Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, beatrix+ napisał:

Ja za to na bank zostaję,  bo " tata się podnieśli " czyli agencja poszła po rozum do głowy i dała podwyżkie...nie będę taka świnia,  Zgodzilam się. Chociaż za tą awanturę o klucze to powinnam Bernusia zostawić w gołym polu...

 

Zaś byłam na angebotach...xd

 

:oklaski:myślę, że dziewczynka się za Tobą wstawiła ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Na tym zleceniu ja codziennie zasypiam do pracy bo o której bym nie wstała to szef już dawno na nogach O.o

może on w ogóle nie sypia;), albo ma odwrócony zegar, w nocy urzęduje a w dzień podsypia

może Twój pdp jak nietoperz, albo sowa prowadzi nocny tryb życia:tak2:

 

Edytowane przez Janeczka1963
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

może on w ogóle nie sypia;), albo ma odwrócony zegar, w nocy urzęduje a w dzień podsypia

 

O 18 poszedł dzisiaj spać. Zaraz pójdę zapalić to zobaczę może już wstał. Nigdy go nie wyprzedzę z tym wstawaniem. 

W dzień podsypia to normalne ale jeszcze nie miałam takiego podopiecznego, który by po pół nocy nie spał i chyba nie chce już mieć :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

O 18 poszedł dzisiaj spać. Zaraz pójdę zapalić to zobaczę może już wstał. Nigdy go nie wyprzedzę z tym wstawaniem. 

W dzień podsypia to normalne ale jeszcze nie miałam takiego podopiecznego, który by po pół nocy nie spał i chyba nie chce już mieć :(

ja to nie wiem, czy moja w nocy śpi, bo sama nie wstanie, a jej jedyne słowa to ne ne ne  bardzo po cichutku wypowiadane, więc nawet gdyby w nocy wołała to i tak jej nie usłyszę, za to rano przy śniadaniu podsypia i po też siedząc na krześle

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

ja to nie wiem, czy moja w nocy śpi, bo sama nie wstanie, a jej jedyne słowa to ne ne ne  bardzo po cichutku wypowiadane, więc nawet gdyby w nocy wołała to i tak jej nie usłyszę, za to rano przy śniadaniu podsypia i po też siedząc na krześle

 

Dziadek też mnie nie wola dlatego nie wiem dokładnie o której wstaje. Kulturalny z niego gość, wie, że nie wolno zakłócać ciszy nocnej. Ogólnie jest w porządku ale choroba robi swoje :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

dziadka, Twoje to nie wiem, wróżka do nas nie przychodzi:tak2:

No i dobrze, że nie przychodzi bo jeszcze by nam przyszłość przepowiedziała i dopiero by było. Lepiej nie widzieć :ostrzegam:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Dziadek też mnie nie wola dlatego nie wiem dokładnie o której wstaje. Kulturalny z niego gość, wie, że nie wolno zakłócać ciszy nocnej. Ogólnie jest w porządku ale choroba robi swoje :(

no to przede wszystkim, w nocy sie śpi a nie krzyczy i woła opiekunkę:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

No i dobrze, że nie przychodzi bo jeszcze by nam przyszłość przepowiedziała i dopiero by było. Lepiej nie widzieć :ostrzegam:

masz rację, co by to było za życie, gdyby się znało przyszłość, zero emocji, nic, eee nie,:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

do nas przychodzi syn i synowa, ale jak są to już w duchu sobie myślę, idźcie sobie do siebie:szydera:

Dlaczego tylko w duchu? nie możesz głośno myśleć wtedy? :haha:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dlaczego tylko w duchu, nie możesz głośno myśleć wtedy :haha:

bo ja jestem taka  kulturalna jak Twój dziadek i wiem co wypada a co nie:trele:, następnym razem jak przyjdzie powiem, no babcia idziemy spać, bo goście chcą już iść do domu:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...