Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Janeczka1963 Jeszcze nawet z nimi nie rozmawiałam

O 20.10.2020 at 18:15, waldiroom napisał:

Och godzinę kochana to już wyczyn. Masz na razie odpust bo głaszczą Cię delikatnie byś szybko nie uciekła. 
dobre rady dają ( to akurat prawda) i chwała im za to... nie uciekaj szybko to zobaczysz - zupę przypalisz, spać  nie pójdziesz ... tu impreza co jakiś czas 

Witaj i powodzenia : tu są fajne dziewczyny 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariola 56 znam ludzi którzy w Promedica24 pracują długo i nie narzekają. Podobno tylko na początku stawki są niskie, (ale nie wiem bo nigdy z nimi nie współpracowalam). Faktem jest że są długo na rynku mają sporo zleceń,  możesz coś wybrać, chyba już teraz ZUS od średniej krajowej. Z tego co wiem... To należy dokładnie pytać czy suma która wymieniają jest za miesiąc, czy za zlecenie np za 6 tyg. Bo tu możesz się rozczarować. Reszta zależy od ciebie czy zlecenie ci pasuje 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Tak mi się skojarzyło, że te drugie kocie przekształciło się w kocimiętkę. Nie wiem w sumie co ta roślina robi - ale ponoć lecą na nią "kociaki" :)

Ponoć przy tej kocimietce, kociaki "miękną a nawet wymiękają :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Tak Ci ten lew spokoju nie daje - może w internetach szybciej znajdziesz.

Jak wiem co prawda, że to trzeba przymierzyć...pomacać....dotknąć i się przyjrzeć czy dobrze leży ( się leży przy nim :d--.....znaczy przy tym lwie ) Ale może określisz jakieś preferencje estetyczne tego lwa. My tu kochana wszyscy chętni do pomocy. Patrz ja nawet na wolnym piąteczku oferuje pomoc

Duży,silny ,rudy owłosiony,milusi ,cieplusi ,łasy na drapanie za uszkami i pod bródką

lew-1.jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, elf napisał:

Właśnie zauwazylam że Janeczka ma coś z kota (profil). Troszkę chmury ustąpiły i mój humor się ciutke poprawił.  Chyba powinnam na południu Europy się urodzić zarówno gusty kulinarne jak i umiłowanie słońca wyraźnie na to wskazują.. 

ITALIA

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ponoć przy tej kocimietce, kociaki "miękną a nawet wymiękają :haha:

No ponoć  miękną ... gdzies w TV mówili ... sugestia dla  @Funny która tez szuka kota. Powinnaś kocimietke kupić

 

3 godziny temu, elf napisał:

@Janeczka1963  @waldiroom waleriana tak działa głównie na koty.... Więc jeżeli coś z kota masz to "się bój"  

Albo waleriana - jak @elf podpowiada - Twój piękny owłosiony rudy, lasy na drapanie...cokolwiek on tam jeszcze miał mieć ....  kotek sam przyjdzie 


przyp.  malutki fragment  z Wikipedii - wybrany zupełnie nieobiektywnie

  Lew  – duży, mięsożerny ssak lądowy  z rodziny kotowatych , drugi po tygrysie – co do wielkości – wśród czterech ryczących wielkich kotów 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałam dzis ze swoją firmą nie wypuszcza opiekunki /a bez zrobienia testu .Test opłaca firma a firmie płaci rodzina. Na test jedziemy sami do wybranego labor.i wówczas jest zwrot kasy na konto za benzynę albo przyjeżdża bus i nas zawozi i przywozi. Czas oczekiwania na wynik 8 godz.Firma zawiadamia niemiecki Sanepid .Maja nas wtedy w systemie, gdzie jedziemy i na jak długo też.Jesli opiekunka/n nie chce testu wykonać nie pojedzie z tą firmą. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

No ponoć  miękną ... gdzies w TV mówili ... sugestia dla  @Funny która tez szuka kota. Powinnaś kocimietke kupić

 

Albo waleriana - jak @elf podpowiada - Twój piękny owłosiony rudy, lasy na drapanie...cokolwiek on tam jeszcze miał mieć ....  kotek sam przyjdzie 


przyp.  malutki fragment  z Wikipedii - wybrany zupełnie nieobiektywnie

  Lew  – duży, mięsożerny ssak lądowy  z rodziny kotowatych , drugi po tygrysie – co do wielkości – wśród czterech ryczących wielkich kotów 

 

Chmara sie zleci jak na casting ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łikend się rozpoczął ,imieniny mieliśmy świętować w piżamach a tu nic ni widu ni słuchu ...:(Uciekli wszyscy i w łóżkach pod kołdrami tylko papierkami szeleszczą nie ważne jakimi czy po cukierkach czy euraskami (Heidi☺️)Biorę zatem misia i idę obejrzeć komedie ,,Kocha ,lubi ,szanuje "Dobranoc państwu :cool:oddalam się po angielsku .....

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, o to my dwie @Funnystajemy na podium z kawusią :kawa: w ręce xd. No ale sama już kawy :kawa: nie pijesz :dyskusja:, mało nas, mało nas do picia kawusi :kawa:, czy jakoś tak to było :d. Dziś sobota, no to nie dziwota, że ludziska dłużej śpią :683_bed:, tylko My takie ranne ptaszęta ,nie mylić z jedną naszą ptaszyną  :haha:, która gdzieś się zapodziała ;). Miłej soboty życzę wszystkim:cmok:

giphy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...