Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ja natomiast na tą imprezę przyjdę  z tubą:1000_loudspeaker:. Trzeba wam membranę w uszach sprawdzić:tak2:,  bo jak wołam na plac zabaw, to Was nie ma,  jak na chwilę plac opuszczę po  wiaderko idąc,  to się pojawiacie. Ja już mam swoją  teorię na ten temat, ale bez tuby nic nie zdradzę:papieros:.  Jedno  jest  pewne:   jak ryknę na Rodzynka Szpaka, to się łóżkiem nakryje. Śpioch jeden:przekleństwa:

Byłem... Jestem - jestem -
No zajęty byłem przecież

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

A Ta znów ucieka w poduchy - ja ledwie się rozkręcam a @Wenusia spać idzie...

a co z imprezą ???

Noszszsz boszszsz ja ranny ptaszek jezdem, z kurami wstaję i z nimi idę spać... nie mylić z sypianiem :haha:

Ale zanim zasnę to kilometry 'kaset' przewinę by znaleźć coś odpowiedniego dla ucha do poduchy :tak2:

Oj tam oj tam imprezka, rozkręci się i beze mnie :dobrze: no nie smutaj już @waldiroom :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mam słabego neta. Router na 2 piętrze a ja na parterze. Po niedzieli pogadam o tym z synem. Jutro jakaś imprezę rodzinna mają to im głowy nie będę zawracała. Trochę jednak mi przeszkadza brak możliwości spokojnego rozmawiania jak jestem u siebie w pokoju. 

Hihi za dużo seriali oglądasz i pewnie 'enternet nie nadąża :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wenusia napisał:

Noszszsz boszszsz ja ranny ptaszek jezdem, z kurami wstaję i z nimi idę spać... nie mylić z sypianiem :haha:

Ale zanim zasnę to kilometry 'kaset' przewinę by znaleźć coś odpowiedniego dla ucha do poduchy :tak2:

Oj tam oj tam imprezka, rozkręci się i beze mnie :dobrze: no nie smutaj już @waldiroom :cmok:

No to się jakoś tak dziwnie układa bo ja dwoje pod opieką mam iiiii.... teraz dopiero czasu trochę... Chociaż mimo wszystko nocne życie dla mnie - rano jak kot.... nie jak ptak:)... mimo iż @Heidi mnie szpakiem nazwała:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, waldiroom napisał:

No to się jakoś tak dziwnie układa bo ja dwoje pod opieką mam iiiii.... teraz dopiero czasu trochę... Chociaż mimo wszystko nocne życie dla mnie - rano jak kot.... nie jak ptak:)... mimo iż @Heidi mnie szpakiem nazwała:haha:

Hi hi moje koty to śpią rano w moich nogach, ty też tak masz... jak kot :p:haha:

Całe szczęście że noc należy do Cię i tak trzymaj :dobrze:wiem ile pracy jest przy dwojgu Pdp i już nigdy więcej O.o

Jak to szpakiem? Czyżbyś był szkodnikiem? Nieee chyba nie O.o aczkolwiek chyba wszyscy mamy coś ze Szpaka, bo to ptak wędrowny, a przeca my też wędrujemy to tu to tam... 

Dobranoc Szpaczku :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wenusia napisał:

Hi hi moje koty to śpią rano w moich nogach, ty też tak masz... jak kot :p:haha:

Całe szczęście że noc należy do Cię i tak trzymaj :dobrze:wiem ile pracy jest przy dwojgu Pdp i już nigdy więcej O.o

Jak to szpakiem? Czyżbyś był szkodnikiem? Nieee chyba nie O.o aczkolwiek chyba wszyscy mamy coś ze Szpaka, bo to ptak wędrowny, a przeca my też wędrujemy to tu to tam... 

Dobranoc Szpaczku :cześć:

Szpak z innych przyczyn.... musisz odrobić zaległości ( ktoś Ci pewnie podpowie xd) , nie wiem czy dobrze czy żle...ale forum ma swoje prawa i jakoś tak mnie róznymi ksywkami juz tu okreslano... 

