Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Oczywiście usługi opiekuńcze miałaś na myśli? :)

PS 

Ja się tak zastanawiam czemu nigdy mi się nie zdążyło, że jechałam do podopiecznego na wózku a on się całkiem fit nie okazywał i zakupu wózka nawet w planach nie miał

:szydera:niech Cię nadzieja nigdy nie opuszcza 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kleopatra napisał:

Przegladnelam tylko i przyznam że mam to wszystko w jednym paluszku od dawna. Zwłaszcza jak transferować PDP nie obciążając swojego kręgosłupa. Wprawdzie unikam takich zleceń,ale gdy zdaży się taka mina niezapowiedziana  to nie uciekam ze zlecenia tyko negocjuje z agencją dodatek pieniężny. A zdążyło mi się już kilka razy że PDP mobilny był nie mobilny lub lezacy.

Mnie dużo pokazały dziewczyny z Pflege (praktyczna wiedza )

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Oczywiście usługi opiekuńcze miałaś na myśli? :)

PS 

Ja się tak zastanawiam czemu nigdy mi się nie zdążyło, że jechałam do podopiecznego na wózku a on się całkiem fit nie okazywał i zakupu wózka nawet w planach nie miał

Ale odwrotnie to już tak:szydera:mial być fit a był wózek

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleopatra napisał:

Niektórzy to w poszukiwaniu miłości do opieki w De jadą:trele:

Hej wam dziś przed chrapaniem. 

Hm... nigdy mi przez myśl nie  przeszło,  żeby kochać  się na lifcie. Czas  zmienić nawyki.  Tylko pytam się: z kim?  Z kocykiem? Zawsze mnie przytula,  a to już można zaliczyć do gry wstępnej :szydera:. Można jeszcze odpalić świecę i w rękach  trzymać róże kradzione z ogródka  sąsiada.  Och... jak romantycznie :szok:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Hej wam dziś przed chrapaniem. 

Hm... nigdy mi przez myśl nie  przeszło,  żeby kochać  się na lifcie. Czas  zmienić nawyki.  Tylko pytam się: z kim?  Z kocykiem? Zawsze mnie przytula,  a to już można zaliczyć do gry wstępnej :szydera:

Ja od dawna zakochana jestem w euro:trele: z ta wzajemnością bywa różnie:szydera: Tak że nie w kim? Tylko w czym?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Ja od dawna zakochana jestem w euro:trele: z ta wzajemnością bywa różnie:szydera: Tak że nie w kim? Tylko w czym?

Fajnie  byłoby zrobić  maraton i podawać sobie zamiast pałeczki rulon banknotów.  Tobie, oczywiście  byłby strach go przekazywać,  bo  zwiałabyś poza stadion. Nawet struś pędziwiatr by Ciebie nie dogonił :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Fajnie  byłoby zrobić  maraton i podawać sobie zamiast pałeczki rulon banknotów.  Tobie, oczywiście  byłby strach go przekazywać,  bo  zwiałabyś poza stadion. Nawet struś pędziwiatr by Ciebie nie dogonił :d

Marneszanse:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Heidi napisał:

Hej wam dziś przed chrapaniem. 

Hm... nigdy mi przez myśl nie  przeszło,  żeby kochać  się na lifcie. Czas  zmienić nawyki.  Tylko pytam się: z kim?  Z kocykiem? Zawsze mnie przytula,  a to już można zaliczyć do gry wstępnej :szydera:. Można jeszcze odpalić świecę i w rękach  trzymać róże kradzione z ogródka  sąsiada.  Och... jak romantycznie :szok:

No wstępna jestxd o końcową grę nawet nie zapytam :haha:nie mogę bo umrę ...ze śmiechu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Niektórzy to w poszukiwaniu miłości do opieki w De jadą:trele:

Żądza pieniądza:ptak miłość do mamony .....a co do innej miłości tej od serca to czemu nie, niech się ludzie szukają niech odnajdują niech żyją długo i szczęśliwie :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Chyba wszyscy do tego linka zasiedli bo nie ma nikogo na horyzoncie :(

Nie wszyscy, przepraszam @Funny - ja byłem na długim spacerze połączonym z zakupami ... No i kawa mnie od @Niezapominajka 67 tez ominęła. Linka pdf kliknąłem teraz, ale co z kawą:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, waldiroom napisał:

Nie wszyscy, przepraszam @Funny - ja byłem na długim spacerze połączonym z zakupami ... No i kawa mnie od @Niezapominajka 67 tez ominęła. Linka pdf kliknąłem teraz, ale co z kawą:(

Jak się dotlenileś to zostało Ci wybaczone a na zakupach to nowy kapelusz czy krawat zakupiłeś?:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Oczywiście usługi opiekuńcze miałaś na myśli? :)

