Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kolejny gorący dzień się zapowiada :555_island:, ale to dobrze, lubię ciepełko:tak2:. Kawusia:kawa::kawa::kawa: podana na stole czeka, proszę się rozgościć :dyskusja: i częstować, ciacho :ciacho::ciastko:też mam. Miłęgo poniedziałku życzę wszystkim:cmok:

pobrane (4).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Niestety zaginęłam wczoraj w czelusciach drogi,, niespodziewanie musiałam szybko wrócić do Polski. A że wraz z bratem i córka to czasu nie było by słowa napisać. Już w pieleszach domowych jestem i obudziło mnie dziwne poczucie że powinnam kogoś poinformować czy żyję. Żyję mam się dobrze. Na szczęście Heidi nie ucieka z Hannower tak szybko więc jeszcze będzie miała okazję mnie schrupac. 

Witaj, witaj. Cieszymy się że żyjesz i masz się dobrze w rodzinym kręgu. Ucałuj Twojego Don Corleone od nas :cmok:  . Pstryczek w nos dziś dostaniesz jako pierwsza:pejcz:. Wydałaś nas, że do spotkania jeszcze nie doszło:przekleństwa:. Dziś chciałam sią jeszcze pobawić w kotka i w myszkę z naszymi forumowymi koleżankami i ich wyobraźnię pobudzić, bo całkiem zawartość między uszami im się zakleszczy na nudnych zleceniach:czytaj:.  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 już wystartowała na nowe zlecenie:oklaski:. Na razie jeździ od godziny dookoła osiedla i sprawdza, czy tarka jej nie wymsknie się z bagażu. Miejmy nadzieję, że zabrała wszystko do walizki  i na bagażnik co jest niezbędne do prowadzenia gospodarstwa domowego jaskiniowców. Życzymy dużo powietrza w kołach i lekkiego pedałowania:cmok:

image.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry:d Pozdrawiam mocno Wszystkich, pogoda piękna, słoneczko mocno się uśmiecha. Niestety nie dla mnie. Dziś w planach wizyta u Ortopedy..vrrr....Znow Marek Antoniusz jako niezbędnik w roli kierowcy musi wystąpić.

Pozdrowionka i miłego dnia:d

Będziemy z Tobą myslami:cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 już wystartowała na nowe zlecenie:oklaski:. Na razie jeździ od godziny dookoła osiedla i sprawdza, czy tarka jej nie wymsknie się z bagażu. Miejmy nadzieję, że zabrała wszystko do walizki  i na bagażnik co jest niezbędne do prowadzenia gospodarstwa domowego jaskiniowców. Życzymy dużo powietrza w kołach i lekkiego pedałowania:cmok:

image.png

Tarki nie widzę ,nawet po lupę poleciałamxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Was serdecznie i pozdrawiam, życząc udanego poniedziałku i równie udanego całego tygodnia :oklaski:

Ja już po kawie, przymiarkę do wyjazdu już zrobiłam :dWork From Home Cat GIF by MOODMANna powitanie że specjalna dedykacją dla @Janeczka1963

coffee time dance GIFwszystkich zapraszam na kawę :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Was serdecznie i pozdrawiam, życząc udanego poniedziałku i równie udanego całego tygodnia :oklaski:

Ja już po kawie, przymiarkę do wyjazdu już zrobiłam :dWork From Home Cat GIF by MOODMANna powitanie że specjalna dedykacją dla @Janeczka1963

coffee time dance GIFwszystkich zapraszam na kawę :)

Myślałam, że ona gola w tej filiżance:pjuz jej cycków pozazdrościłam:pNo my widzimy jak się na rower ładnie spakowalaś

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witaj, witaj. Cieszymy się że żyjesz i masz się dobrze w rodzinym kręgu. Ucałuj Twojego Don Corleone od nas :cmok:  . Pstryczek w nos dziś dostaniesz jako pierwsza:pejcz:. Wydałaś nas, że do spotkania jeszcze nie doszło:przekleństwa:. Dziś chciałam sią jeszcze pobawić w kotka i w myszkę z naszymi forumowymi koleżankami i ich wyobraźnię pobudzić, bo całkiem zawartość między uszami im się zakleszczy na nudnych zleceniach:czytaj:.  

