Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kleopatra napisał:

Powiem szczerze że nie rozumem tego wpisu O.o czemu akurat przeinaczasz?  chyba że to ma jakieś szczególne znaczenie. Kląskanie? O.o

Mnie się to z plasaniem kojarzy ale chyba nie ten kierunek myślenia :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, beatrix+ napisał:

Mój poszedł spać...owszem,  ale bez zmienionej pieluchy. 

Dobranocki życzę Wam!

@Niezapominajka 67 A Tu laska odbieraj telefony :p

Zazwyczaj odbieram jak wiem gdzie go mam :p

Wczoraj miałam trochę nerwowy dzień ale dzisiaj jest już spokojniej. Zobaczymy co będzie dalej. Dzisiaj możesz śmiało dzwonić bo mam już nawet internet od wczoraj wieczora. 

Teraz czekam aż, zarządzająca "sobie pójdzie O.o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Słoneczne  Dzień Dobry:d. Witam Ludzi Pracy:d. Słoneczko świeci pogoda będzie cudna więc zaraz leżak na tarasie rozłożę i będę słuchać ptasiego radia. 

Wczoraj miałam dwie fajne propozycje pracy ,za dobre pieniadze, lekkie i z samochodem co dla mnie jest bardzo ważne. Musiałam odmówić bo przypuszczam że podróż by mnie przerosła. No nic to , nie przeszkocze pewnych rzeczy. 

Pozdrowionka i miłego dnia

Też miesiąc temu miałam fajna propozycje za dobre pieniądze ale w terminie bym się nie wyrobiła jestem pewna, że jeszcze trafia się fajne :dgrunt to myśleć pozytywnie

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Słoneczne  Dzień Dobry:d. Witam Ludzi Pracy:d. Słoneczko świeci pogoda będzie cudna więc zaraz leżak na tarasie rozłożę i będę słuchać ptasiego radia. 

Wczoraj miałam dwie fajne propozycje pracy ,za dobre pieniadze, lekkie i z samochodem co dla mnie jest bardzo ważne. Musiałam odmówić bo przypuszczam że podróż by mnie przerosła. No nic to , nie przeszkocze pewnych rzeczy. 

Pozdrowionka i miłego dnia

Też miesiąc temu miałam fajna propozycje za dobre pieniądze ale w terminie bym się nie wyrobiła jestem pewna, że jeszcze trafia się fajne :dgrunt to myśleć pozytywnie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kleopatra napisał:

Powiem szczerze że nie rozumem tego wpisu O.o czemu akurat przeinaczasz?  chyba że to ma jakieś szczególne znaczenie. Kląskanie? O.o

Ja wiem dokładnie, ale nie powiem:trele:.

Ważne, to szlacheckie pochodznie mieć i jeden mały odstający palec u lewej ręki:szydera:

Zdradzę tylko tyle, że jeśli umiesz odpowiednio ustami kląskać to możesz mieć kilka stówek eurasków więcej w skali miesiąca :hura:.

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ja wiem dokładnie, ale nie powiem:trele:.

Zdradzę tylko tyle, że jak umiesz odpowiednio ustami kląskać to możesz mieć kilka stówek eurasków więcej w skali miesiąca :hura:. Ważne , to szlacheckie pochodznie mieć i jeden mały odstający palec u lewej ręki:szydera:

Można też mlaskać właśnie słyszę to teraz. Pdp.zajada się płatkami na mleku a mnie telepie :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Witajcie kochani w ten piękny letni, lipcowy dzień :)Cat Dancing GIF by Annie HungDzisiaj tradycyjnie kotek dla @Janeczka1963

Wszystkim życzę miłego dnia i pięknej pogody Dzien Dobry GIF by Vimodji

Dzięki za kiciusia:cmok:w dodatku roztańczony ten kiciuś, taki pozytywnie nastawiony do zycia:serce:, dziękuję:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Można też mlaskać właśnie słyszę to teraz. Pdp.zajada się płatkami na mleku a mnie telepie :p

Oszczędności niemieckiej musi stać się zadość. A mlaskanie masz w bonusie zamiast melodii w radio

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Może torebki nie da się , ale na obraz w sam raz . Drapieżna dziś jestem z rana , nie wiem dlaczego ?

jak to nie wiesz dlaczego:855_interrobang: Ptaszyna Jesteś to i owadami nie pogardzisz pewnie:d, chociaż co jedzą Dudki to nie wiem:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dzięki za kiciusia:cmok:w dodatku roztańczony ten kiciuś, taki pozytywnie nastawiony do zycia:serce:, dziękuję:love:

Ogonkiem też pięknie wywija i jaki ma ogon. Nawet nie wiedziałam, że koty takie ogonki mają :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Może moja Wena ma dziś urlop ? Hm.... , ale jestem pewna, że juz niedługo , juz za chwilę @Niezapominajka 67 dostarczy nam temat na przegryzkę , tylko obrządek dokończyimage.png.a0e256e356db884d8113f855c6217325.png

Ja się teraz opingalam i myślę jaki by temat rzucić na pożarcie :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Heidi napisał:

Ja wiem dokładnie, ale nie powiem:trele:.

Ważne, to szlacheckie pochodznie mieć i jeden mały odstający palec u lewej ręki:szydera:

Zdradzę tylko tyle, że jeśli umiesz odpowiednio ustami kląskać to możesz mieć kilka stówek eurasków więcej w skali miesiąca :hura:.

Chyba raczej podziękuję za te dodatkowe euraski O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To dzisiaj dzień dziecka??? O.o

Tak. Codziennie mamy taki dzień:oklaski:. Trzeba tylko w to wierzyć. Wiara czyni cuda, w każdym wieku:tak2:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ja wiem dokładnie, ale nie powiem:trele:.

Ważne, to szlacheckie pochodznie mieć i jeden mały odstający palec u lewej ręki:szydera:

Zdradzę tylko tyle, że jeśli umiesz odpowiednio ustami kląskać to możesz mieć kilka stówek eurasków więcej w skali miesiąca :hura:.

No ja zawsze miałam jakieś 400 euro więcej niż kulka a pracuje zdecydowanie krócej:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...