Się nie gniewam :haha:, a szkodnikiem nie jestem, chyba, że szkodzę adminowi topikowi, bo o tej porze kawy już nie udźwignę:kawa2:

Dobranoc

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldiroom napisał:

Szpak z innych przyczyn.... musisz odrobić zaległości ( ktoś Ci pewnie podpowie xd) , nie wiem czy dobrze czy żle...ale forum ma swoje prawa i jakoś tak mnie róznymi ksywkami juz tu okreslano... 

Się nie gniewam :haha:, a szkodnikiem nie jestem, chyba, że szkodzę adminowi topikowi, bo o tej porze kawy już nie udźwignę:kawa2:

Dobranoc

Tak, tak mam zaległości, ale może ułatwisz mi ich nadrobienie? :tak2:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to dzień dybry wszystkim i każdemu z osobna :cmok::kawa: kawusia już zrobiona i czeka na Was śpioszki :hura:

Miłego dnia życzę i spokojnej pracy :cmok:

.... No tak poszaleli wczoraj na imprezce przy szwedzkim stole i doborowej muzyce a teraz ciężko doopki podnieść z wyrka :szydera:

 

IMG-20200627-WA0002.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wenusia napisał:

Spokojnej nocki @Janeczka1963 :serce:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich:róża:. @Wenusianie mogłam się wczoraj pożegnać, ani uczestniczyć w imprezie bo net mi padł>:(. Dziś będzie ładny dzień, bo ja mam długie wolne :oklaski:, pójdę połazikować w lasy:choinka2:. A teraz kawusią :kawa::kawa:się dzielę z Wami i do dyskusji zapraszam przy stoliku:dyskusja:. Miłego dnia życzę i odpoczynku, wszak to sobota dzisiaj:cmok:

IMG-20190413-WA0001.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dziadek jeszcze śpi więc wykorzystuje okazję i na jego fotelu usiadłam żeby trochę  neta poużywać :haha:

Miłej soboty kochani i pamiętajcie czujne oko prezesa zawsze stara się być na bieżąco  z tym  co porabiacie. Chociaż mała garsteczka osób aktywnych na tym forum to odwalacie dobra robotę. Tak trzymać i bawcie się dobrze a inni niech żałują, że tutaj nie piszą. O :d

Fcsp GIF by FC St. Pauli

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich:róża:. @Wenusianie mogłam się wczoraj pożegnać, ani uczestniczyć w imprezie bo net mi padł>:(. Dziś będzie ładny dzień, bo ja mam długie wolne :oklaski:, pójdę połazikować w lasy:choinka2:. A teraz kawusią :kawa::kawa:się dzielę z Wami i do dyskusji zapraszam przy stoliku:dyskusja:. Miłego dnia życzę i odpoczynku, wszak to sobota dzisiaj:cmok:

IMG-20190413-WA0001.jpg

 No tak czasem bywa z tym przesyłem, może jaki Szpak usiadł na łączach :p

Życzę Ci pięknego dnia bo zasłużyłaś na to po ciężkim tygodniu pracy :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Dziadek jeszcze śpi więc wykorzystuje okazję i na jego fotelu usiadłam żeby trochę  neta poużywać :haha:

Miłej soboty kochani i pamiętajcie czujne oko prezesa zawsze stara się być na bieżąco  z tym  co porabiacie. Chociaż mała garsteczka osób aktywnych na tym forum to odwalacie dobra robotę. Tak trzymać i bawcie się dobrze a inni niech żałują, że tutaj nie piszą. O :d

Fcsp GIF by FC St. Pauli

Się nie wiem czy bać czy nie bać się :haha:

Miłej soboty również życzę Biały Kruku :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Dzień dobry rodacy piękny słoneczny dzień biorę kocyk i idę się nad morze poopalać ,pozbieram trochę muszelek, zrobię sobie wisiorek i bransoletkę...no co nie można pomarzyć ?Miłego ludzie ..

A kto broni marzeń, może za pół roku się spełnią :tak2:

Dzięki i również miłego życzę :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Funny napisał:

Pięknie ...uwielbiam góry mam do nich blisko,  ale kocham morze i do tego miejsca mam ok 1000 km, ale co tam to żadna odległość ❤️

IMG_20190704_100821573_copy_1638x1229.jpg

Piękny widoczek:love: ojj aż 1000 km? To gdzie to morze jest? 

Mój Bałtyk wygląda tak :hura:

 

FB_IMG_1602847733533.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...