Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Szczęśliwi Ci są co o dziecięcej radości nie zapomnieli... Tak trzymać :oklaski: @Wenusia 

A Ty @Patrycja781 się nie krępuj, fakt trzeba przywyknąć do narracji jaka tutaj panuje... a reszta już jakos poleci... Najważniejsze by smutki pogonić "w diabły" w końcu to towarzyskie spotkanie przy kawie, a gdzie trzyma się "przyjaznom atmosferem" i sie nagminnie gafy popełnia by było z czego się pośmiać... 

Mamy wokół sieebie... na świecie... itp... tyle powodów do smutku, że tutaj trzeba odreagować na wesoło

 

 

@waldiroom trzymam trzymam tylko czasem jak spojrzę na swój Pesel to włos mi się jeży, że nie przystoi się tak zachowywać :haha:

@Patrycja781 słuchaj Go On dobrze prawi :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Dobranoc... I jak to mówi moja wnuczka - niech Ci się przyśnią same księżniczki 

Do mnie mówi inaczej - samych rycerzy, bo jam chłopak przecie

Ahahaa mów mi tak

Może uruchomię inną fantazyje :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Przepraszam bardzo, ale ja bardzo przepraszam... Ja do tej pory do pci męskiej jeździłem, oni zazwyczaj nie noszą BH :haha: 

Teraz to pierwsze zlecenie co mam dwoje...  

Na dwoje babka wdrożyła :szydera:

A skąd wiesz czy nie noszą, oj jeszcze wszystko przed Tobą :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Dzień dobry @Wenusiajuz na placu boju na kawę się nie doczekała, tak to jest ja też nie... trudno więc stawiam może się zreflektuje  ten Pan i postawi drugą ....potem ....

guten-morgen-italienisch-buongiorno-ist-übersetzung-von-moderne-vektorgrafik-158023751.jpg

Noo i tak to jest z tymi facetami, obiecanki cacanki ehh :szydera:

Dzień dybry @Funny  dziękuję za kawunię bo mi już zaschło w gardle od tego nawoływania :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

Noo i tak to jest z tymi facetami, obiecanki cacanki ehh :szydera:

Dzień dybry @Funny  dziękuję za kawunię bo mi już zaschło w gardle od tego nawoływania :haha:

Kobieto jak se sama nie zrobisz to się nie napijesz wabika wystrzelił ze dwa razy i kuniec ...ni ma

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

@waldiroom trzymam trzymam tylko czasem jak spojrzę na swój Pesel to włos mi się jeży, że nie przystoi się tak zachowywać :haha:

@Patrycja781 słuchaj Go On dobrze prawi :tak2:

Ja PESEL wydrapałam i mi się już nic nie jeży,,,, no chyba że się z innego powodu nakręcę albo wzruszę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry przy kawie - na druga zapraszam ... :dyskusja: No człowiek uczynny to zniewolony mocno... tu poradź tu pomóż i tak w kółko i nawet kawy nie dadzą się napić w miłym gronie ale spoko... dzień za dniem do przodu

”Hej, szable w dłoń, łuki w juki, a łupy wziąć w troki. Hajda na koń, okażemy się godni epoki. Ruszamy w bój, by Helenkę uwolnić od zbója....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry przy kawie - na druga zapraszam ... :dyskusja: No człowiek uczynny to zniewolony mocno... tu poradź tu pomóż i tak w kółko i nawet kawy nie dadzą się napić w miłym gronie ale spoko... dzień za dniem do przodu

”Hej, szable w dłoń, łuki w juki, a łupy wziąć w troki. Hajda na koń, okażemy się godni epoki. Ruszamy w bój, by Helenkę uwolnić od zbója....

