Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :d, tych w drodze, tych w domkach i tych w pracy :cmok:.

Pogoda do bani, leje a właściwie to siąpi taki drobny kapuśniaczek :333_cloud_rain:. Kawusią :kawa: więc trzeba sobie humor poprawić, zapraszam do picia małej czarnej :kawa:. @Heidirozrabia w busie, no to szerokiej drogi Ci życzę :cmok:, kto zjeżdża albo dojeżdża na miejsce docelowe, to też życzę szczęśliwej podróży :476_red_car:i osiągnięcia celu xd. Miłego dnia dla każdego :cmok:

images (79).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Funny napisał:

Dzień dobry :d

Czy pada to nie wiem nie słyszę , żaluzje jeszcze w dole a w przełącznik wycelować trudno z łóżka bo daleko a mam czym xdMilego dnia ,Heidi strasznie w busie rozrabia z tajnych źródeł wiem

 

@Heidipodobno  nigdy nie rozrabia ona tylko się udziela :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  dzieciątka:cmok: .

Jestem już od  2.30 w trasie. Stop

@Funny , ostatni test z rana zrobiony jeszcze w domu:szydera: . Stop

Melduję twraz o wydarzeniach z podróży:

Na granicy czysto,  żadnej policji,  żadnej kontroli,  żadnego grzebania  w nosie czy ustach. Stop

Towarzystwo ponure. Stop

Kocyk przydaje się jak nigdzie. Stop 

Pogoda i kierowcy: też  ponuro. Stop

Jestem  po  dwóch przesiadkach. Stop 

Dobra  wiadomość,  to taka,  że moje walizki  są pierwsze do wylotu. Stop

Będę na miejscu wkrótce i jak zwykle sprawdzę,  czy umyliście wczoraj nogi , a dziś zęby . Stop

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

a za co to lanie, ładnie tak koleżankę potraktować rózgą xd. @waldiroomprocentowo stawia coś dobrego :wino:, a dla @Heidimam to co ptaszyna lubi najbardziej 

Kot 109.gif

Kot 98.gif

Tak mi się skojarzyło, że te drugie kocie przekształciło się w kocimiętkę. Nie wiem w sumie co ta roślina robi - ale ponoć lecą na nią "kociaki" :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Cześć  dzieciątka:cmok: .

Jestem już od  2.30 w trasie. Stop

@Funny , ostatni test z rana zrobiony jeszcze w domu:szydera: . Stop

Melduję twraz o wydarzeniach z podróży:

Na granicy czysto,  żadnej policji,  żadnej kontroli,  żadnego grzebania  w nosie czy ustach. Stop

Towarzystwo ponure. Stop

Kocyk przydaje się jak nigdzie. Stop 

Pogoda i kierowcy: też  ponuro. Stop

Jestem  po  dwóch przesiadkach. Stop 

Dobra  wiadomość,  to taka,  że moje walizki  są pierwsze do wylotu. Stop

Będę na miejscu wkrótce i jak zwykle sprawdzę,  czy umyliście wczoraj nogi , a dziś zęby . Stop

 

 

Na szybciocha ten test pewnie po omacku

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

Tak mi się skojarzyło, że te drugie kocie przekształciło się w kocimiętkę. Nie wiem w sumie co ta roślina robi - ale ponoć lecą na nią "kociaki" :)

Przekształca :pi robi się miętko

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Znów mam coś postawić??? ;)

Za parę dni mam imieniny to się tak obstawie, że będzie Wam uszami wypływało  :d

Imieniny powiadasz... Iga, Walentyna, Marlena, a może Kryspina, Wilchelmina, pewnie Daria - nie wiem co na laurkę wpisać ? Kilka to 1-3 dni, prawda ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź mojej agencji:"Pani Patrycjo, 7 z 16 landów w Niemczech zwolniło już opiekę domową z tego obowiązku. Jest to między innymi Nadrenia-Palatynat, czyli land do którego Pani jedzie. Oczywiście monitorujemy sytuację na bieżąco..."

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, waldiroom napisał:

Imieniny powiadasz... Iga, Walentyna, Marlena, a może Kryspina, Wilchelmina, pewnie Daria - nie wiem co na laurkę wpisać ? Kilka to 1-3 dni, prawda ?

Kilka to nawet 9 - 10 dni. Powyżej to już kilkanaście :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

wyjątki chodzą w piątki, musisz do jutra poczekać :d, na uszy też nie wiem co się pije, ale na przeziębienie, najlepsze są okłady z młodych piersi, tak słyszałam :$

Hejka - w piątek, piąteczek - piątunio ) Co do tych piersi - jeśli działa to zapisuję sie na terapię... ostrożnie oczywiście. Natomiast slyszałem, że każdy alkohol dobry jest na uszy byleby nie spożywać w samotności.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Hejka - w piątek, piąteczek - piątunio ) Co do tych piersi - jeśli działa to zapisuję sie na terapię... ostrożnie oczywiście. Natomiast slyszałem, że każdy alkohol dobry jest na uszy byleby nie spożywać w samotności.

Czerwone się robią bo krew zaczyna szybciej pulsować :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Funny napisał:

Mam jechać koło Kolonii po świętach w samej Kolonii sklep owy jest, wiec się udam z premia świąteczna ale fotkę to mogłaś walnąć to niewybaczalny błąd

Tak Ci ten lew spokoju nie daje - może w internetach szybciej znajdziesz.

Jak wiem co prawda, że to trzeba przymierzyć...pomacać....dotknąć i się przyjrzeć czy dobrze leży ( się leży przy nim :d--.....znaczy przy tym lwie ) Ale może określisz jakieś preferencje estetyczne tego lwa. My tu kochana wszyscy chętni do pomocy. Patrz ja nawet na wolnym piąteczku oferuje pomoc

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jęzor mnie zaswedzual, żeby dokończyć ale ja jednak wstrzemięźliwa jestem i może przy innej okazji ;)

Się znalazły dwie co to szpaka widziały albo chca zobaczyć - i myśli  lubież...e, bo i ogonki w głowie, coś z języczkiem... Tak,  tak... głodnemu chleb na myśli :)...

Miłej imprezy imieninowej @Niezapominajka 67  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...