Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, elf napisał:

@waldiroom ta nalewka z młodych pędów sosny jest pierunsko  wytrawne. Pozatym je nie pijam tych nalewek, głównie są dla rodziców i braci. Mój mąż lubi te z anyżem  i ostatnio zrobiłam z pietruszki (okropna) ale on to popija po obiedzie takie 5mln kieliszeczki mamy .

Nie lubię szaleć samochodem uwa, am że w Polsce mało jest takich miejsc gdzie można szybko i bezpiecznie jechać. Nawet A2 jest niebezpieczna bo barany jeżdżą. Oststnio sportowo jechałam w Niemczech na A1jak chciałam przepalic filtr cząstek stałych. Wtedy rzeczywiście przy automacie opcja sport się przydaje. Ogólnie to jeżdżę bardzo bezpiecznie jyz 31 lat bezwypadkowo i tylko 2 razy mandat za przekroczenie prędkości. W tym jeden w Niemczech... Oooo taka że mnie grzeczna dziewczynka 

No to ja się pochwale - lubie szybka jazdę ... ale  je na autostradzie - tam jest nudno. Ja lubie dynamicznie. I miałem taki czas zawodowy ze mogłem sobie poszaleć - nie kłamałem ze już mi przeszło po kilku mln km. Do tego tez sienorzyznam ze dostałem raz jeden mandat : za parkowanie. Tzn chciał mi - strażnik miejski  /  strasznie go wypisać ale nie przyjąłem ( nie widziałem obiektywizmu z jego strony) a sąd podzielił moje zdanie i  mnie pouczył . nie to ze jeździłem przepisowo wszędzie- ale czujny jestem i tam gdzie granic nie należy przekraczać - w zasadzie ich nie przekraczam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

To takie ciekęcinki haha

Między 40 a 70:dhaha

      He ... to wpisuje się na miarę w Wasze stereotypy 40-70, szczupły, szpakowaty,wysoki, lubi szybką jazdę, wytrawne alkohole, zwisający krawat już mam... 

       no ale dziewczyny - toż kota w worku nie biorę, nawet jeśli tylko skarpetki na nogach... chciałbym coś więcej - jakiś casting forumowy ....

zaraz admin przerzuci to do innego działu - bo od kawy za daleko to odbiega.

No dobra - to tak jak w Tesco -skreślamy dwa pierwsze akapity  i piszemy promocja south asian lol GIF by Identity

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom  a ktoś tu napisał że chce ciebie? Dziewiczy raczej tak bezosobowo pisały.  Zresztą papier przyjmie wszystko a my nie wiemy jaki ty jesteś.  Właściwie to tylko ja i beatrix miałysmy odwagę zdjęcie wkleić. I to raczej nie dlatego że widzimy w sobie kanony piękną. Na pewno ja nie widzę w sobie. po prostu uważam że to jakoś tak powinniście wiedzieć z kim piszecie. Oczywiście każdy ma prawo do decyzji czy chce czy nie chce się ujawnić. I należy każdą uszanować. Ale fajnie by było Was poznać choćby na zdjęciu. Wiem jeszcze jak Heidi wygląda bo mam jej WhatApp. A ta reszta to tylko wyobraźnia. B

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

@waldiroom  a ktoś tu napisał że chce ciebie? Dziewiczy raczej tak bezosobowo pisały.  Zresztą papier przyjmie wszystko a my nie wiemy jaki ty jesteś.  Właściwie to tylko ja i beatrix miałysmy odwagę zdjęcie wkleić. I to raczej nie dlatego że widzimy w sobie kanony piękną. Na pewno ja nie widzę w sobie. po prostu uważam że to jakoś tak powinniście wiedzieć z kim piszecie. Oczywiście każdy ma prawo do decyzji czy chce czy nie chce się ujawnić. I należy każdą uszanować. Ale fajnie by było Was poznać choćby na zdjęciu. Wiem jeszcze jak Heidi wygląda bo mam jej WhatApp. A ta reszta to tylko wyobraźnia. B

 

Oooo a ta literka na końcu ,,B" to pierwsza litera imienia ?.No ja na profilowym mam lwice i ja do niej nawet podobna jestem. W jężyku nie znajduje podobieństwa bo głaskanie lubię;) w wężu tym bardziej( jowitym absolutnie )hipciowata też nie jestem .A zdjęcia nie wstawię jak priv istnieje .No .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, waldiroom napisał:

      He ... to wpisuje się na miarę w Wasze stereotypy 40-70, szczupły, szpakowaty,wysoki, lubi szybką jazdę, wytrawne alkohole, zwisający krawat już mam... 

       no ale dziewczyny - toż kota w worku nie biorę, nawet jeśli tylko skarpetki na nogach... chciałbym coś więcej - jakiś casting forumowy ....

zaraz admin przerzuci to do innego działu - bo od kawy za daleko to odbiega.

