Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, waldiroom napisał:

W dzisiejszych czasach nie ma wiadomości - nie dotarło to jeszcze do Ciebie??? Są tylko informacje na tematy sponsorowane i politycznie uzasadnione. I nie chodzi mi tylko o politykę - typu CDU CSU, czy PO PIS. Ale politykę we wszystkich przestrzeniach życia, zdrowia,szkolnictwa,kultury i sztuki - zaspokajania naszych potrzeb i uzależnienia od produktów, energii, leków, banków, podatków 

Ale się z tana rozkręcili . Ale chciałem powiedzieć ze tzw. wiadomości unikam jak ognia. Codzienność staje się wtedy piękniejsza

Jak zwał tak zwał nie mniej jednak przegladnelam, przeczytałam. Na różne tematy polityczne,zdrowotne czy społeczne mam swoje zdanie i to co przeglądam nie jest w stanie zmienić tego co myślę. Nie żyje nimi 

A jeśli chodzi o codzienność bez nich to zgadzam się z Tobą w 100% Zdecydowanie  ale to zdecydowaniw preferuję wolność myślenia :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :d. za oknem w miarę ciepło 9 stopni, bez deszczu, a to najważniejsze żeby w czasie saceru na głowę nie padało :szydera:, nie lubię pod parasolem chodzić :p. Do przed południowej kawusi :kawa: się dołączam, o porannej zdążyłam zapomnieć ;).

@waldiroom @Funny ja bym bez plecaka była biedna, lubię chodzić swobodnie:d

@beatrix+ ostra zima idzie bo ktoś zbiera chrust już kilka lat :szydera:

Miłej mało pracowitej niedzieli wam życzę. 

Kot 45.gif

, Gdzie drwa rabia, tam wióry lecą ":szydera:

Tak mi się skojarzyło w kontekście tego chrustu ;)

Kilka plecaków i mnie w domu leżakuje. Zawsze mam zabrać taki większe, żeby nawet małe zakupy moc w nim przytargac ale ograniczam się do zabrania tylko takiego malutkiego do którego mieści się telefon i parę drobiazgow :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, waldiroom napisał:

 

Nie tylko w lasku - u mnie na podwórku w PL cała plantacja wyszła powyżej trawy -  takie niejadalne pewnie... ale co się w lesie teraz dzieje :trele:

jak wrócę za kilka dni to zabacze 

604E13CF-4626-4C19-8EDE-BCF7D87DF1DB.jpeg

Tutaj też wysyp tych grzybków na polach. Początkowo myślałam, że to kopczyki zrobione przez kręty albo zwierzęce kupy bo tak śmiesznie ułożone są w takie mini piramidki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, waldiroom napisał:

 

Nie tylko w lasku - u mnie na podwórku w PL cała plantacja wyszła powyżej trawy -  takie niejadalne pewnie... ale co się w lesie teraz dzieje :trele:

jak wrócę za kilka dni to zabacze 

604E13CF-4626-4C19-8EDE-BCF7D87DF1DB.jpeg

Bardzo ładne zdjęcie ,lubię naturę ale naturystką nie jestem:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do mojego niewyspania- na kanale muzycznym wstawiłem fajny kawałek Missy Elliot. Ładuje pozytywnie, tego mi trzeba. Ale zabawne jest to, ze po taz pierwszy usłyszałem go przechodząc koło ładnej fury marki BMW z otwartym oknem. Wewnątrz siedział...a raczej na wpół leżał - gościu ciemniejszej karnacji (Turcja itp) i słuchał. Najwyraźniej czekał na kogoś ... było to w PL ( tablice rejestracyjne D... AVON... 

poza fajnym kawałkiem muzyki jaki mnie doleciał to nic specjalnego... mimo wszystko intrygująca scenka - facet leżał w tym aucie z godzinę - ciekawe jaką łaskę na spotkanie biznesowe przywiózł . On był młody i czekam ...wiec ona chyba ta bogata była

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

No to jak w samych skarpetach będziesz to się nie zaliczy w naturyzm. @Niezapominajka 67 - prawda ?

