Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Heidi napisał:

@Jurek50 na pewno też wie,  że kiedy na pańskim stole  drwa rąbią, to  i wióry lecą.:tak2:

Co ty chłopie robisz w opiece?

Smaruj na państwowe dywany adminystracyjne:haha:

Dzień dobry  wszystkim :cześć2:

@Jurek50 szczerze odradzam - tam jest jak chlewie, nie wiadomo kto komu co i kiedy liże lub smaruje ( jasne ze spada przy tym dużo do kieszeni) ale za jaką cenę … popatrzcie jaka smutna kariera prezia ile to podatków trzeba za to zapłacić

BB3394FF-9AFE-44EE-B1B8-F0D546A1EF7C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Fajnie jest pisać sama ze sobą.  Nikt się nie sprzeciwia . Może  zrobię w tym momrncie wyboru Miss  OR ? 

Jeden głos wystarczy, żeby wygrać :oklaski:.

Ja jestem za Heidi.:oklaski: 

5 minut ciszy powoduje sukces wyborów. :d

 

Coś k… o tym wiem - niedalej jak : ach zapomniałem już i nie ja jedyny ale przypominam : po nicku trzeba wszystkich  wołać … bo zapał w opiece taaaaki ze oderwać od garów i piekarnika się nie chcą

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałam wybory Miss OR jednogłośnie :oklaski:. Kurde, ale mu się udało.  Teraz tylko po koronę jakiegoś dużego drzewa do lasu trzeba mi skoczyć :d. I jeden rok to targać ze sobą O.o.

33 minut temu, Waldi napisał:

@Jurek50 szczerze odradzam - tam jest jak chlewie, nie wiadomo kto komu co i kiedy liże lub smaruje ( jasne ze spada przy tym dużo do kieszeni) ale za jaką cenę … popatrzcie jaka smutna kariera prezia ile to podatków trzeba za to zapłacić

BB3394FF-9AFE-44EE-B1B8-F0D546A1EF7C.png

Co to za majątek na Banasia . Niektóre Opiekunki  mają wuecej mieszkań I uciułanego majątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Wykosiłam dziś w ogrodzie miętę.  Słonko jest, to w mig się ususzy . Nie ma kupowania herbaty miętowej w sklepie:tak2:

Wykosiłam  też w ogrodzie jednoroczne odrosty lawendy i suchymi juz kwiatami . Zrobiłam wiązki do wazonów.  Jak pięknie pachnie w domu. Lawenda działa  relaksująco,  też da popalić ewentualnym molom, gdyby chciały przezimować  w moim Kaszmirze :tak2:

Jestem już jak babka - zielarka 

Jeszcze muszę  opanować skrzyp,bo też  na coś jest dobry.  Muszę  pobuszować w necie. Może macie jakieś instrukcje i doświadczenia ze skrzypem? 

U mnie we wsi jest jedna taka młoda wiedźma ( to nie moja żona oczywiście ) ale fascynatka ziół mogę Ci linka na FB podać

B2A8B023-5A29-4510-A63B-CDDCFFC5ED68.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Wygrałam wybory Miss OR jednogłośnie :oklaski:. Kurde, ale mu się udało.  Teraz tylko po koronę jakiegoś dużego drzewa do lasu trzeba mi skoczyć :d. I jeden rok to targać ze sobą O.o.

Co to za majątek na Banasia . Niektóre Opiekunki  mają wuecej mieszkań I uciułanego majątku

Nie wielkość mnie tu zaintrygowała tylko szybkość wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Fajnie jest pisać sama ze sobą.  Nikt się nie sprzeciwia . Może  zrobię w tym momrncie wyboru Miss  OR ? 

Jeden głos wystarczy, żeby wygrać :oklaski:.

Ja jestem za Heidi.:oklaski: 

5 minut ciszy powoduje sukces wyborów. :d

 

I co wygrałaś ?

