Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Się okaże w praniu :szydera:

Moje dziadki dziś mają lenia  w doopce,  za nic nie chcą wstać :mur:

U mnie też .Córka powiedziała że jak nie chce dziadek wstać to mam mówić raus,na to reaguje. Ale jakos nie może mi to przejść przez usta.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A jak. Toż to super posunięcie zrobiłam, ale gdyby nie Ci pieprzeni niemieccy znajomi, co to jak jeden  jest bez mózgu, to nie wiem czy bym chciała jechać do pracy. Ale ja na nich patrzeć nie mogę więc takim sposobem ich ominę. Mało ludzi jest co to nie lubię, ale ich nie znoszę. Brrr

No i sytuacja się rozwiązała. :d jesteś w pracy i jeszcze na dodatek zadowolona:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dużo śpi ale tabletki musi wziąć, a do jedzenia też się nie kwapi.Na sniadanie zjadł 3 wafelkiO.o On jest taki słodki dziadzio Wszystko na slodko

To Ty masz trochę podobnie do mnie tutaj. Babcia śpi dużo w dzień, chodzi tylko do toalety ale cieszę się, że ma apetyt i wszystko pięknie je i chwali też. Dlatego czasu jest full dla siebie i na internet też :tak:a wszystko pod kontrolą 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

U mnie też .Córka powiedziała że jak nie chce dziadek wstać to mam mówić raus,na to reaguje. Ale jakos nie może mi to przejść przez usta.

To tak brzydko jest :szydera: ja wolę spokojnie ale niestety wiele razy muszę powtarzać :ostrzegam::haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Mi też by nie przeszło, a niech śpi dziadzio i zero stresu. 

Mi też to trudno przez gardło idzie.  Jednak jak dziadzio ma  wstać,   kiedy  @Kleopatra  łóżko  drutem kolczastym owinęła:szok:. Też nie wstawałabym  za  jasną ciasną O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka @Blondi ja jestem w Sulzbach  ...tez na S :haha::oklaski:

@Blondi jesteś tylko 3 godziny drogi ode mnie.  @❤️Wenusia ❤️ tylko  4 godziny jeśli będzie mały ruch. 

Ja jestem pod kodem 30900. Jest tu kto może?  Paznokcie mam do zrobienia:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

A jak. Toż to super posunięcie zrobiłam, ale gdyby nie Ci pieprzeni niemieccy znajomi, co to jak jeden  jest bez mózgu, to nie wiem czy bym chciała jechać do pracy. Ale ja na nich patrzeć nie mogę więc takim sposobem ich ominę. Mało ludzi jest co to nie lubię, ale ich nie znoszę. Brrr

hej .  No niestety niektorzy ludzie tacy sa ze nie sposob ich polubic , nawet jak by przymykal oko na to co mowia i robia  to i tak nic z tego  .  A nie wyda sie ze jestes w de?  jak sie ten Twoj slodziak dowie to bedziesz sie tlumaczyc haha .Milego popoludnia opiekunki .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lusi42 napisał:

hej .  No niestety niektorzy ludzie tacy sa ze nie sposob ich polubic , nawet jak by przymykal oko na to co mowia i robia  to i tak nic z tego  .  A nie wyda sie ze jestes w de?  jak sie ten Twoj slodziak dowie to bedziesz sie tlumaczyc haha .Milego popoludnia opiekunki .

Ni ni ni, żadnego tłumaczenia. Przecież realizuje swoje plany do jasnej ciasnej:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłam do Lidla, mam bliziutko, bardzo dobrze, w razie W mam sklep pod nosem. Ale wybrałam się i żadnej maseczki nie ubiorę, niech się walą, były spojrzenia, bo ludzie poubierani w szmaty po oczy. A ja nic na gębie i nie będę się niewolniczyc. W Polsce też nie nosiłam nigdzie i nikt mi nie zwrócił uwagi. Poszłam tylko po owoce i jakieś wędlinki aby nie zabrakło, jak wolę mieć zapasik. 20 euro poszło. Tak patrzę i w tym tygodniu 80 euro poszło lekko. Tylko na owoce i trochę wedlinek i mięso. Jestem rozrzutna ale żałować nie będę babci. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

@Blondi jesteś tylko 3 godziny drogi ode mnie.  @❤️Wenusia ❤️ tylko  4 godziny jeśli będzie mały ruch. 

