Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Wenusia napisał:

Też mam zielone oko, co mi dasz ? 

Szminek nie używam -zaznaczam :szydera:

 

IMG_20201108_114537.jpg

Ładne szminki używam ale częściej błyszczyki a teraz kupiłam zwykły balsam z miodem ,polecam.Poza tym kocham bransoletki w lecie musi być ,,gęsto",raczej naturalne ,kamienie,drewno , muszelki ,rzemyki .Mam 2 wisiorki Murano ,jeden to prezent od szczególnej osoby,wiec odpada, ale ten drugi sama kupiłam, może być?ale fotki niet bo w domu został  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 mam przepraszać za to że nie jestem słodka i napisałam to co myślę. Nie powiedziałam o nim nic złego. Za co mam go przepraszać. Skoro on łapie focha o takie drobne rzeczy to znaczy że chce by go oszukiwano. A może tutaj wolno pisać tylko lukierkowato. Skoro tak to nie będziemy nigdy prawdziwe. A chyba o to chodzi. 

Oj zakochałaś się w nim:p i chcesz zwrócić na siebie uwagę . To też jest metoda. Jeden rodzynek wśród nas. Nie trzeba być słodka idiotka jak myślisz o nas, ale sobą. Tylko niestety jak ma się problem ze swoimi emocjami to trzeba je gdzieś upuścić. W psychologii jest to zagadnienie szeroko opisane i wystarczy trochę nad sobą popracować. Wiem też bo miałam z tego egzamin tzn       "frustracje egzystencjalne i ich wpływ na otoczenie. "           Zdalam na 5 z plusem, a Ty jesteś książkowym przykładem, dlatego też się cieszę że mogę poznać Twój charakter chociażby przez internet. Ja też czasem kaprysze a jak mi się ktoś podoba to  wykorzystam każdą metodę żeby zwrócić na siebie uwagę a potem rzucam bez litosnie:szydera::pTaka Femme fatale:trele:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

 

Czy wiesz, że jest to tureckie oko proroka? 

Oko proroka – czym jest i jakie jest jego znaczenie?

Oko proroka,  to niezwykle popularny w Turcji i krajach arabskich talizman, u nas mało popularny stosunkowo nieznany.

Oko proroka po turecku nazywane „nazar boncuğu”, ma chronić przed złym, zawistnym i zazdrosnym spojrzeniem, przed rzuceniem przez kogoś uroku na nas. Ma ono za zadanie skupiać w sobie wszelkie złe moce i energie wysyłane przez innych ludzi. Jeśli pęknie, jest to znak, że talizman zadziałał i utrzymał zło z daleka od jego właściciela.

Jestem pewna że @Wenusia to wie jak pęknie to doopa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry bardzo. Wczoraj miałam małego wq....wa na świat :trele: dziś mi przeszło ,bo kobieta zmienną jest. Mój wyjazd nie aktualny, okazało się że koordynator który proponował mi wyjazd zrobił casting na Fb,zobaczyłam przypadkiem bo do mnie napisał osobiście a na Fb zbiórka i przegląd profili.Czuje niesmak

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

 

Czy wiesz, że jest to tureckie oko proroka? 

Oko proroka – czym jest i jakie jest jego znaczenie?

Oko proroka,  to niezwykle popularny w Turcji i krajach arabskich talizman, u nas mało popularny stosunkowo nieznany.

Oko proroka po turecku nazywane „nazar boncuğu”, ma chronić przed złym, zawistnym i zazdrosnym spojrzeniem, przed rzuceniem przez kogoś uroku na nas. Ma ono za zadanie skupiać w sobie wszelkie złe moce i energie wysyłane przez innych ludzi. Jeśli pęknie, jest to znak, że talizman zadziałał i utrzymał zło z daleka od jego właściciela.

Woow - @Heidi tk bardzo cenna wiedza - to ja chcem - tez chcem takie oczko co ma @Wenusia 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

Oj zakochałaś się w nim:p i chcesz zwrócić na siebie uwagę . To też jest metoda. Jeden rodzynek wśród nas. Nie trzeba być słodka idiotka jak myślisz o nas, ale sobą. Tylko niestety jak ma się problem ze swoimi emocjami to trzeba je gdzieś upuścić. W psychologii jest to zagadnienie szeroko opisane i wystarczy trochę nad sobą popracować. Wiem też bo miałam z tego egzamin tzn       "frustracje egzystencjalne i ich wpływ na otoczenie. "           Zdalam na 5 z plusem, a Ty jesteś książkowym przykładem, dlatego też się cieszę że mogę poznać Twój charakter chociażby przez internet. Ja też czasem kaprysze a jak mi się ktoś podoba to  wykorzystam każdą metodę żeby zwrócić na siebie uwagę a potem rzucam bez litosnie:szydera::pTaka Femme fatale:trele:

Ciekawam jak nastąpiło ,,poskromienie złośnicy ,"?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry bardzo. Wczoraj miałam małego wq....wa na świat :trele: dziś mi przeszło ,bo kobieta zmienną jest. Mój wyjazd nie aktualny, okazało się że koordynator który proponował mi wyjazd zrobił casting na Fb,zobaczyłam przypadkiem bo do mnie napisał osobiście a na Fb zbiórka i przegląd profili.Czuje niesmak

Ja piernicze do czego to dochodzi .....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Ja piernicze do czego to dochodzi .....

Uffff .... ale tu gorąco ... a ja tylko 2 palniki w kuchence włączyłem ...  

... co Wam powiem to Wam powiem... ale Wam powiem - gorąco tu wokół mnie ,pomimo nieciekawej koncepcji elfika , jest mi teraz... z tym niezwykle przyjemnie

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Oj @Heidi Ty to potrafisz myśli poprzestawiać .Nie to miałam na myśli ale jak już mleko rozlane to .... ogólnie doopa pęka bo w niej dużo można zmieścić Ale granice są

:szydera: byle do mnie ten ochotniczy  duet nie dotarł, bo może i mi doopa  pęknie :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

@Kleopatra koordynator  zrob ił na maxa. Traktuje  nas jak towar na półce. Szukaj w innej agencji 

Tak wiem.To nie problem.Ale nie lubię jak mnie ktoś tak traktuje. Jeśli dzwonił do mnie osobiście proponując a międzyczasie robi casting na Fb no nie w porządku. A tyle jest zawsze huku jeśli opiekunka szuka w kilku agencjach naraz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Uffff .... ale tu gorąco ... a ja tylko 2 palniki w kuchence włączyłem ...  

... co Wam powiem to Wam powiem... ale Wam powiem - gorąco tu wokół mnie , i jest mi z tym niezwykle przyjemnie

Nie zagaduj oko proroka @Wenusia moje ,Ty poluj na jej prawdziwe

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...