Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Kawusia :kawa: dymi gorąca, proszę się częstować :dyskusja:.  Nawet pogoda się fajna zrobiła, bo urlopik tuż tuż :oklaski:. @Wenusia, @Funny, @Niezapominajka 67, @Heidi@waldiroom, dziękuję za życzenia :cmok: i miłego dnia życzę :cmok:

images (6).jpeg

A co mi tam, z Tobą wypiję nawet 3 kawusię, bo wiem ze jest niskokaloryczna :tak2::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry Dziś mój wolny dzień ale do dużego miasta nie jadę bo byłam tydzień temu a pogoda też taka jakaś nie bardzo .Jak nie lunie z nieba wysokiego to rower i okolice zaliczę a jak lunie to se seans filmowy zrobię z maseczką ale nie z tą na gumce Miłego dnia

Bry bry :cmok:

No i jak będziesz oglądała seans filmowy z maseczką hę?? :kopara: chyba że se dziurki w kartofelkach zarobisz :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Cześć wam ranne ptaszki. Dziękuję  za kawę,  ale jeszcze zostały podłogi do umycia. Zrobimy sprawiedliwie, więc  tak:  ja piję kawę,  a wy do  mopów:haha:.

Czy wam życzę  miłego dnia  i przyjemnej pracy?  No pewnie , że tak :d. Ale,  ale   podłoga czeka:p

 

Kawę wypije, mopa nie ruszam, sprzątam tylko raz w tygodniu, a to dopiero w sobotę będzie :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn dziadkowy jedyny zamiast lozko dała dziadka załatwiać to. po wsi gania kota szuka. Jak mój pies ucieknie to chociaż wiem gdzie go szukać bo jednej suce wirny jest. Jak pies. Szukać kota to prawie tak jak igly w stogu siana :(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Syn dziadkowy jedyny zamiast lozko dała dziadka załatwiać to. po wsi gania kota szuka. Jak mój pies ucieknie to chociaż wiem gdzie go szukać bo jednej suce wirny jest. Jak pies. Szukać kota to prawie tak jak igly w stogu siana :(

A TY co tu robisz? już udaj się na poszukiwania kota:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

A mop to co?  Kij za krótki, czy już połknięty?

A... Rodzynek Szpak myśli,  że podłoga się sama umyje? 

Nic z tego . Rękawki zaginamy , plujemy w dłonie i... startujemy :tak2:

Oto to instrukcja jak  się to robi poprawnie.  

 

Przekaże, może się nauczy 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kot nie wrócił na noc. Teraz to mam podwójnie przekichane O.o

I oczywiście nauczkę, żeby nigdy więcej nie brać zwierzaków w pakiecie :(

Trzeba było z nim spać a może jakaś myszkę mu złowić to by zostal:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam serdecznie wszystkich na forum, koleżanki, kolegów, agencje, moderacje, redakcję, podopiecznych i ich rodziny :oklaski:

PS 

Chyba poleciałam po bandzie ale taka.juz jestem, jak się rozpędzę to trudno mnie zatrzymać :haha:

Udanego tygodnia, przeżytego bezproblemowo z uśmiechem na ustach i sercem na dłoni ;)

:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

A mop to co?  Kij za krótki, czy już połknięty?

A... Rodzynek Szpak myśli,  że podłoga się sama umyje? 

Nic z tego . Rękawki zaginamy , plujemy w dłonie i... startujemy :tak2:

Oto to instrukcja jak  się to robi poprawnie.  

 

Oj cała Ty:haha: nigdy nie zrozumiesz że księżniczka tyle nie pracuje:szydera:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ciekawe czy jakiś spóźnialskich na forum mamy i czy się ujawnia?

Miałam koleżankę w technikum, która nawet na rozpoczęcie roku w pierwsze klasie się spóźniła. Potem przez 5 lat się z tego śmiałyśmy :szydera:

Zwykle bywam na czas... zwykle ten czas jest z gumy i zasada studenckiego kwadransa mi się bardzo podoba. Kiedyś... do szkoły szedłem sam, ale mieszkałem najbliżej później do kolejnej to już zgrają kolegów  

czas z gumy... bo człowiek zwykle za wiele na siebie bierze ( mało asertywności)  i wieczne poczucie ze mogę. Plan dnia...miesiąca....roku.....życia....  nie istnieje, wiec czas nie jest dla mnie tak Wazny jak interakcje  z innymi. 
Tak jednak przy ważnych sprawach - jestem terminowy... 

tylko, które to są ważne sprawy ???