No dobra - to tak jak w Tesco -skreślamy dwa pierwsze akapity  i psouth asian lol GIF by Identity

Przy kawie wiele tematów się porusza a przy ,,łódce "bo tu kiedyś taki topik mi w oko wpadł... to dopiero potok słów bez hamulców , gaz do dechy .Ale jak już przegięcie pałki następuje to Moderator mandatami strzela :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na imię na B. Napisałam że szanuję taką decyzję. A chudość nigdy nie była kanonem piękna co najwyżej wyznacznikiem choroby lub wzoru idealnej modelki na którą wszystko pasuje w rozmiarze 32,.  Z tego co. Pamiętam były epoki gdzie idealna kobieta miała rozmiar zaczynający się od 48. Dzisiaj też modelki  plus są bardzo poszukiwane.  Z autopsji wiem że mężczyźni lubią zwyczajne kobiety z nie idealnym kształtami 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja z Pdp już po obiadku. Nie chciało mi się małych placków smażyć to usmażyłam 2 duże :d

Chwilę odpocznę i na miasto wyruszam, trzeba się trochę dotlenić :cześć:

I to jest rozwiązanie, można było jeszcze pójść na łatwiznę jeden d...y usmażyć i podzielić na pół:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

@waldiroom ta nalewka z młodych pędów sosny jest pierunsko  wytrawne. Pozatym je nie pijam tych nalewek, głównie są dla rodziców i braci. Mój mąż lubi te z anyżem  i ostatnio zrobiłam z pietruszki (okropna) ale on to popija po obiedzie takie 5mln kieliszeczki mamy .

Nie lubię szaleć samochodem uwa, am że w Polsce mało jest takich miejsc gdzie można szybko i bezpiecznie jechać. Nawet A2 jest niebezpieczna bo barany jeżdżą. Oststnio sportowo jechałam w Niemczech na A1jak chciałam przepalic filtr cząstek stałych. Wtedy rzeczywiście przy automacie opcja sport się przydaje. Ogólnie to jeżdżę bardzo bezpiecznie jyz 31 lat bezwypadkowo i tylko 2 razy mandat za przekroczenie prędkości. W tym jeden w Niemczech... Oooo taka że mnie grzeczna dziewczynka 

To ja się pisze na „młode„ pędy sosny ... tzn na nalewkę z tych „młodych” pędów  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elf napisał:

@waldiroom  a ktoś tu napisał że chce ciebie? Dziewiczy raczej tak bezosobowo pisały.  Zresztą papier przyjmie wszystko a my nie wiemy jaki ty jesteś.  Właściwie to tylko ja i beatrix miałysmy odwagę zdjęcie wkleić. I to raczej nie dlatego że widzimy w sobie kanony piękną. Na pewno ja nie widzę w sobie. po prostu uważam że to jakoś tak powinniście wiedzieć z kim piszecie. Oczywiście każdy ma prawo do decyzji czy chce czy nie chce się ujawnić. I należy każdą uszanować. Ale fajnie by było Was poznać choćby na zdjęciu. Wiem jeszcze jak Heidi wygląda bo mam jej WhatApp. A ta reszta to tylko wyobraźnia. B

 

No właśnie o to chodzi - po to ta cała autoreklama - by przy te kawie wyobraźnia pracowała - nie bierz tego tak na serio ...ze zaraz O!!! Znalazł się amant na flirt, i próbuje coś złowić. 
tak miedzy nami kolegami : jeśli jestem tak atrakcyjny jak się reklamuje - pewnikiem jestem zajęty. 
nutka tajemniczości pojawia się zawsze w moich tekstach - w tym cała rzecz.

w końcu ktoś tu już nie raz pisał - ze klubowe rozmówki przy kawie to takie pitu-pitu... i dobrze. Wychodząc poza ekran komputera tableta czy laptopa widzimy prawdziwy świat z pdp i zmagania jego/jej w utrzymaniu się przy życiu. O tym pisać nie będę : bo więcej masz i Ty, i wiele z was w tej materii do powiedzenia 

Miłego popołudnia 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elf napisał:

Tak mam na imię na B. Napisałam że szanuję taką decyzję. A chudość nigdy nie była kanonem piękna co najwyżej wyznacznikiem choroby lub wzoru idealnej modelki na którą wszystko pasuje w rozmiarze 32,.  Z tego co. Pamiętam były epoki gdzie idealna kobieta miała rozmiar zaczynający się od 48. Dzisiaj też modelki  plus są bardzo poszukiwane.  Z autopsji wiem że mężczyźni lubią zwyczajne kobiety z nie idealnym kształtami 

Tak.... kochają te ,,zwyczajne" .....bo one są niezwykle:dw swojej zwykłości ...

