Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Funny moja Niunia  dziś  od kolacji  4 razy wstawała i informowała,  że idzie spać . Po jakiego gwinta ta godzina jest  przesuwania.  Ona biedna zdezorientowana i ja już  też :$

Moja obudziła się już o 6 i chciała wstawać  ale poinfirmiwalam ja, że za godzinę dopiero wstajemy i się zastosowała. Za 2,3 dni wszyscy się przyzwyczaimy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć smoczyce zielonołuskie.  Dzisiaj ostatni dzień u małej Werci,. Jej mama ma egzamin i po. Nim już sama zajmie się krasnoludkiem. To był bardzo fajny czas. Przypomniałam sobie jak to dobrze ze w moim wieku już trudno noworodka do domu przytargac.  Mała jest słodka przez 8godzin, ale więcej bym nie wytrzymała z takim lobuzem. W karty z nią się nie pogra, na kawę za młoda.  Nawet o facetach nie pogadamy. Cóż trzeba znaleźć innego podopiecznego trochę starszego niż półtora miesięczne baby. Już poczynilam przygotowania, jak coś z tego wyjdzie to wam opowiem. A skoro Weronika śpi to dziś otwieram biesiadę kawową. Dawać mi tu na Jacobs-a Bariste 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@Niezapominajka 67 śpią łobuzy jeszcze.  Chcesz kanapkę? A może banana? Hehe..... Chyba lubię być opiekunką można do obcych lodówek zaglądać. 

Trafiłaś w punkt mój słaby bo ja ciągle mam za mało czasu  i śniadanie jem jak mi się przypomni, że głodna jestem :$

Kanapkę poproszę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 śpią łobuzy jeszcze.  Chcesz kanapkę? A może banana? Hehe..... Chyba lubię być opiekunką można do obcych lodówek zaglądać. 

Do obcych sypialni też. Nawet w nocy :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Oj tu ruch z rana jak w Paryskim metrze :szydera:. Fajnie że już nie śpicie gołąbeczki :haha:, to i ja się na kawusię :kawa: wpraszam, oczywiście z kubkiem napoju w ręce :kawa:.

@Wenusiasię pokazała, dawno Ciebie tu nie było, :serce: miłego dnia dla Ciebie :love:, @elf, oczywiście że smoczyć, no jakże by inaczej :d. @Niezapominajka 67 :burger:kanapka dla Ciebie i kawusia :kawa:do popicia, żebyś się na sucho nie dławiła :haha:. @Funny i @Heidijeszcze śpią, albo nie, @Heidigeldy liczy i w piórkach chowa :trele:. Miłego wtorku wam :cmok:

pobrane (11).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Oj tu ruch z rana jak w Paryskim metrze :szydera:. Fajnie że już nie śpicie gołąbeczki :haha:, to i ja się na kawusię :kawa: wpraszam, oczywiście z kubkiem napoju w ręce :kawa:.

@Wenusiasię pokazała, dawno Ciebie tu nie było, :serce: miłego dnia dla Ciebie :love:, @elf, oczywiście że smoczyć, no jakże by inaczej :d. @Niezapominajka 67 :burger:kanapka dla Ciebie i kawusia :kawa:do popicia, żebyś się na sucho nie dławiła :haha:. @Funny i @Heidijeszcze śpią, albo nie, @Heidigeldy liczy i w piórkach chowa :trele:. Miłego wtorku wam :cmok:

pobrane (11).jpg

Hejka kochana @Janeczka1963 ❤ 

No muszę się od czasu do czasu pokazać co by mnie z rodziny Łopiekaczek nie wykluczyli ale czytam Was na bierząco ☺ 

Pozdrawiam cieplutko ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Oj tu ruch z rana jak w Paryskim metrze :szydera:. Fajnie że już nie śpicie gołąbeczki :haha:, to i ja się na kawusię :kawa: wpraszam, oczywiście z kubkiem napoju w ręce :kawa:.

@Wenusiasię pokazała, dawno Ciebie tu nie było, :serce: miłego dnia dla Ciebie :love:, @elf, oczywiście że smoczyć, no jakże by inaczej :d. @Niezapominajka 67 :burger:kanapka dla Ciebie i kawusia :kawa:do popicia, żebyś się na sucho nie dławiła :haha:. @Funny i @Heidijeszcze śpią, albo nie, @Heidigeldy liczy i w piórkach chowa :trele:. Miłego wtorku wam :cmok:

pobrane (11).jpg

Otwarlam oko cześći nic nie liczę  to Heidi ....o ja liczę na fajny dzień

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam,  z samego  rańca. Uchylam ucho i słyszę,  że tu na forum ktoś zgrzyta. Co to? Korek na gwincie za mocno trzyma? :szydera: A... zapomniałam,  to krople na żołądek :d, która to już flaszeczka?:d 

Patrzę, a tu w ręce klucz jakiś trzymam:szok:. Może @Wenusia i parę  opiekunów gdzieś zakluczyłam :szok:?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Cześć wam,  z samego  rańca. Uchylam ucho i słyszę,  że tu na forum ktoś zgrzyta. Co to? Korek na gwincie za mocno trzyma? :szydera: A... zapomniałam,  to krople na żołądek :d, która to już flaszeczka?:d 

Patrzę, a tu w ręce klucz jakiś trzymam:szok:. Może @Wenusia i parę  opiekunów gdzieś zakluczyłam :szok:?

Co Ci zgrzyta moja droga O.o, z korkiem damy rady nie bój żaby :trele:, ja myślałam że nie spałaś,bo taka zarobiona byłaś liczeniem geldów:cmok:.

Bo ja na okrężne przez Paryż mam do pracy :haha:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

Co Ci zgrzyta moja droga O.o, z korkiem damy rady nie bój żaby :trele:, ja myślałam że nie spałaś,bo taka zarobiona byłaś liczeniem geldów:cmok:

Coś  mnie  zakłuło pod lewą  łopatką.  Wiedziałam od razu,  że  mi po plecach  smarują:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... myślę,  że czas ściągnąć @Blondi. Zapodziała się nam gdzieś dziecina za górami za lasami?  Może jakąś szafę skrobie w średniowiecznym zamku, od strony jej wnętrza i zapomniała  zaklęcia do jej otwarcia :smutek:? Hej, hej Blondi!!!!:1000_loudspeaker:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... myślę,  że czas ściągnąć @Blondi. Zapodziała się nam gdzieś dziecina za górami za lasami?  Może jakąś szafę skrobie w średniowiecznym zamku, od strony jej wnętrza i zapomniała  zaklęcia do jej otwarcia :smutek:? Hej, hej Blondi!!!!:1000_loudspeaker:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...