Nie zastanawiałam się nad tym ale uchylę Ci rabka tajemnicy, czesto te skarpety zdejmuje i zmieniam codziennie ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, waldiroom napisał:

A ten czerwony - piękny

piekne bywa jadowite

Piękny nieprawdaż? Tu jest dużo takich, ja ich nie niszczę, bo uważam że są ozdobą lasu :tak2:. Wystarczą mi zdjęcia tych grzybków, są niejadalne ale naprawdę piękne :love:

@Funny okolice Hanau, tu rosną takie okazy :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

kto lubi zbierać,to do mnie zapraszam :d

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Slicznisci. Ja lubię jeść i to bardzo ale wiadomo jak ktoś się nie zna na grzybach  tak jak ja np. to zbierania nie polecam a nawet odradzam stanowczo bo może skończyć się tak jak z saperem, że pomylimy się tylko raz. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie zastanawiałam się nad tym ale uchylę Ci rabka tajemnicy, czesto te skarpety zdejmuje i zmieniam codziennie ;)

Nie no inaczej nie myślałem
 

CC20B8A5-2BFE-4DCD-B752-3527F74B2225.jpeg

Edytowane przez waldiroom
Diesen media
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pozdrow znawcę grzybów :p

pozdrowię na 100% w sobotę :p:love:

@Funny, jestem niespotykanie spokojny człowiek, to było z filmu "Nie lubię poniedziałku":d:tak2:

Takie skarpetki stojące w kącie najfajniejsze, bo nie trzeba ich zakładać, można wskoczyć w nie :d

Edytowane przez Janeczka1963
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy - poproszę jeszcze kawy !!! : za oknem  taka bryndza - wieje, pada a nie tak dawno - raptem kilka dni temu było tak.

Rodental-Rosenau 

3DD36535-292B-4A3F-B08F-0149A5DB8D92.jpegJa chcę słońca

Edytowane przez waldiroom
Dodano tresc
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam kiedyś jechać do miejscowości Rosenfeld to miałam nadzieję, że będą tam pola różane a były tylko lany kukurydzy i jakiejś wierzby opałowej,na domiar złego pogubiłam się w tych ściekach między kukurydza a wierzba i drogi do domu odnaleźć nie mogłam :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszystko w porządku. Wróciłam cała i zdrowa mam nadzieję. Zamiast Greka była Greczynka i nawet nie widziałam jej twarzy w całości bo niestety maseczkę miała O.o

Spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie .Moj czas wolny szybko zleciał. Jedzenie było dobre ale wino jeszcze lepsze  :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, waldiroom napisał:

Kawy - poproszę jeszcze kawy !!! : za oknem  taka bryndza - wieje, pada a nie tak dawno - raptem kilka dni temu było tak.

Rodental-Rosenau 

3DD36535-292B-4A3F-B08F-0149A5DB8D92.jpegJa chcę słońca

Siedzę nad książką i słysze wrzaski a to Ty się tak kawy domagasz,?U mnie nie dostaniesz bo  po 16 puszka  zamknięta na kluczyk :pzdjecie piękne:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ogólnie to wszystko w porządku. Wróciłam cała i zdrowa mam nadzieję. Zamiast Greka była Greczynka i nawet nie widziałam jej twarzy w całości bo niestety maseczkę miała O.o

Spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie .Moj czas wolny szybko zleciał. Jedzenie było dobre ale wino jeszcze lepsze  :d

Grek Zorba na tapecie w wykonie Niezapominajki:ddawaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak miałam kiedyś jechać do miejscowości Rosenfeld to miałam nadzieję, że będą tam pola różane a były tylko lany kukurydzy i jakiejś wierzby opałowej,na domiar złego pogubiłam się w tych ściekach między kukurydza a wierzba i drogi do domu odnaleźć nie mogłam :szydera:

Horror mi się przypomniał ,,Dzieci kukurydzy ,":d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...