zrezygowali ( cięcie kosztów ) przyjęli Ukrainki, teraz kolejna sztela ... zobaczymy jak mnie oceni rodzina ( bo chcieli kogoś z większym stażem w opiece 1,5 rocka to dla nich mało było,,, ale ze  miałem rekomendacje wiec na próbę wzięli ... w styczniu się okaże... życzenia na święta złożyli w dobrej i przyjemnej atmosferze ... a co będzie czas pokaże   

Edytowane przez waldiroom
Noch etwas
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

@waldiroom Test wyszedł negatywny :D

 

Super / tylko o koronce nie zapomnij ... tej w BH, my tu konkurs rozpisujemy na najładniejsza koronkę - miłe widziane foto  

Jak nie bedziesz miała czym zrobić foto to  na następny turnus wezmę aparat 

 

ps - @Wenusia tez niezłe fotki pstryka, i obiecała z dziewczynami ze będzie casting na najlepsze... tylko nie wiem ? Czy foto czy koronkę ? 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@waldiroom Koronkę?Chyba jestem nie w temacie?a fotki ogólnie to spoko.Lubię robić zdjęcia,byle nie własnego ryja

Dziewczyny na forum  Cię oświecą - ja na urlop teraz jadę. Zajrzę na pewno tutaj 

Pozdrowienia dla wszystkich

miłego dnia przy porannej kawie starbucks GIF

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Dziewczyny na forum  Cię oświecą - ja na urlop teraz jadę. Zajrzę na pewno tutaj 

Pozdrowienia dla wszystkich

miłego dnia przy porannej kawie starbucks GIF

Nono przeszedłeś Szpaczku sam siebie :oklaski:

Kawusia o świcie to miłe zaskoczenie.... Tak mnie budź :haha:

Dziękuję ślicznie i pewnie tych dziękowań będzie więcej od wszystkich

Miłej i spokojnej podróży i dawaj znać co u Ciebie tam, np czy śnieg spadł :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Super / tylko o koronce nie zapomnij ... tej w BH, my tu konkurs rozpisujemy na najładniejsza koronkę - miłe widziane foto  

Jak nie bedziesz miała czym zrobić foto to  na następny turnus wezmę aparat 

 

ps - @Wenusia tez niezłe fotki pstryka, i obiecała z dziewczynami ze będzie casting na najlepsze... tylko nie wiem ? Czy foto czy koronkę ? 

Ooo jak się rozochocił, zaraz kolejka będzie na sesję :p

A casting to Ty po prowadzisz w następnym turnusie :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Anim nie połykał ... skosztował , anim nie zasmakował tej rozkoszy ... już się mam męczyć wykałaczkà czy jakimś sznureckiem No czyście  dziewczyny całkiem ... łobuzy jedne tu nie wystarczy zachęta - trzeba konsumpcji nieco

Konsumpcja mu się marzy

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...