Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Kleopatra A może  Ty  już węchu  nie masz, że nie umiesz roboty  znaleźć? Nakarm porządnie w końcu ABI, może coś  wydrapie w jakiejs agencji dla  swojej Pani 

 

Poczekam:szydera: aż mnie poproszą w agencji

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Do jutra śpiochy jedne.

Być może, nad samym ranem jakiś rycerz i rumak będzie tłukł się  pod  waszymi balkonami z kosztami od segregowanego plastiku , papieru  i śmieci  mieszanych :szydera:

Ja tam nie chce żadnego białego konia z rycerzem .Wygodna się zrobiłam:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Heidi napisał:

@Janeczka1963 @Wenusia

"Urodzeni w niedzielę są więc kreatywni, optymistyczni, kochają ruch i jeśli już się czegoś podejmują, to bardzo ciężko ich zatrzymać. Są również niezwykle pewni siebie, kochają towarzystwo i lubią być w centrum uwagi."

Plusy: Ludzie urodzeni w niedzielę, wbrew obiegowej opinii, wcale nie są leniwi. Przeciwnie - Słońce obdarza ich energią, silną wolą i uporem w dążeniu do celu. Jeżeli więc urodziłaś/eś się w ciepłym blasku słonecznych promieni, masz w sobie dużo optymizmu, jesteś człowiekiem ruchliwym i wiecznie zajętym. Lubisz życie towarzyskie i zawsze pragniesz być w centrum wydarzeń. Światło reflektorów raczej Cię nie peszy. Odważnie kierujesz swoim życiem. Dążysz do sławy, wysokich stanowisk, dużych pieniędzy, pamiętając jednak zawsze o stosowaniu zasad fair play. Jesteś ambitny i konsekwentny. Brzydzisz się kłamstwem i podstępem. 

 

Minusy: Możesz grzeszyć zarozumiałością. Zbyt łatwo dzielisz poglądy na własne oraz mylne. Twój gniew bywa niszczący.

W relacjach partnerskich: Od partnera oczekujesz, że będzie Twoim satelitą, poddanym, wielbicielem. Jednocześnie jednak gardzisz słabeuszami i pantoflarzami. Któż więc byłby w stanie zaspokoić Twoje wysokie wymagania? Chyba tylko rycerz przeniesiony żywcem ze średniowiecznych romansów.

 

Zgadza się?   

Strzał w 10 tke:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Ja tam nie chce żadnego białego konia z rycerzem .Wygodna się zrobiłam:trele:

To nue wygoda,  tylki choroba.  Maść końską ci kupię,  bo stawy masz już zastojałe. Podaj adres, to rycerza prześlę z podarunkiem. :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :). Pogoda słoneczna :327_sunny:, chociaż chłodnawa :345_cloud_tornado:, wiatrem pizzga trochę. no nic to, byle do obiadu, potem zleci. Kawusią :kawa: częstuję no, zapraszam do stolika :dyskusja:. Podobno co niektóre są w drodze, to życzę szczęśliwej podróży:love:. Wszystkim miłego dnia:cmok:

@Heidispecjalnie dla Ciebie z mlekiem :)

pobrane (4).jpg

Tak kochana, ubrałam się za ciepło :haha: bo wiesz jak to z nami "łazikami" bywa  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wenusia napisał:

Byłam na mieście, pozwiedzalam, kawkę :kawa: wypiłam i dla ciała i duszy prezent se zrobiłam Ooo :hura:

 

IMG_20201104_160153.jpg

Mikołąj już w mieście rządzi ? Może też wyjdę na ulicę :p i jakąś porządną tubą po głowie dostanę :d:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Mikołąj już w mieście rządzi ? Może też wyjdę na ulicę :p i jakąś porządną tubą po głowie dostanę :d:d

 Ja sama dla siebie jestem Misiołajem nie potrzebuję tych z "jajkami" :szydera:

Ja bym nie chciała dostać tubą po głowie oj nieee :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

Masz w przyszłości  wolny dzień od  pracy,  to dawaj do mnie na kucha.  Nasza odległość to  tylko 6 godzin jazdy  rowerem.  Kiedy dojedziesz do celu,   pozwolę mojemu Jasiowi okryć twoje spocone ciało po tej podróży jak po gonitwie wielkiej partubickiej . Wiesz @Funny ja natomiast  żałuję  , że nie jestem  kangurem.  Już byś mnie  miała na karku  z ukrytą  butelką mleka w kieszeni dla mnie i butelką szampana dla Ciebie. Może  i reszta naszej gromady by się  zjechała?  

Zjechaliby i tylko korek do powąchania by mi zostawili jak znam ową Wiarę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Byłam na mieście, pozwiedzalam, kawkę :kawa: wypiłam i dla ciała i duszy prezent se zrobiłam Ooo :hura:

 

IMG_20201104_160153.jpg

Też uderzę na zakupy niebawem ,ale dziś nie mogę niczego wąchać ani nikogo wiesz czemu jak też na te przypadłość cierpisz,mogę jedynie wodę powąchać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...