Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

:dobrze:Chytry dwa razy traci :szydera::oklaski:

Na temat prezentów i doceniania naszej pracy się nie wypowiem bo różne historie na ten temat słyszałam i rozne kwoty podały. Ciekawostką warta zapamiętania był pokaźny przelew na swoje konto zrobiony przez jedną opiekunkę :szydera:

Warte zapamiętania  zrobione na drutach  przez żonę mojego podopiecznego ciepłe, wełniane skarpetki dla mnie :d

Dla mnie najważniejsze jest możliwość spokojnej pracy na zleceniu oraz terminowy wpływ na konto mojego wynagrodzenia  zgodnie wcześniejszymi ustaleniami :d

 

Też dostaje owszem, ale z nóg mnie nie zwala;)a i biorę jak dają 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry....reakcja późno, ale lepiej niż wcale:d

Co słychac ? takie tam problemy z sąsiadami... gruszki owocuja i spadaja i osy się zleciały. Sąsiadom to przeszkadza, bo dzięki tej gruszy ( leżącej na posesji PDP) oni sie boja owadów... Można zerwać gruszki, ale praca na wysokości nie jest w kontrakcie... a spadów nie upilnuję - gruszki spadaja całą dobę:)... jak to w zwyczaju mają dojrzałe owoce... a mój pdp (demencja) ma na to wyje...ne- i słusznie :d. Rodzina sie martwi bo trzeba ściąć drzewa ( czytaj : komuś dodatkowo zapłacić !!!) o te Niemcy to takie "kutwy"... No może nie wszyscy ???

:d

A my mamy winogrona i też mamy prze.....e bo wszędzie są do napojów wchodzą, na jedzenie siadają a seniorka ma zakaz spania z otwartymi ustami :dprzechlapane ,wcale się małpy nie boją o teraz mi jedna po ramieniu spaceruje 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Tylko na priv ewentualnie bo zobaczą i kupić polecą ,piękna jest ;)

Ładnemu we wszystkim ładnie.

Taki ma napis? :szydera:

Ja takie noszę.  Hitem jest moja  koszula  do spania z napisem w j. angielskim: dzika i wolna.  .

Mąż  PoP  kiedyś zapytał czy znam angielski i śmiał się  jak dzieciak:szydera:.   Miałam ubaw przez pół nocy, chociaż spałam  tylko z koszulą:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Bezkosztownie juz doświadczyłem, czasem z nudów coś w ogrodzie robie, ale doświadczyłem już satysfakcji za nadgorliwie wykonaną prace ( ot co - nowa stela...trzeba się udzielić....ale geldy przy wyjeździe do domu ostudziły wszelki zapał trochę prac w ogrodzie...oraz za 5 godzin przy żywopłocie - zwanzig  ojro extra - żenada) -  jak czasem słyszę co opiekunki  na drogę dostają ...  pozostawie to bez komentarza. Na drzewo nie wchodzę, praca na wysokości powyżej metra za specjalnym przeszkoleniem (i wynagrodzeniem). Juz nadzieję pozostawiłem...ale z racji tego że z reguły nie narzekam. Jest tu jak jest i dobrze jest. Tak tylko dzieliłem sie z Wami przy kawie nt. "co słychac". 

 

Już Cię widzę na tym drzewie Waldiroom -koala:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ładnemu we wszystkim ładnie.

Taki ma napis? :szydera:

Ja takie noszę.  Hitem jest moja  koszula  do spania z napisem w j. angielskim: dzika i wolna.  .

Mąż  PoP  kiedyś zapytał czy znam angielski i śmiał się  jak dzieciak:szydera:.   Miałam ubaw przez pół nocy, chociaż spałam  tylko z koszulą:szydera:

Ja mam Sex ,Drugs &rock& roll:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Ach widzisz @Heidi ja tez po deszczach rowerem się w górską trase wybrałem. A że główne szkali już obcykane to sobie skrót zrobiłem.... cześć niestety już pieszo, bo koła niedrożne były ;)

WhatsApp Image 2020-08-15 at 17.21.36.jpeg

A nogawki pewnie do samych kolan uwalone a może i wyżej no jak dziecko

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...