Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Funny Jeździłam z jedną firmą przez dwa lata,jakich opowiadań ja się nasłuchałam od kierowcy..Raz podjechał po mnie,aż e stanął na parkingu kawałek od domu,to mówi :"Kobieto ratuj!Przez tą cholere co siedzi koło mnie to nawet radia włączyć nie mogę bo jej za głośno.W aucie taka stypa że nie pytaj"I faktycznie:radio grało jej za głośno,jak jej zimno ogrzewanie włącz,jak gorąco to wyłącz...Nieważne że inni współpasażerowie mogą mieć inne odczucia...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patrycja781 napisał:

@Funny Jeździłam z jedną firmą przez dwa lata,jakich opowiadań ja się nasłuchałam od kierowcy..Raz podjechał po mnie,aż e stanął na parkingu kawałek od domu,to mówi :"Kobieto ratuj!Przez tą cholere co siedzi koło mnie to nawet radia włączyć nie mogę bo jej za głośno.W aucie taka stypa że nie pytaj"I faktycznie:radio grało jej za głośno,jak jej zimno ogrzewanie włącz,jak gorąco to wyłącz...Nieważne że inni współpasażerowie mogą mieć inne odczucia...

A to Cię przebije jedna to kierowcę bankiem karmiła

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Jeździłam z jedną firmą przez dwa lata,jakich opowiadań ja się nasłuchałam od kierowcy..Raz podjechał po mnie,aż e stanął na parkingu kawałek od domu,to mówi :"Kobieto ratuj!Przez tą cholere co siedzi koło mnie to nawet radia włączyć nie mogę bo jej za głośno.W aucie taka stypa że nie pytaj"I faktycznie:radio grało jej za głośno,jak jej zimno ogrzewanie włącz,jak gorąco to wyłącz...Nieważne że inni współpasażerowie mogą mieć inne odczucia...

@Patrycja781 dobrze jest mieć stopery na pokładzie... ratują przed takimi, a chłopak chyba zapomniał kto jest szefem wozu. Takie marudy znosić tyle godzin...  Toż to strach. Proponuję Ci ratuj takiego kierowcę od razu... przygotuj sobie karteczkę dla niego pt. " Kierowca to szef wozu"  pkt.1 Szefff ma zawsze rację; pkt.2 Jak szefff nie ma racji patrz pkt.1

I bedzie dobrze ... I pamiętaj tutaj się wchodzi z kawą i wychodzi nasyconą - więc wpadaj częściej, pierwszą ja stawiam. Mówią dziewczyny, że dobra:dyskusja:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Jeździłam z jedną firmą przez dwa lata,jakich opowiadań ja się nasłuchałam od kierowcy..Raz podjechał po mnie,aż e stanął na parkingu kawałek od domu,to mówi :"Kobieto ratuj!Przez tą cholere co siedzi koło mnie to nawet radia włączyć nie mogę bo jej za głośno.W aucie taka stypa że nie pytaj"I faktycznie:radio grało jej za głośno,jak jej zimno ogrzewanie włącz,jak gorąco to wyłącz...Nieważne że inni współpasażerowie mogą mieć inne odczucia...

Czasem super ekipa jedzie i kierowca no ale wiesz jak jest najlepsze jak ok 3 ktoś rozpakowuje kanapkę z szelącego papierka Ja mam słuchawki nie słyszę chrapania ,burczenia w brzuchu itp.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wenusia napisał:

Kapturka na nosie nie miałaś? :haha: nikt by się nie pokapował że ci tam leci :trele:

Ja bym go w takie zimno nie pchała, na taras bym wystawiła a sama przy kominku posiedziała :p 

Następnym razem go bez butów puść, zobaczysz jak cię popcha ino wióry bendom' lecieć

Dawno nie był na zewnątrz ubrałam go jak na Syberię nawet na urodziny od syna dostał taki wór co go do niego pakuje jak dziecko

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

No już nie przesadzaj no chyba że w domu jak sama w łóżku jestem czasem .:trele:

No już byś chciała...  w domu sama.... A wyposzczony samiec to co ? na urlop ma se jechać ???