Ja jestem pod kodem 30900. Jest tu kto może?  Paznokcie mam do zrobienia:d

Za daleko, 3 godz? Jeszcze by mnie zagonili do roboty, schody pucować na górze i pokoje rodzinki sprzątać, Zaczekam jak będziesz 5 min. ode mnie.. A moje gadania się spełniają :święty:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę przez okno co to jeździ mi po trawniku przed domem:oa to taka malutka elektryczna kosiarka, a jak zapindala, a jak równo. No muszę powiedzieć, że pierwszy raz widzę  takie ustrojstwo. Zaprogramowany i pracuje kiedy trzeba. Żaluzje u babci też automaty. Zaprogramowane i same zasłaniają okna, córka raz to mało zawału nie dostała, coś raptem leci i co? Żaluzje.. Ale zmieniła mi część żaluzji na manual. Strasznie babcia ma modernie w domu:hura: kuchnia też ma sprzęt super. Dzieci dbają o matkę. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Ni ni ni, żadnego tłumaczenia. Przecież realizuje swoje plany do jasnej ciasnej:szydera:

No tak dokładnie.nic złego nie zrobiłaś żeby się tłumaczyć . Ciężko pracujesz haha .kasę zarabiasz .Tak trzymaj 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Blondi napisał:

Za daleko, 3 godz? Jeszcze by mnie zagonili do roboty, schody pucować na górze i pokoje rodzinki sprzątać, Zaczekam jak będziesz 5 min. ode mnie.. A moje gadania się spełniają :święty:

W DE drogi do przejazdu  dobre , masz rower pewnie z akumulatorem , więc dawaj do mnie  na szklankę wody.  Kolana rozruszasz, drogi  pomylisz :d etc.  Ugoszczę Ciebie po  niemiecku :szydera:. Słoik dżemu w piwnicy czeka i chleb tostowy też .

Co do spotkania,  to cienko to widzę,  bo  Ty płd Niemcy  kochasz , a ja północne.  Mam już plan na lipiec o Hamburg zohaczyć. Póki co ćwicz  dziewczyno pedałowanie, bo puchar już w gazecie  dla Ciebie wycięłam:zwyciezca:, mam też  nagrodę pieniężną przygotowaną w postaci chińskiej waluty (przyda się  na wypadek gdyby Ciebie Słodziak na wycieczkę do Chin porwał ).

A co do tej maszynki  do koszenia trawy, to teraz jest promocja  w  Norma24  z 699 Euro zeszli w promicji do 399 Euro.  Już dziś  mi na nią też ślina ciekła . Widziałam kiedyś  w ogrodzie jak samojezdnie  kosiła. Super sprawa.  

Ja  i moja ulubiona koleżanka mamy w domkach już  samojezdne kapsuły do odkurzania za całkiem fajne pieniądze (Jak coś ktoś chce też,  to pisać mi na priv) ,  teraz czas na trawnikożercę  . Super rozwiązanie, siedzisz z  kubkiem kawy na wygodnym  siedzeniu,  a robocik zasuwa.  

Zaczęłam jeździć do DE, to straciłam część znajomych,  zaczęłam  kupować nowe  rzeczy do domu,  to straciłam następna część  znajomych. Teraz zrobię następny test  naszych  "znajomości ".  Ciekawe ile osób  wokół mnie  zostanie?  Jak nikt, wcale mnie  to nie zmartwi.  

:oops:Chyba jestem dziwna :oops:.

I pomyśleć,  że to są tylko zakupowe drobiazgi, a ile mówią  o ludziach,  którymi się otaczamy

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...