No i gdzie ta druga   ani gifa ani naklejki by choć napaczeć się.. Ojjj jojjoooj @waldiroom yt te konie zostaw, a Helenka se poradzi. Nie mydlij nam tu ocząt

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Ahahaa mów mi tak

Może uruchomię inną fantazyje :oklaski:

Taaak to jest fajne, ze każdy może mieć swoje własne fantazje... wykrawać z codziennej nudności (patrzę na tych staruszków codziennie  i widzę ze warto chwytać każda chwile z reszty swojego życia ) chwile  dla siebie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Już że swojego domu witam Was wszystkich serdecznie :oklaski:

Trochę poczytałam bo wszystkiego co napisaliście w ciągu mojej jednodniowej nieobecności to nadrobić się już chyba nie da :oklaski:

@Patrycja781 każdy forumowicz jest na wagę złota :cmok:

Widzę, że :kawa: jak zwykle dla nikogo nie zabraknie :oklaski:

Przyleciałam i ja z moim ulubionym kubeczkiem i już chlipie kawusie w jakże przemiłym towarzystwie :love:

Spokojnej soboty Wam życzę i z racji tego, że dzisiaj ostatni dzień przed adwentem to może by jakaś wspólną imprezę zorganizować wieczorkiem   

Work From Home Friday GIF by CTV Comedy Channel

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Dobry pomysł a może go trochi przerobić

Tak jak kiedyś przerabiało się legitymację szkolna żeby dostać się do kina na film dozwolony od lat 18 :oklaski:

Tylko wtedy się latek dodawało a teraz człowiek chętnie by trochę ujął :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

No nie mówiłam... A nie mówiłam :szydera::oklaski::szydera:

No co to nie ... nie wiem kto tu jest  lepszym w obiecywaniu ... od jednej kiedyś słyszałem „jak się ładne obieca, to nie trzeba dawać” ... 

A ja dam, nie tylko obiecam : proszę  kawa i  foto jesienne z mojego...

 ( wohnzimmer gospodarzy) pokoju

2CF03D1D-B04F-4072-8639-4E82522CD74E.jpeg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Już że swojego domu witam Was wszystkich serdecznie :oklaski:

Trochę poczytałam bo wszystkiego co napisaliście w ciągu mojej jednodniowej nieobecności to nadrobić się już chyba nie da :oklaski:

@Patrycja781 każdy forumowicz jest na wagę złota :cmok:

Widzę, że :kawa: jak zwykle dla nikogo nie zabraknie :oklaski:

Przyleciałam i ja z moim ulubionym kubeczkiem i już chlipie kawusie w jakże przemiłym towarzystwie :love:

Spokojnej soboty Wam życzę i z racji tego, że dzisiaj ostatni dzień przed adwentem to może by jakaś wspólną imprezę zorganizować wieczorkiem   

Work From Home Friday GIF by CTV Comedy Channel

Witają witaj, ja droga kawe na te okazje parze. Miłego odpoczynku coff GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Taaak to jest fajne, ze każdy może mieć swoje własne fantazje... wykrawać z codziennej nudności (patrzę na tych staruszków codziennie  i widzę ze warto chwytać każda chwile z reszty swojego życia ) chwile  dla siebie

Dokładnie... Żyj chwilą

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waldiroom napisał:

No co to nie ... nie wiem kto tu jest  lepszym w obiecywaniu ... od jednej kiedyś słyszałem „jak się ładne obieca, to nie trzeba dawać” ... 

A ja dam, nie tylko obiecam : proszę  kawa i  foto jesienne z mojego...

 ( wohnzimmer gospodarzy) pokoju

2CF03D1D-B04F-4072-8639-4E82522CD74E.jpeg

, Obiecał pan kożuch, ciepłe jego słowo. "to zaslyszane od mojej babci i podobno, 

, Obiecać to nie grzech" (zaraz o agencjach pomyślałam) O.o

Lubię prostotę i minimalzm zwłaszcza na stole :dJedna pełna butelka mi wystarcza :oklaski:

Piękna fotka nastraja i sentymentalnie  i optymistycznie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...