Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Wenusia napisał:

Tak dokładnie, nie wiem czy byłeś od strony w Muzeum obrony wybrzeża,  stamtąd  prowadzi droga do portu i widok na pełne morze (nawet jest cypelek gdzie można usiąść spokojnie i pomoczyć  się trochę) jest długa ale ciekawa . Latem jest o wiele lepiej, choć dużo turystów, jednak mało kto idzie tą trasą ponieważ jest długa i każdy leci najpierw do portu na frytki i rybę a potem już nie ma siły na nic  

Władek typowo turystyczny, jeżdżę ale tylko w "krzaczki" na fotki

Ps. zdjęcie z netu ale to ta trasa. 

Screenshot_2022-03-15-19-00-22-084_com.android.chrome.jpg

@Wenusiapo której stronie obiektywu w tych ,,krzaczkach "stoisz?:$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

Czyli rozumiem że Cię dopadł i wymaglował ?Chciałam użyć słowa ale nie wiem czy tak szybko biegam :szydera:

Tak. Był to najlepszy masaż jaki specjalista wykonał - a przyznam szczerze, ze korzystałem z wielu i w wielu miejscach - leczniczo 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Latem jest o wiele lepiej

Byłem zimą niestety - i stety-  rybkę zaliczyłem - w fajnym miejscu  gdzie muzyka od wielu lat przyciągała fajnych artystów (zdarzenia  widoczne na ścianie )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Waldi napisał:

Nie pękaj - kaptur na głowę i w teren, fajnie jest Ja właśnie wrociłem i nie zdażyło mnie zmoczyć… trochę w ogrodzie prac poczyniłem ( ogrodnik jak na razie wymówił - sprawy rodzinne) wiec ja tam żadnej pracy się nie boje - a tu jeszcze za  extra ojro  

( na deszcz idzie jak nic,  ale jeszcze nie pada )

I co Ty mnie posądzasz ???

Na złość Tobie poszłam na spacer i gdyby nie kaptur to zmokłabym na bank . Buty sobie poprzymierzalam ,bo fajne adidasy z Pumy mi w oko wpadły . Teraz mam dylemat ,bo nie wiem , które kupić ,białe czy czarne :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Waldi napisał:

Tak. Był to najlepszy masaż jaki specjalista wykonał - a przyznam szczerze, ze korzystałem z wielu i w wielu miejscach - leczniczo 

E ,leczniczo , myślałam , że temat rozwiniesz w innym kierunku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

E ,leczniczo , myślałam , że temat rozwiniesz w innym kierunku

Wiedziałem ze ktoś się skusi by temat ten pchnąć w troszeczkę innym kierunku - liczę  na sugestie - jakich masaży mam jeszcze doświadczyć ( polecałem Wam męskie silne dłonie ) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waldi napisał:

Wiedziałem ze ktoś się skusi by temat ten pchnąć w troszeczkę innym kierunku - liczę  na sugestie - jakich masaży mam jeszcze doświadczyć ( polecałem Wam męskie silne dłonie ) 

I w tym momencie się rozpłynęłam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Waldi napisał:

Byłem zimą niestety - i stety-  rybkę zaliczyłem - w fajnym miejscu  gdzie muzyka od wielu lat przyciągała fajnych artystów (zdarzenia  widoczne na ścianie )

Tak, klimat jest nieziemski, przycupnę na chwilę zawsze, ale jednak wolę odludzie i krzaczory

Też do fokarium zaglądam, choć żal foczek w zamknięciu, byłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

Tak, klimat jest nieziemski, przycupnę na chwilę zawsze, ale jednak wolę odludzie i krzaczory

Też do fokarium zaglądam, choć żal foczek w zamknięciu, byłeś? 

Oczywiście ze byłem - datki wspomagają utrzymanie zniewolonych zwierząt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, INEZ napisał:

I co Ty mnie posądzasz ???

Na złość Tobie poszłam na spacer i gdyby nie kaptur to zmokłabym na bank . Buty sobie poprzymierzalam ,bo fajne adidasy z Pumy mi w oko wpadły . Teraz mam dylemat ,bo nie wiem , które kupić ,białe czy czarne :-)

Kup wygodne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...