O wielka szkoda, że się nie spotkałyście ale na pewno będzie jeszcze okazja bo @Heidi za siedziała jest w tym rejonie a @elf ma się u kogo zatrzymać :)

@Heidi możesz już zjeść te ciasto, które na okoliczność spotkania z @elfprzechowywałas :d:oops:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

O wielka szkoda, że się nie spotkałyście ale na pewno będzie jeszcze okazja bo @Heidi za siedziała jest w tym rejonie a @elf ma się u kogo zatrzymać :)

@Heidi możesz już zjeść te ciasto, które na okoliczność spotkania z @elfprzechowywałas :d:oops:

Zamrozi:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie macie pojęcia jaj się dzisiaj  cieszę.  Mamy  w naszym gronie nową  koleżankę,  która pije kawę w samotności,  a chciałaby usłyszeć  nasze chlipanie i mlaskanie podczas naszej konsumpcji kawy.  Ona  ma  nick  jak prosto z Hollywood @Doris225 i podejrzewam, że  jest horoskopowym bliźniakiem. Mam rację @Doris225 ?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to  doszłam do wniosku,  że tamten stan sprawy  pochodził od skórki pomidorowej, bo wczoraj POP  zjadła  poza  zasięgiem mojego wzroku 2 pozostałe kawałki i nic  jej nie  było.  Tak to jest, że ciasto z talerza znika , gdy opiekunka zajmuje się forum:mur:zazwyczaj ściągam pomidorowe  skórki ,  ten jeden raz odpuściłam :tak2: i były .....:smutek:ręce pełne...roboty :smutek:. Nauka nie pójdzie  w las tylko w nas:dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 Dzięki za dedykację,:love:, o specjalnie dla mnie kociaczek cudny:serce:. Nic nie poradzę że fariatka jestem na punkcie kotełków:tak2:, już tak mam i tyle :$.

Szczęśliwej podróży życzę, a jak nie lubisz pakowania, to nie rozpakowuj kofrów, na następny wyjazd będzie jak znalazł spakowanyxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Heidi napisał:

Nawet nie macie pojęcia jaj się dzisiaj  cieszę.  Mamy  w naszym gronie nową  koleżankę,  która pije kawę w samotności,  a chciałaby usłyszeć  nasze chlipanie i mlaskanie podczas naszej konsumpcji kawy.  Ona  ma  nick  jak prosto z Hollywood @Doris225 i podejrzewam, że  jest horoskopowym bliźniakiem. Mam rację @Doris225 ?

Zapraszamy serdecznie :oklaski:

Może i @Sylwiaa też dołączy do naszego forumowego, kawowego stoliczka. Usiądź z nami chociaż na chwilę. Zapraszamy :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Niezapominajka 67 Dzięki za dedykację,:love:, o specjalnie dla mnie kociaczek cudny:serce:. Nic nie poradzę że fariatka jestem na punkcie kotełków:tak2:, już tak mam i tyle :$.

Szczęśliwej podróży życzę, a jak nie lubisz pakowania, to nie rozpakowuj kofrów, na następny wyjazd będzie jak znalazł spakowanyxd

Dziękuję :cmok:

Kufer został częściowo nierozpakowany po poprzednim wyjeździe. Byłam w domu tylko 2 tygodnie :|

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Nawet nie macie pojęcia jaj się dzisiaj  cieszę.  Mamy  w naszym gronie nową  koleżankę,  która pije kawę w samotności,  a chciałaby usłyszeć  nasze chlipanie i mlaskanie podczas naszej konsumpcji kawy.  Ona  ma  nick  jak prosto z Hollywood @Doris225 i podejrzewam, że  jest horoskopowym bliźniakiem. Mam rację @Doris225 ?

Ty to w wywiadzie wcześniej ?:daż się boje o swój znak zodiaku i rozmiar odzienia xd 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy tutaj:oklaski:Muszę napisać bo nie wytrzymiem... Miał ktoś taka. Pdp co to w sklepie sama zapakowała 2 zgrzewki wody na wózek, a potem ja tylko do auta a PDP pod domem za te zgrzewki i do piwnicyzdziwienia mojego nie było końca. Torby z zakupami na górę. Tak to ja bardzo lubie a wcześniej mówi, że ona tej wody nie pije. Ale trzeba kupić. Chodź woda jest jeszcze... Takiego mam pracusia. Jej łazienka wypucowana. Ja jedynie jej podłogę myje raz w tygodniu... Czyż to nie urlop? Aby tylko w ukrop nie chciała lecieć na spacery... Gorąco jak diabli a ona za ręcznik i leci. Ona nie spaceruje. Ona prawie biegnie. Tylko ręcznik lata i się wyciera. A ja takich ukropow nie nawidzę... Ale wiem.ze więcej w taki upał nie dam się wypchać z domu.. Niech zapomni,,, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się mnie pyta czy obetne jej paznokcie! A ja od razu.. Ani u rąk ani u nóg ja nic nie robię dla PDP. Bo to jest niebezpiecznie. Koniec tematu.. Tutaj po mnie kto nie przyjdzie to będzie miał naprawdę dobrze... Aby tylko trzymał się tego co jest tutaj wypracowane... Także królewna Blondi właściwie nic nie robi. Oprócz obiadu i jazdy super autem. :szydera: jeszcze muszę nieraz po przerwie może pół godzinki jeden program o antykach obejrzeć. A to wiecie że. Lubie:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...