PS 

Ja się tak zastanawiam czemu nigdy mi się nie zdążyło, że jechałam do podopiecznego na wózku a on się całkiem fit nie okazywał i zakupu wózka nawet w planach nie miał

@Niezapominajka 67 utopijne marzenie . W dzisiejszym świecie fałszu,  przesadnej reklamy , drobnego druku w umowach, kłamstwa i obłudy w mediach publicznych  - Jedynie lekka rozmowa przy kawie i kwiatkach i nostalgii za bliskimi coś daje:)

A wracając do tematu. Jakby wszystko powiedzieli co masz zastać to cena w umowie w Agencją by wzrosła ( niekoniecznie Twoje wynagrodzenie - niestety) Nad czym bardzo ubolewam. 

Choc jesłi sie tak zastanowić - to zlecenie wyjazdu przez agencję posiada opis zlecenia. Więc jest to element do negocjacji z agencją jak to napisała @Kleopatra

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zbyt dosłownie wzięłam wasza prośbę o linka. Faktycznie czasem należy z dystansem czytać forum.  Nie każdy jest tak niedouczony jak ja.   

Fajny dziś miałam dzień w pracy. Mała księżniczka była grzeczna jak aniołek a doświadczenie z pracy w De przy zmianie papmpersow w pozytywny sposób zaskoczyło prababcię Wiktorii 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Fajnie  byłoby zrobić  maraton i podawać sobie zamiast pałeczki rulon banknotów.  Tobie, oczywiście  byłby strach go przekazywać,  bo  zwiałabyś poza stadion. Nawet struś pędziwiatr by Ciebie nie dogonił :d

Okropne jesteście. Jakie euro, jakie geldy. Opieka to przygoda. Tyle samotnych się tu spotyka. Owszem fajnie byłoby się pokochać. Ale nie sądzę  @Heidi że  nie jesteś w stanie znaleźć amatora - z tym to łatwo, gorzej już z Euro....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Funny napisał:

Żądza pieniądza:ptak miłość do mamony .....a co do innej miłości tej od serca to czemu nie, niech się ludzie szukają niech odnajdują niech żyją długo i szczęśliwie :d

oj...oj....  nie jest to łatwe. Bogactwo i szczęście. Miłość i pieniądze. To najczęściej w życzeniach się pojawia. Znależć swoja połowke i dostroić się tak by żyć długo i szczęśliwie... To wielkie wyzwanie i trudne zadanie. 

Ale poważnie to zabrzmiało. Nie chciałem. To nie to że nie mam humoru, ale --6-- do końca i już chętnie bym jechał...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Funny napisał:

Jak się dotlenileś to zostało Ci wybaczone a na zakupach to nowy kapelusz czy krawat zakupiłeś?:haha:

Jak tak bywam w tych sklepach - to jest tutaj wszystko to samo co u nas. A garderoba w moim domu już pęka w szwach. Kupiłem sobie paluszki serowe na wieczór i gorgonzole :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Jak tak bywam w tych sklepach - to jest tutaj wszystko to samo co u nas. A garderoba w moim domu już pęka w szwach. Kupiłem sobie paluszki serowe na wieczór i gorgonzole :d

I to wszystko co kupiłeś  chcesz na siebie  przed lustrem dziś  założyć? Poprosimy zdjęcie.  Koniecznie.  Umieramy z ciekawości :haha:

A tak w ogóle,  to szafę mogłeś sobie chociaż  kupić O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

I to wszystko co kupiłeś  chcesz na siebie  przed lustrem dziś  założyć? Poprosimy zdjęcie.  Koniecznie.  Umieramy z ciekawości :haha:

A tak w ogóle,  to szafę mogłeś sobie chociaż  kupić O.o

Nie no wiecej kupiłem rzeczy ...ale nie dla Siebie. Zakupy były zwyczajne...

A Szafy faktycznie w domu nie mam. Ale mam pokój z wieszakami ...He

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa, łobuzeria  "fajnie się Was czyta :cmok:

Wyłowiłam z sieci czyli z jednego forum internetowego jedno ogłoszenie o pracę. Mówię Wam istna, prelka" O.o. Jak czytałam to czułam się tak prawie jak bym piękna basn czytała. Coś w stylu za górami, za lasami (po drugiej stronie granicy) leży malownicza miejscowość w której mieszka przesympatyczny książę( podopieczny) czekający na swoją królewnę (opiekunkę) z którą bada żyli (ona będzie się nim opiekowała) długo i szczęśliwie :szydera:

PS 

Że na tym cudownym, bajkowym miejscu jest jeszcze żona w pakiecie to dopisali  na samym dole prawie że drobnym druczkiem tak jak robią to firmy pożyczkowe( banki zresztą też) oferujące kredyt z 0 oprocentowaniem O.o

Żenada. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...