Upsss... faux-pas.... może nie ma onego w domu..... to wówczas sobie  można pospać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom Miałam niefarta zciąć się z jedną taką panią...olałam ją i poszłam siedzieć do tyłu...Mój pech był o tyle większy że jeszcze ze 3 razy na nią trafiłam.O ile ja miałam ją gdzieś bo już wiedziałam że nie ma co się nawet odzywać do niej,to ona nie omieszkała mi"dowalać"i udowadniać swojej"wyższości"i bycia ważniejszą(bo starsza)Nie odzywałam się,ale współpasażerowie mieli niezłą rozrywkę,ja zresztą też :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, waldiroom napisał:

Obie tak intensywnie rozmawiacie,  O ogrzewaniu pewnie... musze sie rozejrzeć czy w tej hurtowni kocy elektrycznych nie sprzedają... Może być ciepły w całości lub w części, moc duża lub mała - będziecie się mogły wymieniać w zależności od tego, która zmarznie bardziej... W zalezności od potrzeb można zwinąć w rulonik i między uda włożyć... Będzie zaiste przyje.... :szept:pssssss .... no może nie tak jak można by sobie wyobrazić, ale na pewno ciepło.

 A ja już na rozgrzane nóżki może dam się namówić... wezmę aparat może te BH uwiecznię :oklaski:przy okazjicomedy japan GIF

:kopara:znawca w każdej dziedzinieaż się boje o pilota zapytać

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

@Patrycja781 dobrze jest mieć stopery na pokładzie... ratują przed takimi, a chłopak chyba zapomniał kto jest szefem wozu. Takie marudy znosić tyle godzin...  Toż to strach. Proponuję Ci ratuj takiego kierowcę od razu... przygotuj sobie karteczkę dla niego pt. " Kierowca to szef wozu"  pkt.1 Szefff ma zawsze rację; pkt.2 Jak szefff nie ma racji patrz pkt.1

I bedzie dobrze ... I pamiętaj tutaj się wchodzi z kawą i wychodzi nasyconą - więc wpadaj częściej, pierwszą ja stawiam. Mówią dziewczyny, że dobra:dyskusja:

Dobra dobra :oklaski: ta Twoja kawusia  :haha:

Dokładnie tak @Patrycja781 wpadaj do nas częściej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

@waldiroom Miałam niefarta zciąć się z jedną taką panią...olałam ją i poszłam siedzieć do tyłu...Mój pech był o tyle większy że jeszcze ze 3 razy na nią trafiłam.O ile ja miałam ją gdzieś bo już wiedziałam że nie ma co się nawet odzywać do niej,to ona nie omieszkała mi"dowalać"i udowadniać swojej"wyższości"i bycia ważniejszą(bo starsza)Nie odzywałam się,ale współpasażerowie mieli niezłą rozrywkę,ja zresztą też :)

 

No ciężkie są ludziska... @Funny wspomniała słusznie o słuchawkach... jak też ma w uszach prawie zawsze ... wtedy świat nie interere....  A jak jakaś obok "w śpiochu" za mocno leci na mnie  nachylam się do przodu . 

Jednak mimo wszystko w myśl zasady " nie walcz z idiotą, to walka przegrana. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i wygra przez doświadczenie"  . Najlepsze słuchawki i ignorancja.   

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia Niedawno zarzucono mi gdzie indziej że jestem smutasem.Zdaję sobie sprawę z tego że moge być trudna w odbiorze na dłuższą metę,więc staram się przynajmniej nie przesadzać z pisaniem.Wiesz...żeby nie było mnie"za dużo..."

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Niedawno zarzucono mi gdzie indziej że jestem smutasem.Zdaję sobie sprawę z tego że moge być trudna w odbiorze na dłuższą metę,więc staram się przynajmniej nie przesadzać z pisaniem.Wiesz...żeby nie było mnie"za dużo..."

Eeee tam, nie bierze sobie tego do serca, omijaj posty które są prowokujące lub te które ci nie odpowiadają i będzie git  

Mi ciągle mówią że za dużo się śmieję i że nigdy nie dorosnę oj chciałabym chciała mieć ciągle te naście lat :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...