Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich i na kawusię :kawa: zapraszam. Proszę się częstować :cmok:. Za oknem ciemno, więc nie wiadomo jaka będzie pogoda ;), że jakaś będzie to na pewno xd. Znowu jeden tydzień prawie z głowy, jak ten czas szybko leci, też tak macie :). Miłego piąteczku  życze weekendu począteczku  :cmok:

IMG-20200603-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, waldiroom napisał:

No to nie jest tak łatwo... to jak z kobietą :

1. gra wstępna - podpalić kilka drzewców, ale nie mogą być za suche.

2. jak sie już rozgrzeją przydusić ( nie szyję tylko ogień) i odsunąć troszkę od tej rozpalonej kupki

3. Tusza ma wisieć wysoko pod tlącym sie dymkiem nalpiej z drzewców owoca jakiegoś...

4. Najlepszy efekt będzie po czasie, jak się troszkę rozgrzeje, troszke ostudzi i znów rozgrzeje...

5 finał !!!  może być tylko jeden :) 

Non no no:haha: pełen profesjonalizm:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kleopatra napisał:

Non no no:haha: pełen profesjonalizm:trele:

Hej. Hej. Czuwaj . 

Prawda,  że pełen  profesjonalizm @waldiroom przedsrswił .  Już 4 razy czytałam ten wpis :haha:,  tak bardzo mi się podoba:oklaski:. Jakbyś 100 wieszaków    z półpółtuszami rozebrała , też fantazja zagościłaby w twojej głowie  :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elf napisał:

Witam w mglisty deszczowy poranek i przysiadlam się z filizanką kawy do @Janeczka1963 stolika.  Panna Wiktoria usunęła a ja spokojnie mogę poczytać książki i wypić z wami poranną kawę. 

Że mną to już się nawet kawy nie na pijesz??? Nawet wirtualnie??? O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Córka mojej Pdp mnie poinformowała, że jest obowiązek noszenia maseczek po opuszczeniu obszaru przydomowego ogródka O.o

Jadę na zakupy. 

A i owszem.W Pl też , a nawet jeśli będziesz jechała samochodem ze swoim mężem na przykład, to gdy zatrzyma Cię policja do kontroli, to musisz szybko wytłumaczyć że ten gość który siedzi obok Ciebie  bez maseczki to najprawdziwszy ,osobisty mąż .W innym przypadku jazda bez maseczki moze skonczyc się mandatem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

A i owszem.W Pl też , a nawet jeśli będziesz jechała samochodem ze swoim mężem na przykład, to gdy zatrzyma Cię policja do kontroli, to musisz szybko wytłumaczyć że ten gość który siedzi obok Ciebie  bez maseczki to najprawdziwszy ,osobisty mąż .W innym przypadku jazda bez maseczki moze skonczyc się mandatem

Najlepiej wskoczyć mężowi na kolana i przytulić do biustu:dmoze starczya i jeszcze wypowiedzieć ....mój Ci on ...mój ...haha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Najlepiej wskoczyć mężowi na kolana i przytulić do biustu:dmoze starczya i jeszcze wypowiedzieć ....mój Ci on ...mój ...haha

Dobrze że nie trzeba mu hustki na łeb zarzucić jak to uczyniła Danuska:szydera: chroniąc tym samym swojego lubego przed niechybną śmiercią

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Dobrze że nie trzeba mu hustki na łeb zarzucić jak to uczyniła Danuska:szydera: chroniąc tym samym swojego lubego przed niechybną śmiercią

przypuszczam, ze gdybyś mu chustkę na głowę zarzuciła, to raczej śmierć mogłaby was spotkać:$

@Kleopatra , ja wybierałam :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...