Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Heidi napisał:

Przecież wcale nie przypomniałam Wam o zabraniu peruk i pozostawieniu smoczków w domu:d

Dziękuję, że mi o smoczku przypomniałaś :dobrze:

Lubię sobie coś pociumkac przed snem :$

To mnie odstresowuje :cool:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

A.... @Niezapominajka 67 nie zapomnij zabrać ze sobą na nowe zlecenie Poczucia Humoru, bo ono zawsze dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy:cmok:.

Mamy nadzieję, że tym razem i nastepnymi razami także, trafisz na dobrych ludzi. 

Ja też mam taką nadzieję :d, inaczej za diabła bym nie pojechała :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dziękuję, że mi o smoczku przypomniałaś :dobrze:

Lubię sobie coś pociumkac przed snem :$

To mnie odstresowuje :cool:

Tak, tak, to jest dobry stary sposób na stres . Butelka ajerkoniaku ze smoczkiem z dużą dziurką, najlepsza :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

A.... @Niezapominajka 67 nie zapomnij zabrać ze sobą na nowe zlecenie Poczucia Humoru, bo ono zawsze dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy:cmok:.

Mamy nadzieję, że tym razem i nastepnymi razami także, trafisz na dobrych ludzi. 

Poczucie humoru mam zawsze przy sobie :dobrze:w lewej kieszeni marynarki. Nigdy się z nim nie rozstaje :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Idę machnąć biszkopcik z serem zmieszanym z mascarpone i galaretką . Coś wrzucić na ząb przy kawie ,  nie będzie grzechem:hura:

Wrzuć przy okazji przepis na ten wyrób w odpowiednim temacie czyli w domowych wypiekach a jeszcze lepiej w książce kucharskiej :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry . Wstajemy, wstajemy :kawa: na was czeka kochani :oklaski:

Rozpadało się u mnie na dobre ale według prognozy od czwartku pogoda ma się poprawić i temperatury w okolicach 30 stopni żnow wrócą. Ja siedzę przy kawce i spoglądam na moją walizkę. Nie chcę mi się pakować. 

Miłego i spokojnego dnia Wszystkim życzę :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Wczoraj był odpoczynku od upałów, dziś podobnie ma być, ale od jutra wracają temperatury powyżej 30 stopni. Dołączam się do kawusi:kawa: @Niezapominajka 67 i zostawiam filiżankę :kawa:dla pozostałych koleżanek, życzę Ci kochana szczęśliwej podróży i fajnego miejsca:cmok:. Miłego dnia dla wszystkich:cmok:

wtorek_004.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry już z domu :dW sobotę dotarłam, ale na krótko w domu .W piątek Kolonia mnie przywita .A od wczoraj po mieście grasuje, upiększyć się trzeba tym bardziej, że wg.planu na 2 miesiące nowy kontrakt .U fryziera siedzę kolor zmieniam :duprzedzilam płeć odmienna, która obiad szykuje;)Fajnego dnia laleczki 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Dzień dobry już z domu :dW sobotę dotarłam, ale na krótko w domu .W piątek Kolonia mnie przywita .A od wczoraj po mieście grasuje, upiększyć się trzeba tym bardziej, że wg.planu na 2 miesiące nowy kontrakt .U fryziera siedzę kolor zmieniam :duprzedzilam płeć odmienna, która obiad szykuje;)Fajnego dnia laleczki 

To też krótko w domu będziesz. Najważniejsze, że kolor włosów zostanie zmieniony i, że przygotowałaś na to płeć odmienna :dobrze:

Koloni to ja Ci zdecydowanie zazdroszczę :$

Będziesz miała co zwiedzać. Piękne miasto. Ja w tym roku już tam nie pojadę na pewno. Terminarz wyjazdów mam zapełniony aż do końca listopada :cool:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...