Dobranoc w ciszy …

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldi dziękuję za zaangażowanie w poszukiwaniach .

Tyle już nawalczyłam ze skrzypem w różach, że och..... Fajnie, że uświadamiamy sobie w jaki sposób można wykorzystać coś co pałęta nam się pod nogami, mamy czas ogarnąć temat gromadzenia, suszenia i wykorzystania dóbr natury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldi napisał:

A masz dwór i służki ?

Dzień dobry sobotnio. 

Mam,  mam.... 

Właśnie  bawią króla w jego komnacie :haha:. Zakładają mu strumpfy:d.

A my sobIe tu spokojnie wypijemy na ich zdrowie małą i prawie czarną, zagryziemy crosaintem. Od godz.  10tej  w naszym królestwie  po raz pierwszy został  zorganizowany Flohmarkt i traktem  wypada  przejść sprawdzić skarby królestwa, potem  odpowiedni  podatek dochodowy naliczyć :oklaski:

croissanty-śniadanie-kwiat-francuski-obraz_csp19355117-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry sobotnio. 

Mam,  mam.... 

Właśnie  bawią króla w jego komnacie :haha:. Zakładają mu strumpfy:d.

A my sobIe tu spokojnie wypijemy na ich zdrowie małą i prawie czarną, zagryziemy crosaintem. Od godz.  10tej  w naszym królestwie  po raz pierwszy został  zorganizowany Flohmarkt i traktem  wypada  przejść sprawdzić skarby królestwa, potem  odpowiedni  podatek dochodowy naliczyć :oklaski:

croissanty-śniadanie-kwiat-francuski-obraz_csp19355117-1.jpg

Przestrzeliłem swój post Ty już na nogach  - hej @Heidi

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

@Waldi kiedy i gdzie  tak dałeś się kielnią i atramentem ochlapać:haha:? Same tatoo na torsie i nie tylko.

Feeeee.... choć z lekka zaspany jesteś , teraz  boję  się  ciebie,

Teraz taka moda „na drwala”

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Heidi napisał:

"na drwala" piszesz :szydera::szydera:. Dobre. 

Te malunki nikt inny nie może sobie sprawić jak właśnie drwal. A co z kobietami? Też je wyślesz do  siekiery ?:szydera:

Tak zupełnie poważnie

Nie - ja nie taki, teraz co drugi ma tatoo, wiec dzierganie mnie nie interesuje - . Sadze ze na początku miał to być element wyróżnienia z tłumu …Podziwiam u innych jak ze smakiem zrobione ( z reguły kobiet ) Teraz w tym tłumie czysta skóra jest czymś wyjątkowym, a broda ??? Jest po prostu pracochłonna i nieestetyczna. Moja żona powiada „ogol się bo brudny jesteś „ No i tak to pewnie wyglada , Zdaje sobie sprawę ze teraz taka moda i łaski sikają na kilkudniowy zarost u faceta … z daleka : bo z bliska to pewnie działa jak papier ścierny ☺️

a u drwala wiją się resztki śniadania z poprzedniego dnia ..brrrr

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SYLWIAK napisał:

Dziendoberek kochani:cześć2:po dwumiesięcznym urlopie czas był wracać do pracy. Jak jest na urlopie chyba każdy wie, czasu brakuje na wszystko:haha: Już po urlopie więc postaram się zaglądać do was częściej. Miłego dzionka :love:

Świetnie,  że wróciłaś.  Ja rzadko do domu  wracam, bo "robota" za bardzo mnie lubi:haha:. Czekamy na Twoje  bywanie "najczęściej ":cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldi święta prawda  co  piszesz . Dodam,  że krótki zadbany zarost u młodego faceta jest fajny, gorzej  jak z latami zmarszczek i siwizny przybywa. Po  co się  jeszcze bardziej postarzać ? 

A długa broda osobiście mnie odstrasza. Jest jak kosz na śmieci.  Brrrrr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...