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom  to był tylko mały prztyczek w nos. Mam. Nadzieję że za mocno nie zabolało Nie miej mi za złe... Ja już taka jestem. Fajnie ze lubisz siebie,  to coś co. Niewielu Polaków posiada..

Tez się pochwalę. Dostałam od mojej niemieckiej koordynatorki taki tekst dzisiaj. 

"Pani Ber......... od kiedy (i do kiedy) chcialaby Pani wyjechac na zlecenie do Pani La..... ? Tak mniej wiecej :-)
Ona juz nie moze sie Pani doczekac...."

Dodam że ten wyjazd to oferta o której pisałam na forum w dziale dobra sztela, i że ta pani nigdy mnie nie widziała rozmawiałyśmy tylko przez tel.  Chyba jestem z siebie dumna ze tak łatwo umiem nawiązywać kontakt z ludźmi. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, elf napisał:

@waldiroom  to był tylko mały prztyczek w nos. Mam. Nadzieję że za mocno nie zabolało Nie miej mi za złe... Ja już taka jestem. Fajnie ze lubisz siebie,  to coś co. Niewielu Polaków posiada..

Tez się pochwalę. Dostałam od mojej niemieckiej koordynatorki taki tekst dzisiaj. 

"Pani Ber......... od kiedy (i do kiedy) chcialaby Pani wyjechac na zlecenie do Pani La..... ? Tak mniej wiecej :-)
Ona juz nie moze sie Pani doczekac...."

Dodam że ten wyjazd to oferta o której pisałam na forum w dziale dobra sztela, i że ta pani nigdy mnie nie widziała rozmawiałyśmy tylko przez tel.  Chyba jestem z siebie dumna ze tak łatwo umiem nawiązywać kontakt z ludźmi. 

Pstryczek w nos powiadasz... Nie, nie bolało. Znam swoją wartość i generalnie jestem pozytywny. Choć mój humor należy do tych ponurych. Raczej "wkręcam" niż żartuje, choć wkręcanie to żart sam w sobie, Trzeba mieć tylko dystans do siebie i innych. Na południu przy kraju dawniej zwanym Jugosławia, gdzie z reguły bywam na urlopie. Mój przyjaciel powiada : "evo je taka zajebanca" 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, waldiroom napisał:

Pstryczek w nos powiadasz... Nie, nie bolało. Znam swoją wartość i generalnie jestem pozytywny. Choć mój humor należy do tych ponurych. Raczej "wkręcam" niż żartuje, choć wkręcanie to żart sam w sobie, Trzeba mieć tylko dystans do siebie i innych. Na południu przy kraju dawniej zwanym Jugosławia, gdzie z reguły bywam na urlopie. Mój przyjaciel powiada : "evo je taka zajebanca" 

 

A co to znaczy ?:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, elf napisał:

@waldiroom  to był tylko mały prztyczek w nos. Mam. Nadzieję że za mocno nie zabolało Nie miej mi za złe... Ja już taka jestem. Fajnie ze lubisz siebie,  to coś co. Niewielu Polaków posiada..

Tez się pochwalę. Dostałam od mojej niemieckiej koordynatorki taki tekst dzisiaj. 

"Pani Ber......... od kiedy (i do kiedy) chcialaby Pani wyjechac na zlecenie do Pani La..... ? Tak mniej wiecej :-)
Ona juz nie moze sie Pani doczekac...."

Dodam że ten wyjazd to oferta o której pisałam na forum w dziale dobra sztela, i że ta pani nigdy mnie nie widziała rozmawiałyśmy tylko przez tel.  Chyba jestem z siebie dumna ze tak łatwo umiem nawiązywać kontakt z ludźmi. 

Gratuluję  to fajna cecha ja też ja posiadam ze względu na swój temperament .Wczoraj wieczorem z dziadkiem śpiewaliśmy piosenki  ,,Meine liebe Augustin"nie wiem czy imię dobrze napisałam, ale to nie ważne i Rote Rose a rodzina na piętrze ryczała ze śmiechu nie wiem dlaczego, dziś mi oznajmili ,że takiej wersji nigdy nie słyszeli

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...