Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Wenusia napisał:

Deszczyk przestał padać... wreszcie

Witam wszystkich przy popołudniowej kawusi  :hura:

 

Trampki swoje odstawiłam, margaretek ułożyłam, niech se rosną do następnego lata

IMG-20210830-WA0001.jpg

U mnie na przemian - jak chciałem wyjąc na rower to zaczęli lać wode, jak się ułożyłem do filmu zaświeciło słoneczko  dla zawartości trampek to pewnie ideał życia

Milego  popołudnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?Ja chce już do domu...PDP pyta przy popołudniowej kawie kiedy dziadek wraca.Mówie że jutro wraca ze szpitala(3 tygodnie go nie było)Co mam?Rzucanie ciastkiem(filiżanka z kawą okazała się być za ciężka do tej akcji)I pomyśleć że znosimy takie akcje za niecałe 2 tys.euro na miesiąc...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

wiecie co?Ja chce już do domu...PDP pyta przy popołudniowej kawie kiedy dziadek wraca.Mówie że jutro wraca ze szpitala(3 tygodnie go nie było)Co mam?Rzucanie ciastkiem(filiżanka z kawą okazała się być za ciężka do tej akcji)I pomyśleć że znosimy takie akcje za niecałe 2 tys.euro na miesiąc...

Patrycja - najważniejsze to pozytywne nastawienie, jak masz 2 tysi na miesiąc i musisz mimo wszystko jeździć do DE to wyjdź z pokoju, zamknij oczy i posłuchaj dobrej muzy, później długo sie  przebieraj info razu upierz swoje rzeczy bo plamy zostaną ( babka zatęskni za Twoja obecnością bardzo szybko) a jak będzie coś chciała to jej wytłumacz co zrobiła a Ty musisz dbać o swoje rzeczy

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agnes76/76 uśmiech z  rana ważna rzecz, dziękuję :love: .Z tym szeptem mam problem . Jakiś  charczący  męski głos do ucha przydałby się z rana i czułe słówko na dokładkę, też jakieś rysy druciakiem po łydce:haha:  .  

Kawę przelałam do dzbana, żeby nie  wystygło,  bo toawarzystwo jeszcze śpi :). Dzień dobry :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .

Witaj @Heidi ,wyskakujesz jak królik z kapelusza :szydera: ale może przynajmniej odpowiesz na moje powitanie ???

Atmosferu tutaj taka gęsta ,że možna siekierę powiesić O.o

Dzisiaj ostatni wyskok do miasta bo coś z biżuteri sobie wczoraj upatrzyłam

Dlaczego tego nie kupiłam sama nie wiem ,może dlatego żeby dzisiaj mieč okazję znowu tam pójšć

Spokojnego dnia wszystkim žyczę .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Patrycja781 napisał:

Po 3 tygodniach męczenia dziadka w szpitalu,lekarze doszli do tego co mu jest...Rak szpiku kostnego...

Hm... tak sobie myślę, że  Twoja Pop chyba nie miała z nim lekkiego życia skoro na wieść,  że on wraca do domu wyskoczyła z agresją w Twoja stronę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Po 3 tygodniach męczenia dziadka w szpitalu,lekarze doszli do tego co mu jest...Rak szpiku kostnego...

A tak w ogóle,  to  nie bierz do siebie choroby dziadka.  Każdy na coś choruje  i kiedyś umrze. Będziesz  przeżywać cudze odejścia w zaświaty,  to będzie  ze szkodą  dla twojego  zdrowia psychicznego. Tak praca. Dbaj o siebie :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej zachowanie kładę na demencję i wiek.Ogólnie sa bardzo dobrym małżeństwem,powiedziałabym że wręcz spijają sobie z dziubków.Wieczorami jak oboje są po kolacji to dziadek u niej siedzi,trzyma za rękę,opowiada,a na dobranoc babka zawsze jest wycałowana.Możliwe też że tęskni za nim,a że jest już dość schorowana to inaczej odbiera rzeczywistość....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się traktują skoro tak piszesz.  Ona może być zła, że  był od niego odstawiona.  Tęsknota.  Też chyba dziś czymś rzucę,  bo jestem rozgniewana na los . Chyba to będzie kołdra . Rzucę nią w siebie, potem przytulę  i   nią zasnę:d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...