Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Patrycja781 napisał:

Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do wyjazdu,walizka prawie gotowa.W niedzielę rano test(wynik ma być wieczorem),ale nadal nie wiem co z transportem.Pani w biurze twierdzi że czekają na wynik testu...Tylko zastanawiam się kiedy oni chcą szukać transportu,w nocy z niedzieli na poniedziałek?Biorąc pod uwagę że wyjazd w poniedziałek rano,zaczyna robić się ciekawie...i nieco stresująco

Hejka @Patrycja781 ☺

Nie martw się naprzód, to nie twój problem, jeśli Pani w agencji mówi że czekają na test, to widocznie mają takie możliwości by zorganizować Ci wyjazd w zaplanowanym czasie. 

Będzie dobrze trzymam kciuki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Hejka @Patrycja781 ☺

Nie martw się naprzód, to nie twój problem, jeśli Pani w agencji mówi że czekają na test, to widocznie mają takie możliwości by zorganizować Ci wyjazd w zaplanowanym czasie. 

Będzie dobrze trzymam kciuki :cmok:

Staram się :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

No tak, każdy... no może każdy dom ma inaczej wszystko zależy od przyzwyczajeń Pdp

Ja już się tak przyzwyczaiłam, że nawet w PL jak jestem to :

8 śniadanie

12 obiad

15 kawa

17. 30 kolacja 

i dobrze mi z tym

To teraz miłej pauzy @Funny

 

Dzięki @WenusiaPo pauzie poszłam z seniorem na spacer tzn .pchałam go bo on mnie nie chciał dziś ,powiedział że go buty cisną zimno dampf mi leciała z ust a z nosa świeczki i to by było na tyle z tą leciwością

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

No tak, każdy... no może każdy dom ma inaczej wszystko zależy od przyzwyczajeń Pdp

Ja już się tak przyzwyczaiłam, że nawet w PL jak jestem to :

8 śniadanie

12 obiad

15 kawa

17. 30 kolacja 

i dobrze mi z tym

To teraz miłej pauzy @Funny

 

Ja to do 1-1.30 w nocy spoko funkcjonuje .Ale za to rano to lubię dłużej pospać jak się da 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

Dzięki @WenusiaPo pauzie poszłam z seniorem na spacer tzn .pchałam go bo on mnie nie chciał dziś ,powiedział że go buty cisną zimno dampf mi leciała z ust a z nosa świeczki i to by było na tyle z tą leciwością

Kapturka na nosie nie miałaś? :haha: nikt by się nie pokapował że ci tam leci :trele:

Ja bym go w takie zimno nie pchała, na taras bym wystawiła a sama przy kominku posiedziała :p 

Następnym razem go bez butów puść, zobaczysz jak cię popcha ino wióry bendom' lecieć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Kapturka na nosie nie miałaś? :haha: nikt by się nie pokapował że ci tam leci :trele:

Ja bym go w takie zimno nie pchała, na taras bym wystawiła a sama przy kominku posiedziała :p 

Następnym razem go bez butów puść, zobaczysz jak cię popcha ino wióry bendom' lecieć

Kaptur to ja mam na głowie i ten jest uniwersalny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny Najgorsze jest to że często to miejsce obok kierowcy jest już zajęte,często też przytrafia mi się to że siedzą tam podróżnicze frustratki atakujące jak się tylko wspomni że ma się chorobę lokomocyjną(coś na zasadzie "mój ból jest większy niż twój")Ale po tym jak przewiózł mnie pewien kierowca(siedziałam z przodu)doceniłam siedzenia w tylnej części busa,nawet jeśli miałabym zarzygać swój plecak...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wenusia napisał:

Ja wolę odkryte nogi , ale jeśli mały to możesz to tu to tam go przyłożyć, zależy co Ci marznie :haha:

Obie tak intensywnie rozmawiacie,  O ogrzewaniu pewnie... musze sie rozejrzeć czy w tej hurtowni kocy elektrycznych nie sprzedają... Może być ciepły w całości lub w części, moc duża lub mała - będziecie się mogły wymieniać w zależności od tego, która zmarznie bardziej... W zalezności od potrzeb można zwinąć w rulonik i między uda włożyć... Będzie zaiste przyje.... :szept:pssssss .... no może nie tak jak można by sobie wyobrazić, ale na pewno ciepło.

 A ja już na rozgrzane nóżki może dam się namówić... wezmę aparat może te BH uwiecznię :oklaski:przy okazjicomedy japan GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

No tak, każdy... no może każdy dom ma inaczej wszystko zależy od przyzwyczajeń Pdp

Ja już się tak przyzwyczaiłam, że nawet w PL jak jestem to :

8 śniadanie

12 obiad

15 kawa

17. 30 kolacja 

i dobrze mi z tym

To teraz miłej pauzy @Funny

 

Niezzzzły cykl, to już rozumiem dlaczego z kurami się żegnasz i wstajesz.

 Zdrowo  :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

@Funny Najgorsze jest to że często to miejsce obok kierowcy jest już zajęte,często też przytrafia mi się to że siedzą tam podróżnicze frustratki atakujące jak się tylko wspomni że ma się chorobę lokomocyjną(coś na zasadzie "mój ból jest większy niż twój")Ale po tym jak przewiózł mnie pewien kierowca(siedziałam z przodu)doceniłam siedzenia w tylnej części busa,nawet jeśli miałabym zarzygać swój plecak...

Ja często siedzę obok kierowcy jak mnie spod chałupy zabiera  (nazwy nie podam ,ale tylko do granicy bo  po Polsce tylko jezdzi,dowozi) znamy się, super gość .Opowiedział mi kilka historii pań siedzących przy kierowcy Jedna to na niego skargę złożyła że się do niej zalecał  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...