Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Heidi napisał:

Co  wam powiem,  to wam powiem.  Może  i szarlotka i cedrowe są dobre,  ale lepszego produktu  na świecie niż  mleko,   to nie ma . "Ogoliłam" już zasobność jednego kartona. Hmmm... pyszota. Nawet nie pytajcie czy się podzielę, bo z pragnienia możecie dostać galopujących suchot:tak2:

Ciekawe co tam @Funny wylukała w Kolonii?  . Może jakąś krowę:oklaski:

Wylukalam i napisałam .:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Funny napisał:

Bielizna dobrze by się sprzedawała :p

Bielizna zawsze dobrze się sprzedaje :p

Dwa ładne kompleciki sobie ostatnio kupiłam :d

Pojechała bym jeszcze kiedyś do Koloni na zlecenie z powodu tych sklepów :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

To ma być zoo a nie corida :szydera:

Pochwal się prezentem urodzinowym :d

Jak nowy kolor włosów?? Do oczu pasuje??? :)

Kobieto ja to spokojna t:dylko z seniorami jestem a poza pracą dzicz wróciłam do poprzedniego koloru pasuje do oczu bardziej a perfum Boss Alive.Ja pierdycze wali u mnie z nieba wysokiego a jakie błyski :oa ramienia męskiego niet .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dzień Dobry Bardzo:d. Tak się zastanawiam czy sny są odzwierciedleniem pragnień? Czy co! Nigdy nie myślałam żeby pojechać nad Wielki KanionO.o i jeszcze pamiętam ten sen. Tylko z kim ja tam byłam i po co? Co ja tam robiłam ? No obudziłam się i nie wiem. Ot dylemat z kim?:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć: całemu gronu forumowemu, jak @Heidi napisała całej wspólnocie do picia kawy:kawa: i nie tylko :oklaski:. Dziś świętujemy, znaczy nic nie robienia dalszy ciąg:szydera:. Kawusią :kawa:częstuję  i na pogaduchy zapraszam :dyskusja:. Pogoda jakaś jest , bo niby 25 stopni na termometrze, ale słoneczko :320_sun_with_face: jakieś zamglone, niemrawo świeci. Może dopiero się budzi, jak ja:szydera:. @Kleopatra  szuka towarzysza podróży :d, w towarzystwie przyjemniej się spędza czas:tak2:. Miłego świętowania Wam życzę :cmok:

IMG-20200328-WA0001.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Witam Dzień Dobry Bardzo:d. Tak się zastanawiam czy sny są odzwierciedleniem pragnień? Czy co! Nigdy nie myślałam żeby pojechać nad Wielki KanionO.o i jeszcze pamiętam ten sen. Tylko z kim ja tam byłam i po co? Co ja tam robiłam ? No obudziłam się i nie wiem. Ot dylemat z kim?:szydera:

Dla mnie ważniejsze by było po co a nie z kim :szydera:

Może z @Heidi trochę kamieni z tego kanionu przywieść i potem je z zyskiem sprzedać??? albo jakaś wystawę zorganizować??? :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dla mnie ważniejsze by było po co a nie z kim :szydera:

Może z @Heidi trochę kamieni z tego kanionu przywieść i potem je z zyskiem sprzedać??? albo jakaś wystawę zorganizować??? :hura:

Ooo widzisz .Masz rację:trele: do zoo te kamienie

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dla mnie ważniejsze by było po co a nie z kim :szydera:

Może z @Heidi trochę kamieni z tego kanionu przywieść i potem je z zyskiem sprzedać??? albo jakaś wystawę zorganizować??? :hura:

:szydera:@Niezapominajka 67 ,

z oślej ławki wystąp!!!!!

Dobre dzieci:cmok:,  bez bicia postępy w nauce robią :oklaski:.

Te kamienie to dobry  pomysł:zwyciezca:.  Kanion jest. Moda jest. Plac składowy bezpłatny  na  Forum jest. Rolatory do transportu są.  Ludzie  są. Teraz tylko łańcuch rąk i na końcu łańcucha ręce kasjera,  czyli mojeDudkowe :hura:,wszystko  gra:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

:szydera:@Niezapominajka 67 ,

z oślej ławki wystąp!!!!!

Dobre dzieci:cmok:,  bez bicia postępy w nauce robią :oklaski:.

Te kamienie to dobry  pomysł:zwyciezca:.  Kanion jest. Moda jest. Plac składowy bezpłatny  na  Forum jest. Rolatory do transportu są.  Ludzie  są. Teraz tylko łańcuch rąk i na końcu łańcucha ręce kasjera,  czyli mojeDudkowe :hura:,wszystko  gra:hura:

Jak tak dalej pójdzie to za wstęp na forum, dudkowe "będzie trzeba płacić :szydera:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 słoików kompotu z brzoskwin zrobiłam i 4 słoiczki dzemu brzoskwini owo - borowkiwego (kolor borówki, smak brzoskwiniowy - dominujący) 

Najciekawsze jest to, że sama te przetwory robię i sama je jem bo nikt z domowników nie chce mi pomogac w niczym co wiąże się z owocami z ogrodu :smutek:

Siedzę jak zwykle sama, znaczy się przeważnie siedzę sama jak jestem w domu :|

Fajnie się sprząta i gotuję jak nikt po domu się nie paleta, no ale ile można 

Teraz sobie lody chyba zjem bo siedzę i kombinuje z tych nudów. Na ogrodzie robota odpada bo dzisiaj ciąg dalszy letniej pogody i dodatkowo święto kościelne jest to już całkiem bym dala plamę na całą wieś jakbym na ogrodzie coś grzebała. 

Idę po lody do zamrażarki :lody:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja zdyszana ,spocona po pracy zaznaczam nie po robocie :dDzien dobry wszystkim .Wczoraj to się zadziało późnym wieczorem, ,lało ,waliło i błyski takie, że aż Rtg. za darmo można było sobie zafundować w plenerze .W małym pomieszczeniu piwnicznym wody miałam trochę choć okno zamknięte to ci dopiero zabawa.Teraz znów grzeje, ale rowerka nie odpuszczę i w mokrym podkoszulku pojadę, niech na mnie schnie :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...