Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Man nadzieje / ale Ty tez wpadkach na pomysł kołderki w tym samym czasie ... teraz  @Funny w tym ciepełku trwa i do kawy nie chce wstać. Trzeba fanfary jakieś wysłać. classic film time GIF by Warner Archive

Hi tyle budzików to i umarłego by z wyrka postawiły na nogi  

No ale pod 2 kołderkami to i mi by się nie chciało wstawać  

@Funny wstawaj Śpiochu :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Bry bry :oklaski:

Dziękuję za kawusię, wygląda i smakuje wyśmienicie :hura:

Oj odrazu barbarzyńska  ja tak wstaje codziennie, nawet gdy jestem w domu

Ahahaaa cieszę się że doszły moje nawoływania za kawą do Ciebie, ale jutro pewnie pośpisz dłużej, w końcu weekend jezd :hura:

Miłego dzionka również życzę

liczę na to ze w weekend mnie nie ruszą do ósmej

miłego dnia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Man nadzieje / ale Ty tez wpadkach na pomysł kołderki w tym samym czasie ... teraz  @Funny w tym ciepełku trwa i do kawy nie chce wstać. Trzeba fanfary jakieś wysłać. classic film time GIF by Warner Archive

No obudziłeś tymi fanfarami odwdzięczę się jutro popamietasz Ty mnie, znajdę odpowiedni sprzęt

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Wenusia napisał:

Bry bry :oklaski:

Dziękuję za kawusię, wygląda i smakuje wyśmienicie :hura:

Oj odrazu barbarzyńska  ja tak wstaje codziennie, nawet gdy jestem w domu

Ahahaaa cieszę się że doszły moje nawoływania za kawą do Ciebie, ale jutro pewnie pośpisz dłużej, w końcu weekend jezd :hura:

Miłego dzionka również życzę

Nie pośpi Trąbkę szykuje na niego

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :d. Wesoło tu macie,  i o to chodzi :oklaski:. Ja się urlopuję nadal i zaliczam zakupy:haha:. Pogoda zimna, ale nie leje, więc dobrze jest :oklaski:. Kawusia :kawa: jak zawsze jest na stole, proszę się częstować :całus:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

 

dzien-dobry_004.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Ty mi tu nie tańcuj tylko ja na kafffkę czekam  

Mam nadzieję że z tego wora wyjdzie dobra mieszanka kawowa  

Hi aaaa widziałam widziałam bokserki Misiołajowe, tego teraz w sklepach full :szydera:

Teraz tylko wystarczy znaleźć kandydata, któremu by w takich bokserkach było do twarzy :trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :d. Wesoło tu macie,  i o to chodzi :oklaski:. Ja się urlopuję nadal i zaliczam zakupy:haha:. Pogoda zimna, ale nie leje, więc dobrze jest :oklaski:. Kawusia :kawa: jak zawsze jest na stole, proszę się częstować :całus:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

 

dzien-dobry_004.jpg

Dzień dobry kochana urlopowiczko ❤  

Milusio Cię widzieć i od razu weselej na serduszku  

Miłego dnia również życzę @Janeczka1963 :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Was kochani. Ja już prawie na walizkach siedzę bo bus o 12 30 ma po mnie przyjechać :oklaski:

Kawę nieco przechłodzona w biegu dopijam, a potem na ostatnie zakupy jeszcze lecę :d

Widzę, że wszyscy już wstali i są w świetnych humorach :oklaski:

Pięknego, slonecznego dnia Wam życzę i niech humor was nie opuszcza a moc będzie z Wami :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Funny napisał:

Witajcie ranne ptaki ,Szpaki Dziadek śpi do 9 albo 9.30 no to ja też poleguję co mi pozostało Słonko mam na niebie cudownie ,miłego ,spokojnego dnia a i dzięki za kołderki :cmok:

Buongiorno-Di-Amore-Immagini.jpg

Śliczna słoneczna panienka

Ja pewnie bym też nie wstawała, choć tak z godzinkę wcześniej lubię się ogarnąć i mieć czas dla siebie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...