kiedys podczas jednego z wykładów usłyszałem anegdotę dotycząca spraw ważnych i mniej ważnych ...

mówca powiedzial, Ze oboje z żona mamy podział ról bo  je sposób wszystkiego samemu załatwić - brak na to czasu... wiec żona zajmuje się sprawami mniej ważnymi takimi jak organizacja imprez w domu, kupno nowego samochodu czy nadzór i budowa nowego  domu... Ja natomiast (rzecze mówca) zajmuje się sprawami wielkiej wagi,,, No np. kryzys w Czeczenii, wojna w Pakistanie czy  konflikt w strefie Gazy, wyginającej rafy koralowe... 

tyle zmiennych w czasie i przestrzeni... 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry:d p:drzyszłam na kawę z kawą i zaraz zmykam bo jestem umówiona z pewnym przystojniakiem na dluuugie rozmowy:haha:Wpatrzony we mnie jak w obraz:love: a dodam że ma dopiero 2.5 miesiąca:love:

Cała Ty, wystarczyło 2 5 miesiąca żeby w sobie rozkochać z wzajemniscia :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Zwykle bywam na czas... zwykle ten czas jest z gumy i zasada studenckiego kwadransa mi się bardzo podoba. Kiedyś... do szkoły szedłem sam, ale mieszkałem najbliżej później do kolejnej to już zgrają kolegów  

czas z gumy... bo człowiek zwykle za wiele na siebie bierze ( mało asertywności)  i wieczne poczucie ze mogę. Plan dnia...miesiąca....roku.....życia....  nie istnieje, wiec czas nie jest dla mnie tak Wazny jak interakcje  z innymi. 
Tak jednak przy ważnych sprawach - jestem terminowy... 

tylko, które to są ważne sprawy ???

kiedys podczas jednego z wykładów usłyszałem anegdotę dotycząca spraw ważnych i mniej ważnych ...

mówca powiedzial, Ze oboje z żona mamy podział ról bo  je sposób wszystkiego samemu załatwić - brak na to czasu... wiec żona zajmuje się sprawami mniej ważnymi takimi jak organizacja imprez w domu, kupno nowego samochodu czy nadzór i budowa nowego  domu... Ja natomiast (rzecze mówca) zajmuje się sprawami wielkiej wagi,,, No np. kryzys w Czeczenii, wojna w Pakistanie czy  konflikt w strefie Gazy, wyginającej rafy koralowe... 

tyle zmiennych w czasie i przestrzeni... 

 

To tak jak u mnie :szydera: z tym że mój małż wyszukuje coraz to inne nowości do domu i konsultuje ze  mną najmniejszy szczegół.Niestety cała jego praca idzie na marne jeśli mówię....nie to nie to o co mi chodzi,:haha:ake cierpliwy jest baaardzo:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waldiroom napisał:

Zwykle bywam na czas... zwykle ten czas jest z gumy i zasada studenckiego kwadransa mi się bardzo podoba. Kiedyś... do szkoły szedłem sam, ale mieszkałem najbliżej później do kolejnej to już zgrają kolegów  

czas z gumy... bo człowiek zwykle za wiele na siebie bierze ( mało asertywności)  i wieczne poczucie ze mogę. Plan dnia...miesiąca....roku.....życia....  nie istnieje, wiec czas nie jest dla mnie tak Wazny jak interakcje  z innymi. 
Tak jednak przy ważnych sprawach - jestem terminowy... 

tylko, które to są ważne sprawy ???

kiedys podczas jednego z wykładów usłyszałem anegdotę dotycząca spraw ważnych i mniej ważnych ...

mówca powiedzial, Ze oboje z żona mamy podział ról bo  je sposób wszystkiego samemu załatwić - brak na to czasu... wiec żona zajmuje się sprawami mniej ważnymi takimi jak organizacja imprez w domu, kupno nowego samochodu czy nadzór i budowa nowego  domu... Ja natomiast (rzecze mówca) zajmuje się sprawami wielkiej wagi,,, No np. kryzys w Czeczenii, wojna w Pakistanie czy  konflikt w strefie Gazy, wyginającej rafy koralowe... 

tyle zmiennych w czasie i przestrzeni... 

 

Nie jest łatwo podzielić sprawy na też ważniejsze i mniej ważne. Co innego pilne i mniej pilne do załatwienia Trochę inaczej jest z ludźmi. Ważni zawsze są ważni i to nie ulega zmianie przez całe życie, przynajmniej dla mnie. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...