Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.. ?Kawa wypita,wzięłam się razem ze Zdzisławem za pakowanie walizki i nagle coś nam chwaszczy w torbie.Wyłania się ktoś(coś)i mówi że albo" Zdzichu nigdzie nie jedzie" albo"jadę razem z nim".I tak oto dwaj bradzia Zdzisław i Ryszard jadą ze mną do domu?

20220329_103022.jpg

Ooo jak miło, będzie ci raźniej w takiej obstawie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amaranta napisał:

No nie ..  aż tak źle?I co i że jeszcze kurtka z kapturem się przyda i szalik?Ja się buntuje :ostrzegam:

Noo przynajmniej u mnie tak ma być co widać i czuć w powietrzu dzisiaj, ale Eis Kaffee  od Włocha musiałam zaliczyć dzisiaj ?

... Zamiast loda to kwiatki dam dla uwagi ? 

Z dzisiejszego spacerku ?

IMG_20220329_133419.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Wiecie co?Poczytałam opinie o firmie GTV Bus i w większości są one nienajlepsze.Jakie Wy macie zdanie na temat tej firmy?

Ja Ci powiem tak... 

Jeżdżę z GTV Bus już  ? 2 lata? 

Znam ich i tylko dlatego jeżdżę ? 

Natomiast mają dziwnie układany plan podróży przez swoich spedytorów, co wiąże się z tym że moja podróż z Bawarii na Pomorze często trwa ponad 24 godz .??? 

No raz zdarzyło się że jechałam 18 godz. ale to tylko raz jak było po 4 osoby w busie ??? 

 

Decyzję zostawiam Tobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wenusia napisał:

Noo przynajmniej u mnie tak ma być co widać i czuć w powietrzu dzisiaj, ale Eis Kaffee  od Włocha musiałam zaliczyć dzisiaj ?

... Zamiast loda to kwiatki dam dla uwagi ? 

Z dzisiejszego spacerku ?

IMG_20220329_133419.jpg

Pięknie :dA Włochowi brwi chodziły do góry i na dół?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Wiecie co?Poczytałam opinie o firmie GTV Bus i w większości są one nienajlepsze.Jakie Wy macie zdanie na temat tej firmy?

Nie znam ludzi.Gnaj do domu szczęśliwie i wypoczywaj .Mam nadzieje, że sporo tych gaci nie będziesz miała do prania xd:cmok:A i pamiętaj czasem ,że tu takie koleżanki przy sziszy  wspominać Cie będą .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ☀ 

Miłego i spokojnego dnia życzę pomimo braku słońca☀ i smacznej kawusi ? 

@Patrycja781 jeszcze raz szczęśliwej podróży ?? 

I tak jak @Amaranta wspomniała, pamiętaj że tu jesteśmy i czekamy na Ciebie i wieści ile tych gaci byli do prania :tak2::cześć:

 

FB_IMG_1648618216680.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀ 

Miłego i spokojnego dnia życzę pomimo braku słońca☀ i smacznej kawusi ? 

@Patrycja781 jeszcze raz szczęśliwej podróży ?? 

I tak jak @Amaranta wspomniała, pamiętaj że tu jesteśmy i czekamy na Ciebie i wieści ile tych gaci byli do prania :tak2::cześć:

 

FB_IMG_1648618216680.jpg

No i o ten ,,wir "chodzi ,popieram .Dzien dobry :alarm-animo::hura:Dzwonie bo może Ci się glowa na blacie niechcący położyła i śpisz :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już koniec marca :oNiedługo będziemy jajeczka malować albo skrobać. Ja skrobię a wcześniej gotuje w łupinach cebuli :hura:Wszystko muszę tłumaczyć dokładnie bo potem  są niedomówienia :szydera:Trzymajcie się jakoś dzielnie ,każdy dzień zbliża nas przecież do zjazdu:siła:

currants-2482386.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amaranta napisał:

No i o ten ,,wir "chodzi ,popieram .Dzien dobry :alarm-animo::hura:Dzwonie bo może Ci się glowa na blacie niechcący położyła i śpisz :cmok:

Dzisiaj śpiący dzień jest, nic mi się nie chce :haha:

Wyłącz ten budzik już :szydera: :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Amaranta napisał:

Ludzie już koniec marca :oNiedługo będziemy jajeczka malować albo skrobać. Ja skrobię a wcześniej gotuje w łupinach cebuli :hura:Wszystko muszę tłumaczyć dokładnie bo potem  są niedomówienia :szydera:Trzymajcie się jakoś dzielnie ,każdy dzień zbliża nas przecież do zjazdu:siła:

currants-2482386.jpg

Jajeczka jajeczkami, gorzej jak przyjedziemy i wydmuszki zastaniemy :szydera::donos:

Pyszne ciasto ? zabieram porzeczki ? i se z cukrem zjem jak za dawnych lat :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waldi napisał:

Witam serdecznie - pozdrowienia ze Szklarskiej, pogoda prześliczna - widok z „zakrętu śmierci” 

 

7D883743-3B32-468B-AB00-73DF4C9116BC.jpeg

@Waldiiiiii 

Moje serce pęka ? 

Już 2 lata nie byłam, obiecałam sobie że pojadę w maju, ale połowa szlaków jest zamknięte z powodu cietrzewia ? 

I chyba zrezygnuje... 

Zmotywuj mnie jeszcze jakimś zdjęciem, bo mam do wyboru, plener fotograficzny albo góry... 

Pięknie, życzę miłego urlopu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...