Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Funny napisał:

Witajcie ludkowie mili Spokojnego ,radosnego dnia .przytulasy dla Was ślę jeszcze z wyrka .

12445900_966780736752198_1006004225_n.jpg

No no kochana, Fantazja, bo fantazja jest od tego, żeby bawić się, bawić się na całego :oklaski:

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Tory, autobus .... Prawie pasi

Ważne żeby nóg nie przemęczać, tym bardziej w nocy :haha:

@Wenusia się troszkę wytłumaczę z tymi torami ...

fragment pochodzi z filmu, który występował również w interenetach  pt. „Życie na torach” Bo Adaś jeździł często z Łodz (sic) - Warszawa koleją ... stad wiecznie niby był w pociągu „na torach” 

wrzutki filmu do sieci bywają pod innymi tytułami niż pierwowzór ( wiadomo dlaczego) inpo taz pierwszy widziałem go jako życie na torach

”Ajlawju” Marka Koterskiego 

Adamowi marzy się namiętna kochanka, która spełni jego wszystkie pragnienia. Jego była żona zawsze uważała, że łóżko służy tylko do spania. Gdy na horyzoncie zjawia się piękna Małgorzata - tygrysica w skórze skromnej nauczycielki, otwiera się przed nim świat prawdziwej namiętności. Ale ich uczucie czekają trudne chwile - charakterami pasują do siebie jak pięść do nosa, a polskie realia wystawiają ich miłość na wiele prób

A ze było to w czasach wczesnego internetu stad moja przenośnia / uwielbiam ten film, dobrze zagrany

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wenusia napisał:

Ogólnie to, czy ktoś widział naszego kawowego' :szydera:

kawaii fairy tail GIF

Dzień dobry Jestem jestem 

czyzbym już tylko do podawania kawy się spieszył ??? Nieee - widzę tu cała gromadę lece, będziemy czym opowiadać : toz to cała noc minęła

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :)

@Wenusia masz rację z tymi świecami. Co niedziela zapalało się kolejna :tak2:

Pierwsza niedziela adwentu przywitała mnie śniegiem :oklaski:

Trzeba sprzęt szykować, narty, sanki i jeszcze inne potrzebne rzeczy do zabaw ma śniegi, a potem z górki na pazurki :oklaski:happy christmas GIFMiłego dnia kochani :d

Woow śnieżek w PL - jutro do domu jadę będę się z wnusia na sankach bawił image.png.d8dec659c90359cf0af86fc33679c710.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wenusia napisał:

Bombke rozdrobnij tłuczkiem na kawałki, pomaluj paznokcie lakierem i oprusz je bombką

Taka potłuczona bombka to można się skaleczyć. Wolę oddać się w fachowe ręce :d

PS 

Wiesz, że raczej nie biorę się za rzeczy na których się nie znam :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Lubisz zaskakiwać :oklaski:

Siedzisz cicho jak mysz pod miotła a nagle wiadomość,jutro do domu jadę. :)

Pisałem już wcześniej - nie odliczałem bo tu taka fajna atmosfera - ale pisałem ze wracam planowo do PL  w poniedziałek ...☺️ 

Swieta w domu spędzam - będzie nas pięć osób  - jakieś nowe świąteczne zasady w PL ... reszta to domownicy

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, waldiroom napisał:

Och - noga ze mnie z gotowania ( nie mam wyobraźni kulinarnej) ale zjadłbym takiego domowego z domowym makaronem mniam

Jak nie kołdra to makaron trudno zrozumieć faceta, tak czy siak ,,mniam _

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...